Sayfa 438/721 İlkİlk ... 338388428436437438439440448488538 ... SonSon
Arama sonucu : 5765 madde; 3,497 - 3,504 arası.

Konu: Madam Despina

1.  Alıntı Originally Posted by hipertansiyon Yazıyı Oku
    Üstadım kolay gelsin.dgklb bakabilir misin senin oradan nasıl görünüyor.tşk

Selamlar. @Dandanakan hocam çizmiş ama... Ben de alternatif bir bakış açısı getireyim.
    İdeal' de veriler güncellenince yeniden bakarız kendi habitatımızda. Şimdilik görüntü şöyle:

#DGKLB, KO, Gün.

@Dandanakan hocamdan farklı olarak ben biri birine paralel iki kanaldan ziyade, genişleyen bir üçgen içinde hareket edeceğini öngörüyorum bu kağıdın.
    Nedeni de şu;
    Gerilerde de yazmıştım. Kanal bandı dediğimiz şeyleri oluşturanın bir gösterge desteği veya direnci olduğunu düşünüyorum.
    Aksini görmediğim sürece de bu senedin günlükte IM Kijunsen' e paralel bir alt bant oluşturduğu/oluşturacağı şeklinde kanaatim.

Hal böyle olunca... "Kanal alt bandı diye işaretlediğim şey şimdilik hayali.
    Gelelim olası senaryomuza...:
    1 ve 2 diye işaretlediğim oklar... Birincisi IM Chikou span, ikincisi de fiyat için yaklaşık aynı seviyede direnç...
    1.58-1.59 TL diyebiliriz sanırım.

3 numaralı ok ise zaman içerisinde her ikisinin fiyatı aşağı yönlü sıkıştıracağı eğimi gösteriyor.

Daha anlaşılır dille: Hafta sonun dek sert bir tepki verebilirse 1.65 TL,
    zamana kalırsa işi, kanal alt bandına doğru sıkıştıran bir aşağı yönlü eğim olacak(Şimdiki değeri 1.37 gibi).

Yani 7 güne kadar 28 kr lik bir aralıkta hareket bekleyebiliriz.
    Peki sonra? Fiyat Kumo bulutuna girer, IM Chikou span da Kijunsen' i kırmış olursa...
    1.81 e doğru bir atak görürüz. Değilse kanal alt bandı kırılır 1.2x lere doğru bir gevşeme görürüz.

"Sadede gel!" diyorsan. 1.37 üzerinde kaldığı sürece sıkıntı yok, "oyna devam"!
    Diye düşünüyorum ben...

https://www.kisavade.com/
    Al,sat,tut,yakala,sık,bırak vb. tavsiye için aracı kurumunuzla görüşün.

2. Abi çok güzel bir sayfa burası. Syn dandanakan da Tekfen formundan biliyorum. Güzel paylaşımları var. Bjk li abimle birlikte güzel çalışmalar yapıyorsunuz. Sizin nezdinizde her birinize ayrı ayrı teşekkür ederim.

3.  Alıntı Originally Posted by slickman Yazıyı Oku
    Abi çok güzel bir sayfa burası. Syn dandanakan da Tekfen formundan biliyorum. Güzel paylaşımları var. Bjk li abimle birlikte güzel çalışmalar yapıyorsunuz. Sizin nezdinizde her birinize ayrı ayrı teşekkür ederim.

Sağolasın.
    40+ kadro
    Üçümüzde devre sayılırız yaş itibari ile.
    Nickimden belli olmasa da ben de BJK' liyim. Sayın Dandanakan' a da uyarsı "40+ BJK Fans" diye de topik açacağız

Şaka bir yana paylaşımcı, pozitif, öğrenmeye açık insanlar ikisi de. Naçizane kendimi de böyle tanımlamak isterim.

Sayın @BJK Coccinella' nın başı biraz yoğun bu aralar.
    http://www.hisseanalist.net/ diye bir site açtı onunla uğraşıyor bildiğim.
    Ben çapa işine sardım.
    @Dandanakan hocam nöbetçi analizci olarak gençlere taş çıkarıyor.
    Yuvarlanıp gidiyoruz.

4. Hem vakit geçiriyoruz kafalarımız'da denk bişeyler çiziktiriyoruz,bu arada birilerine faydamız dokunursa ne ala.Yoksa bizim bu saatten sonra itibara falan ihtiyacımız yok zaten sn slickman ayrıca ben teşekkür ederim size,ara sıra uğrayın tükkana selamlar.

5.  Alıntı Originally Posted by hipertansiyon Yazıyı Oku
    Üstadım kolay gelsin.dgklb bakabilir misin senin oradan nasıl görünüyor.tşk
     Alıntı Originally Posted by obblomovv Yazıyı Oku
    Selamlar. @Dandanakan hocam çizmiş ama... Ben de alternatif bir bakış açısı getireyim.
    İdeal' de veriler güncellenince yeniden bakarız kendi habitatımızda. Şimdilik görüntü şöyle:

#DGKLB, KO, Gün.

@Dandanakan hocamdan farklı olarak ben biri birine paralel iki kanaldan ziyade, genişleyen bir üçgen içinde hareket edeceğini öngörüyorum bu kağıdın.
    Nedeni de şu;
    Gerilerde de yazmıştım. Kanal bandı dediğimiz şeyleri oluşturanın bir gösterge desteği veya direnci olduğunu düşünüyorum.
    Aksini görmediğim sürece de bu senedin günlükte IM Kijunsen' e paralel bir alt bant oluşturduğu/oluşturacağı şeklinde kanaatim.

Hal böyle olunca... "Kanal alt bandı diye işaretlediğim şey şimdilik hayali.
    Gelelim olası senaryomuza...:
    1 ve 2 diye işaretlediğim oklar... Birincisi IM Chikou span, ikincisi de fiyat için yaklaşık aynı seviyede direnç...
    1.58-1.59 TL diyebiliriz sanırım.

3 numaralı ok ise zaman içerisinde her ikisinin fiyatı aşağı yönlü sıkıştıracağı eğimi gösteriyor.

Daha anlaşılır dille: Hafta sonun dek sert bir tepki verebilirse 1.65 TL,
    zamana kalırsa işi, kanal alt bandına doğru sıkıştıran bir aşağı yönlü eğim olacak(Şimdiki değeri 1.37 gibi).

Yani 7 güne kadar 28 kr lik bir aralıkta hareket bekleyebiliriz.
    Peki sonra? Fiyat Kumo bulutuna girer, IM Chikou span da Kijunsen' i kırmış olursa...
    1.81 e doğru bir atak görürüz. Değilse kanal alt bandı kırılır 1.2x lere doğru bir gevşeme görürüz.

"Sadede gel!" diyorsan. 1.37 üzerinde kaldığı sürece sıkıntı yok, "oyna devam"!
    Diye düşünüyorum ben...

Bir de kendi habitatımızda bakınca...
    Görüntü de pek fark yok.

1.46 aylık pivotu aşağı kırmış.
    20G ortalama olan 1.38 e dek sarkması normal. Altında kapatmadığı sürece sorun yok.

Yukarıda sözünü ettiğimiz yukarı yönlü hareket için 1.56TL kritik seviye imiş.

6.  Alıntı Originally Posted by obblomovv Yazıyı Oku
    Bir de kendi habitatımızda bakınca...
    Görüntü de pek fark yok.

1.46 aylık pivotu aşağı kırmış.
    20G ortalama olan 1.38 e dek sarkması normal. Altında kapatmadığı sürece sorun yok.

Yukarıda sözünü ettiğimiz yukarı yönlü hareket için 1.56TL kritik seviye imiş.

1.37 kırmadıkca devam üstadım sağol hep burda ol.tşk

7. Kelebek 4 saat

8.  Alıntı Originally Posted by hipertansiyon Yazıyı Oku
    1.37 kırmadıkca devam üstadım sağol hep burda ol.tşk

Sağolasın. Selemlar.

Sayfa 438/721 İlkİlk ... 338388428436437438439440448488538 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •