Sayfa 33/1200 İlkİlk ... 23313233343543831335331033 ... SonSon
Arama sonucu : 9598 madde; 257 - 264 arası.

Konu: Orta uzun vadeli (Boğa) hedefe kadar disiplin

1.  Alıntı Originally Posted by Sacrosanct Yazıyı Oku

Aynen dostum hatırlayanlar bilir :D

Çok iyi takipçisin seni bir kez daha tebrik ediyorum.

Odayı iyi fiyattan yakaladın sanırım ;)

görüşürüz saygılar, sevgiler.
    Teşekkürler dostum Sacro... Takipciligim sayesinde Erbos'ta iyi oldu. Yine de birşeyler var gibi görünüyor.

Bugün biraz ders çalıştım. İnternet kafeye gidip formasyonlar ve indikatörleri 20 sayfalık özet yaptım, Karşıt Yatırım kitabını sipariş verdim...

Kartondan bu hafta ne çıkarsa belki parayı bozup bayrak direği için birkaç frank birkaç Kron, sonrasında yine bayrak direği için boru bayiine gidebilirim...

Odayı "nasipsiz dayak bile yenmez " hesabı Cuma günü elimdekilerin yarısını Ege'den profil alayım diye verdim, fiyat pahalı geldi Avrasya'dan gayri-menkul aldım o da iyi verdi şükür (eski bir hesabı da kapamış oldum)
    Yine oda kiralarsak ucuza gelmiş olacak... Bu odalar ileride çok iş tapar gibi geliyor. Mal direncten alınır hesabı.

Nasip bakalım... İyi akşamlar... Size tavsiye ders çalışın iyi olur. Zaten şartlar zorlaştı, en azından yavaş yavaş ayakta durmayı öğrenirsiniz...

Bildiğiniz birkaç hissede fiyat bantlarını bile takip ederek iyi kazanabilirsiniz.
    Son düzenleme : egelim; 26-02-2017 saat: 20:55.
    Dibe vurmanın en güzel tarafı ne biliyor musun?
    Bundan sonra hep yukarı...

2. Üsdatlardan Fenerbahçeyi yorumlamalarını istesem ne derler acaba?

3.  Alıntı Originally Posted by Sacrosanct Yazıyı Oku
    2 araligin grafikteki goruntusu

aylar sonra hatta yıllar sonra bile hatırlanacak bir dipti.

2008'de borsa ilk dip yaptığında 2,20'den Arçelik almıştım. 3 tane daha hisse
    vardı bu şekilde. O sağdaki dibi yaptıktan sonra tam çıkışa geçtiğinde yine düşecek bu diye satmıştım. O zaman 25 bin lira koymuştum. Şimdiki aklım ve burada edindiğim bilgi olsaydı hayatta satmazdım o malları. Bugün bir ev, bir araba parası ederdi.
    Zira temettuler hariç Arçelik tam 10 katı şu an.

2009'da sanırım 5,10 liradan THY biriktirmeye başladım. 11,30'a kadar topladım sonra %400 b.siz verdi 5'e bolundu, hop aşağı düştü hemen. 2,20lerdi fiyat onda da. Biraz yükselince bu yine düşer diye sattim. Sonra 8'lere kadar geldi, arada parça parça %50 b.siz var ve bugün kriz geçirirken bile 4,80 dip gördü. Su an 5,80...
    Anlat anlat bitmez. Biz kendimizi ne kadar iyi eğitirsek bu kurtlar sofrasından karnımız tok kalkarız...
    Bol kazançlar...
    Son düzenleme : egelim; 26-02-2017 saat: 22:32.
    Dibe vurmanın en güzel tarafı ne biliyor musun?
    Bundan sonra hep yukarı...

4.  Alıntı Originally Posted by egelim Yazıyı Oku
    2008'de borsa ilk dip yaptığında 2,20'den Arçelik almıştım. 3 tane daha hisse
    vardı bu şekilde. O sağdaki dibi yaptıktan sonra tam çıkışa geçtiğinde yine düşecek bu diye satmıştım. O zaman 25 bin lira koymuştum. Şimdiki aklım ve burada edindiğim bilgi olsaydı hayatta satmazdım o malları. Bugün bir ev, bir araba parası ederdi.
    Zira temettuler hariç Arçelik tam 10 katı şu an.

2009'da sanırım 5,10 liradan THY biriktirmeye başladım. 11,30'a kadar topladım sonra %400 b.siz verdi 5'e bolundu, hop aşağı düştü hemen. 2,20lerdi fiyat onda da. Biraz yükselince bu yine düşer diye sattim. Sonra 8'lere kadar geldi, arada parça parça %50 b.siz var ve bugün kriz geçirirken bile 4,80 dip gördü. Su an 5,80...
    Anlat anlat bitmez. Biz kendimizi ne kadar iyi eğitirsek bu kurtlar sofrasından karnımız tok kalkarız...
    Bol kazançlar...
    Ne güzel hikaye.ben yüzde 20 çıktı mı elimde hisse tutamıyorum.

MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by fiestacibo Yazıyı Oku
    Ne güzel hikaye.ben yüzde 20 çıktı mı elimde hisse tutamıyorum.

mesele kar da olduğun hissede kar üstünde oturmakta zaten. zararın üstünde yıllarca oturanlar var

6.  Alıntı Originally Posted by Hisseci 16 Yazıyı Oku
    mesele kar da olduğun hissede kar üstünde oturmakta zaten. zararın üstünde yıllarca oturanlar var
    Aynen öylede.başka hisse gidecek gibi geliyor buda düzeltme yapar diyorum sonra başlıyor ralli.misal gusgr vardı 1.01 maliyetli 1.24 ten verdim.tukas aldım misal.ama bak şimdi gusgr gider

7. Fener BJK yorumu var mı abiler

Sent from my General Mobile 4G using hisse.net mobile app

8. Teşekkürler yucin. Trkcm icin

Sent from my General Mobile 4G using hisse.net mobile app

Sayfa 33/1200 İlkİlk ... 23313233343543831335331033 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz