Sayfa 520/863 İlkİlk ... 20420470510518519520521522530570620 ... SonSon
Arama sonucu : 6901 madde; 4,153 - 4,160 arası.

Konu: KLMSN - Klimasan Klima

1. Dün meksa aldığını satmış iyi kazanmış bugün alanlar dağınık yokmu kimse ortaklar

2.  Alıntı Originally Posted by Belekkimi Yazıyı Oku
    Klimasan tepki 13420/30 gibi..dipten bakınca da %40 gibi..birçok hissede bu durumda kar satışı gelebilir..tabi yukardan yakalananlar tepkiyi iyi değerlendirip dipten dönüşlerde maliyeti düşürüp zararı minimize edebilirler .
    Nisan ilk iki haftasi Türkiye için çok önemli. Allah'ın izniyle bu günleride atlatacağız.
    "Evde kalmaya devam Türkiyem."
    Demedik mi...

ALE-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

3. Yukarıya gördü sonra dibi..şimdi birde 13 üzeri kapasa ne gozel olurdu.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

4. Arkadaşlar aklımda deli sorular: Eğer bu virüs işi uzayacaksa ki oyke gözüküyor. Millet temel gıda alıyor.
    Bu gıdalar sadece makarna ve oruç değil elbette.
    Et ve ürünleri, kanatlı ürünler, sebzeler vs vs.
    E bunları stoklamak içinde dolap lazım. Derin dondurucu. Bu sadece bizde değil tüm dünyada ise bundan olumlu etkilenecek sektörlerin başında klimasan gelmiyor mu? Ben mi yaniliyorum.
    15 dk mesaj atılmıyor.
    Allah (cc) cümlemize yar ve yardımcı olsun.

"Evde kalmaya devam Türkiyem"

5. Klimasanla ilgili bi vantilatör pervanesi işi dedikodumu bilmiyorum ancak konuşuluyor.
    Duyan bilen var mı?
    Bu nereye gittiniz dostlar.?

Nerede gördün abi
    Benim aklıma pek yatmadı vantilatör işi

Mi A1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Brüt takasa girmiş

8.  Alıntı Originally Posted by 6.sense Yazıyı Oku
    Brüt takasa girmiş
    meri ile yapı kredinin robotu al sat al sat kağıdı deli ettiler.
    Adamlar bunların robotlarına müdahale etmek yerine bizim gibi garibanların işlemlerine müdahale ediyorlar.
    Pegasus bntas tire sasa bunlar gibi bir sürü kağıt hepsi birilerinin elinde tavan tavan onlara bir şey yok bu nasıl bir yönetim anlamadım gitti.

Sayfa 520/863 İlkİlk ... 20420470510518519520521522530570620 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •