Sayfa 375/554 İlkİlk ... 275325365373374375376377385425475 ... SonSon
Arama sonucu : 4432 madde; 2,993 - 3,000 arası.

Konu: BAGFS - Bağfaş Bandırma Gubre Fabrikaları A.Ş.

1. İPEKE de 9 aylık ta 291 milyon TL kar açıkladı Vergi dairesine verilen bilanço da ise 956 Bin TL zarar beyan etti asıl konsolide bilançoyu görmeden enseyi karartmamak lazım. YTD.

2. konsolide bilanço zaten zarar gelmez de .... Bunu firsat bilip patlatmaları kötü oldu . İyi fırsat yakaladılar ama mal toplamak için

3. bu vergi dairesine yollanan kar zarar tablosudur bilanço değil.Millet niye panikle verdi tabana anlamadım.

4.  Alıntı Originally Posted by Ali Destan Yazıyı Oku
    İPEKE de 9 aylık ta 291 milyon TL kar açıkladı Vergi dairesine verilen bilanço da ise 956 Bin TL zarar beyan etti asıl konsolide bilançoyu görmeden enseyi karartmamak lazım. YTD.
    Elbette konsolide farklı olacak yanlız ipek esas faaliyetten kar yazmiyor. Arkasında Koza altın var. Kozanin karı geliyor. Bağfasta durum farklı biraz..
    Bol kazançlar.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

5. Geçen yıl-2018 sonu vergi dairesi zararı 184 milyon iken SPK mevzuatına göre düzenlenen bilançoda net dönem zararı 107 milyon gelmiş...

üstelik 201i cirosu 356 milyon iken vergi dairesi karıyla SPK karı 77 milyon farketmiş...

SPK mevzuatına uygun bilançoda 2019 yılı kar i muhtemelen boyle kalmayacak...

Yalnız, kendi adıma ciroyu beğenmedim...

Bildirimin seans kapanışına doğru gelmiş olmasını da kendi adıma not aldım.

6. kapanışa doğru göndermeleri kasıtlı geldi bana. Bagfası da diğer adilerin yanına koydum ben artık . Panik yapıp malını kaptıran çok oldu ve olacak yarın muhtemelen .. Ciro benim de hoşuma gitmedi , kendi adıma yeni bir değerlendirmede bulunmam gerekiyor .YTD

7. Seans kapanışa yakın kap a bu bildirimi göndermeleri nin bedelini inşallah öderler (bilinçi olarak yaptılar ise)bu normal bir davranış degil.Yatırımcının elindeki malı kapmak için yaptılar ise inşallah her türlü acıyı tadarlar.
    "iyi bir kalçanın, iyi bir beyinden daha fazla prim yaptığı, bir ülkede
    hiçbir şey değişmez." Tupac Shakur

8. En kalbi duygularımla tüm yönetimi selamlıyorum.

Sayfa 375/554 İlkİlk ... 275325365373374375376377385425475 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •