Sayfa 595/1002 İlkİlk ... 95495545585593594595596597605645695 ... SonSon
Arama sonucu : 8015 madde; 4,753 - 4,760 arası.

Konu: Viop - XIII

1. Ben aşının veya ilacın Kübadan çıkacağını tahmin ediyorum..
    TAŞIDIĞIN ŞEYİN AĞIRLIĞINI BİLECEKSİN!..

Alıntı Originally Posted by BeerIsGold Yazıyı Oku
    IMF ile bu devirde yapılacak anlaşma, sadece gelen paranın vadesi gelen borçların ödenmesi için kullanılmasını kapsayacağı için pek anlamı olmaz. Ama iyi bir program ile Standby anlaşması yapılır ise o zaman gelmeyen yatırımlar falan gazı ile bir takım şeyler olabilir.
    2001 yılında bizim için iyi bir fırsat vardı ama biz kolayı seçtik ve gelen parayı betona gömdük. Eğer bu kadar bu beton işlerine takılmasaydık şimdi biraz daha avantajlı durumda olabilirdik.
    Orası kesin ama malesef Kanal İstanbul'cu $AKlabanlar var ya daha memlekette..

3. CDS 529 olmuş diyorlar.

4. TAŞIDIĞIN ŞEYİN AĞIRLIĞINI BİLECEKSİN!..

SPOT alıcı ve satıcılar

6.  Alıntı Originally Posted by besonderes Yazıyı Oku
    Ben aşının veya ilacın Kübadan çıkacağını tahmin ediyorum..
    Bunlara gerenk yok Mike aşı var zaten ....... koronoyla direk temas , 1 hafta evde dinlence...... nane limon kabuğu antiyotik aspirin felan 1 hafta sonra bağışıklık kazanıyorsun sonra zımba gibisin şaka değil ben atlattım grip ya arı sokması gibi bir şeyyy.
    FAİZLE ALIŞVERİŞ YAPANIN , FAİZLE YATIP KALKANIN BURNU B.....K DAN KURTULMAZ.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    14,184
     Alıntı Originally Posted by besonderes Yazıyı Oku
    Hala bulduk haberi geliyor ve borsa düşüyorsa mıçanze.
    Dünyada en zor şey kırılan bir kalbi onarmaktır...

8.  Alıntı Originally Posted by sazeli Yazıyı Oku
    Bunlara gerenk yok Mike aşı var zaten ....... koronoyla direk temas , 1 hafta evde dinlence...... nane limon kabuğu antiyotik aspirin felan 1 hafta sonra bağışıklık kazanıyorsun sonra zımba gibisin şaka değil ben atlattım grip ya arı sokması gibi bir şeyyy.
    Eğer coronayı böyle atlattıysan taşıyıcı pozisyonundasın yüksek ihtimal. 184 arayıp bildir kendini toplum sağlığı açısından. Karantinaya alsınlar seni. Ya da moderasyon bildirsin arkadaşı gelip alsınlar evden. Tehlike arz ediyor.
    Artı teması nerede ettin kimdi o? Tehlikelisin şu anda. Hemen bildirin arkadaşı.

Sayfa 595/1002 İlkİlk ... 95495545585593594595596597605645695 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •