Sayfa 698/996 İlkİlk ... 198598648688696697698699700708748798 ... SonSon
Arama sonucu : 7968 madde; 5,577 - 5,584 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI IV ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1. Faiz indirimi için Şant Manukyan yorumu.
    "Karar dogru ama eksik, zamanlamanin 18 Mart oncesi olmasi dogru. Etkisi ise daha once de yazdigim gibi sinirli olacak ve bir satis yasanacak (3050 kritik). Cin'den gelen veriler hastaligin inise gectigini gosteriyor. "Dogru ise" faiz indiriminden daha onemli bir sinyal ve S&P dususu alim firsati olur.* Fed'in hisse endeksleri dustugu icin faizleri indirdigi gorusu ise yersiz, kredi piyasasi ve spreadler Fed icin asil dinamik"

2. Perşembe günü Moskova görüşmesi iç piyasanın takip edeceği 1 numaralı konu olacak,
    Perşembe günü sıkıntılı, tedirgin ve yön bulmaya çalışan bir piyasa olacaktır....
    1) Perşembe ve takiben Cuma negatif haber akış ihtimaline karşı yarın sabah satış verip, güvenli tarafta kalınabilir (%50 ihtimal)

2) RTE Moskovaya gidipte masadan eli boş dönmek istemeyecektir, masadan bir kazanım çıkmasa bile çıkmış gibi bir algı ile medyaya yansıtılabilir, Harekat kaldığı yerden devam eder, piyasa yataya evrilip tekrar dış piyasaya odaklanılır (%40)

3) Arzular şelale...Fed, ECB piyasayı destekleyici paketleri ateşlemeye devam eder ,gelişmekte olan EM piyasalarını fişekler, Bist Afterburner leri ateşleyip roket hızla 123k direncine yapışır...( Hayaletmesi bile güzel...%10 ihtimal )

Sizin fikriniz nedir ?

3.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Canlar benjo beni caviriyor😀
    5,95 kale Sn Webster kapanış yapmadığı sürece yön yukarı ne yazıkki.

4.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Faiz indirimi için Şant Manukyan yorumu.
    "Karar dogru ama eksik, zamanlamanin 18 Mart oncesi olmasi dogru. Etkisi ise daha once de yazdigim gibi sinirli olacak ve bir satis yasanacak (3050 kritik). Cin'den gelen veriler hastaligin inise gectigini gosteriyor. "Dogru ise" faiz indiriminden daha onemli bir sinyal ve S&P dususu alim firsati olur.* Fed'in hisse endeksleri dustugu icin faizleri indirdigi gorusu ise yersiz, kredi piyasasi ve spreadler Fed icin asil dinamik"
    twitterdan mı yazıyor Sn.admustafa?

5.  Alıntı Originally Posted by sevinen Yazıyı Oku
    twitterdan mı yazıyor Sn.admustafa?
    Mail atıyor Sn.sevinen yatırım danışmanıza Şant Bey'in mail grubuna sizi eklemesini isterseniz size de gelir.

Alıntı Originally Posted by mrfatih Yazıyı Oku
    bunlar nasıl oluyorda pozitif etkiliyor misterım
    Yuksek dozda ironi icerir 😀

7.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Bilen biri cevaplayabilirmi
    Altin fonlari gram altin fiyatina goremi yoksa onsa goremi belli oluyor
    Ben onsa göre diye biliyorum üstad, sabahta alış vermiştim yüksekten aldık yine şansa bak.

Alıntı Originally Posted by sevinen Yazıyı Oku
    5,95 kale Sn Webster kapanış yapmadığı sürece yön yukarı ne yazıkki.
    İste sevinen ustadim
    Ben de oraya degmeden geri donecegini dusunup girsemmi demistim
    Donerse bu defa 6.25 i zorlar sanki
    Yatırım Tavsiyesi Değildir

Sayfa 698/996 İlkİlk ... 198598648688696697698699700708748798 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz