Onemli Gunler Banner
Sayfa 840/996 İlkİlk ... 340740790830838839840841842850890940 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 6,713 - 6,720 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,633
     Alıntı Originally Posted by DuMan Yazıyı Oku
    Gördüğüm ışıklar buydu.Büyük ihtimal şuan 300 adet olan ve uzun vadede sayısı 12 000 olacak olan starlink uyduları olabilir.

https://www.youtube.com/watch?v=l58nWIvyYs0
    Bir ara 800.000 olacağı belirtiliyordu özgür internet için...acaba internete yasak getiren ülkeler bizde dahil o zaman ne mok yiyecekler,iran gibi çanak anten avınamı çıkacaklar,zamanlan uydu internetini bende kullanıyorum,ama pabucu pahallı,bu uydular devreye girince sudan ucuz olacakmış,bekleyip göreceğiz virüsten kurtulursak

Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Bir ara 800.000 olacağı belirtiliyordu özgür internet için...acaba internete yasak getiren ülkeler bizde dahil o zaman ne mok yiyecekler,iran gibi çanak anten avınamı çıkacaklar,zamanlan uydu internetini bende kullanıyorum,ama pabucu pahallı,bu uydular devreye girince sudan ucuz olacakmış,bekleyip göreceğiz virüsten kurtulursak
    Evet internet için uzaya gönderilen uydular takımı.340 ila 1500 km yüksekten geçeceklermiş.Sanırım bizim gördüklerimiz 340 km yukarıdan geçen takım uydular.Aşağıdan gözle aynen böyle görünüyorlar.Mesafe ve geçiş hızları tıpa tıp aynı.Video ocak ayında İngilterede çekilmiş.

https://www.youtube.com/watch?v=cR5Z3xssIG0
    Kaplumbağa hızınla gelen...tavşan hızınla gidiyor.

3. bunun linki var mı virüs olayının okuyalım insanı merak öldürür sonuçta .

az önce okudum aslında benim virüs ile ilgili farklı bir teorim mevcut aslında .

bence bu yapılan bir gelecekte olacaklara karşı yapılmış bir simulasyonu da yapılmış bir bilgisayar oyunu bence .

Sonuçta 3 kadim tek tanrılı din olduğuna şu anda inanılmakta değil mi .

Bu dinlere inananların tek bir beklentisi var oda Mesihin kurtarıcı olarak gelmesi .

Peki Mesih ne zaman geleceğine inanılıyor .

Kaos kargaşa fecaat felaket olaylarının zirve yaptığı ortamda oluşacağı düşünülüyor değil mi .

İnsanları buna yönlendirmek için ne zaman peki isyan etmesi için ne yapılması lazım .

Elde avucunda ne var ne yok alınması lazım

Aslında bu ikinci versiyon şu anda yapılan ilk deneme 2008 krizinde yapıldı ama dünya buna hazır olmadığını düşünüp bundan vazgeçtiler .

Sert bir ekonomik kriz yapıp verileri toplayıp analiz sentez yaptılar .

Aslında hadoop yani big data ile şu anda 2020 yılı itibariyle sosyal medya kullanımı tavan yaptığı için tekrar bir deneme yapıyorlar .

Sonucunda ne olacak zaman gösterecek dünya buna hazır mı değil mi bilmiyorum
    Son düzenleme : Pscyokinesis; 12-04-2020 saat: 08:00.

4. Sayın refaba ben 7 ye her geldiğimde tüm cihazlarım hackleniyor anomaliler oluyor ben hiç girmeyin derim naçizane

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

https://www.sozcu.com.tr/2020/yazarl...kiyem-5742349/

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,473
     Alıntı Originally Posted by bigmaster Yazıyı Oku
    ben piyasaların buralarda durulacağını borsanın 100 bine doğru bir tepki vereceğini düşünmekteyim, sonrasında şimdi bulunduğumuz seviyeler aşağı kırılıp80 bine doğru yol alırız ve tekrar 88 bine bir tepki yükselişi yaşanır tabii bu oluşum 6 veya 8 ayda filan tamamlanır ve nihayetinde 88 binden 58 bine filan düşerek süreç tamamlanır
    endeks 87 binlerdeyken 100 binlere doğru bir tepki olacağını yazmıştım ve 98 bine yakın yerlere geldik,belki 100 bine ulaşırız belkide buradan aşağıya döneriz o kadarını bilemem,yanlız bildiğim birşey var çok şükür kötü günler geride kaldı ama maalesef berbat günler bizi bekliyor,herkez kendine sığınacak liman arasın
    ALTIN ONS BU SENE 4.100 GÖRECEK-adese

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    Ne hale getirmişler güzelim araziyi.

Mahvetmişler (!) 14 senede.

Sayfa 840/996 İlkİlk ... 340740790830838839840841842850890940 ... SonSon