Sayfa 96/888 İlkİlk ... 46869495969798106146196596 ... SonSon
Arama sonucu : 7097 madde; 761 - 768 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

Açılışa 48 üzeri emirler girmiştim. Hepsini 47.00 den vermişler. Bu hissede çok cömert oyuncular var. Para kazandırmak için çırpınıyorlar. Y.T.D.

2.  Alıntı Originally Posted by Tbarist Yazıyı Oku
    Açılışa 48 üzeri emirler girmiştim. Hepsini 47.00 den vermişler. Bu hissede çok cömert oyuncular var. Para kazandırmak için çırpınıyorlar. Y.T.D.
    Böyle gerizekalı aptal yaratıklar olmasa ...bırak borsayı.. yaşamda nasıl para kazanılır ki..50 üzeri eline verirsin ..alışkın cunku

SM-T510 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Tbarist ne kadar verdiklerini bilmiyorum ama eminim %98 kendi alışlarına vermişlerdir sen devede kulak olduğun için senin alışlarını önemsemiyorlar son hız cep to cep sağ cepten sol cebe hala polyanacılık oynamaya devam ediyorlar ky hisse satsın alalım ne yiyip içiyorlar bizede ikram edin bizde polyanacılık oynayalım yatırım tavsiyesi değildir[/QUOTE]

Dün 48 de yaptığı oyunu şimdi de 47 de oynuyor. Meydan onun artık yarın da 46 da yapacak.

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Hisseyi yukarı sürerken iş,ziraat,ak,gedik,garanti vb üzerinden alışa gelçiyorlar, A1 satıcı oluyor.Satışa geçtimi bu kez alanlar satışa geçiyor, A1 üzerinden malı karşılıyorlar. Aynı filmi defalarca izledik, bir yere varamıyorlar.

6.  Alıntı Originally Posted by relax42 Yazıyı Oku
    Dün 48 de yaptığı oyunu şimdi de 47 de oynuyor. Meydan onun artık yarın da 46 da yapacak.

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bugünün işini yarına bırakmayalım dedi patron.

7. Arkadas ne imarmis beee...askiya cikar haberimiz zar zor oluyor... askidan indimi , bilen yok, itiraz oldumu bilen yok ,haber varmi yok nasil bir sey bu yaaaa...

8. Şu anda imarı falan takan yok. Herkes panik olmuş covid19 ve suriyede ruslarla savaş olasılığı fiyatlamasi var. Bu ortam da speklerin ve patronların işine geliyor . Algı değiştiği an roketler ama algı ne zaman değişir bilemiyorum. Olumlu bir haber bisti coşturur umarım bir an önce hayırlı haberler gelir. Mübarek gunlerin hatrına.

Tüm paydaşlarımın kandillerini kutlarım.

Sayfa 96/888 İlkİlk ... 46869495969798106146196596 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •