Onemli Gunler Banner
Sayfa 485/1003 İlkİlk ... 385435475483484485486487495535585985 ... SonSon
Arama sonucu : 8023 madde; 3,873 - 3,880 arası.

Konu: HALK Cafe - II

1.  Alıntı Originally Posted by Berk Dogan Yazıyı Oku
    İstanbuldaki ilimizin derneği. Hemşeri vefatlarında bizlere dernek üyelerine sms den mesaj atar.

Dün 1 mesaj geldi 1 ezacı hemşerimiz vefat etmiş 40 üzeri yaşı. allah rahmet eylesin. mesajın devamında. Lütfen sosyal medyada hemşerimizin ismini yayınlamayın diye. aklıma bu corona geldi.

Acaba bazı ölümler gizleniyormu.
    Miş muş , uyduruk şeyleri yazarak sayfayi kirletiyorsun.

SM-N960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. grup elemani YKY horoz gibi mübarek.
    Kağıdı bir rahat bırakmadí.

3. Bir babanın dediği gibi "Yapılacak birşey yoksa en iyisi birşey
    yapmamaktır."
    Bence 5.00 altinda alsat yapmaya kalkmak artık çok riskli.

4.  Alıntı Originally Posted by escudo76 Yazıyı Oku
    Miş muş , uyduruk şeyleri yazarak sayfayi kirletiyorsun.

SM-N960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sana verecek cevap var Lakin forumun kuralları ve burdaki, insanların huzuru kaçmasın. Sen kendin ile hesaplaş başkasına laf atarak değil.

Aylık kapanış çok çok önemli.
    92bin altında kalırsa büyük sıkıntı bana göre. Kapanışı görüp ona göre büyük resmi yorumlamak lazım.

Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ''Yazdıklarım tamamen hayal ürünüdür. Gerçeklerle ilgisi yoktur''
    ''Tek gerçek BeşiktAŞK''

6. Putin dostum da diz çöktü, uzun zamandır sessizdi, dün hastane ziyaret etti, bugün 3-4 açıklama geldi, ilginç olan ise "iflaslara izin vermeyeceğiz". Bunların bir şeyden korkusu var ama ne. Bazı ülkelerde çok güzel istatistik var, yatan hastanın arabasının markasına kadar, bizde yakında sadece öldü deyip geçecekler. Tele konferans moda oldu, işsizlik fonunda son kırıntılar önce 120 güne, bugün 60 güne düşürüldü. Ciddiyet artıyor. Ereğli de komşum havlupan üretiyor, kapatmış.

7.  Alıntı Originally Posted by MrSun Yazıyı Oku
    Aylık kapanış çok çok önemli.
    92bin altında kalırsa büyük sıkıntı bana göre. Kapanışı görüp ona göre büyük resmi yorumlamak lazım.

Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    aynı fikirdeyim, 92 üstü kapatsın, thy 10 liradan alalım, zaten 10 lirada kelepir. thy 2 sene önce 20 lira görmüş ve çok cabuk kara gecen bir firma, yani fırsatlar asla tükenmez.

Alıntı Originally Posted by ufuk Yazıyı Oku
    grup elemani YKY horoz gibi mübarek.
    Kağıdı bir rahat bırakmadí.
    Vakit kaybi onlara bakmak. Arbitraja oynayan seyler, hisse fiyati farketmiyor. Ben ekrani atarken bile bakmyorurm. 18 saat analizini yapmistim 8.60'ta, kagit 4.90'a indi.

Baska hissemde bakiyor 2 kati yukaridayken de ayni sahislar, simdi de. Biraz tokatlanindilar piyasada, sonra durumlar sakinlesince tekrar tezgah actilar

.

Sayfa 485/1003 İlkİlk ... 385435475483484485486487495535585985 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •