Sayfa 306/985 İlkİlk ... 206256296304305306307308316356406806 ... SonSon
Arama sonucu : 7880 madde; 2,441 - 2,448 arası.

Konu: Viop - XVII

1.  Alıntı Originally Posted by Zinedrimed Yazıyı Oku
    Bu tip haberlerde başlıklar hep pozitif...içini de okumak gerek...
    Tesla nın satışlarının artmasının sebebi Çinlilerin bu süreçte temiz hava ile alakalı düşünceleri ve elektrikli araç tercihleri...
    Aynı dönemde toplam araç satışı yanlış hatırlamıyorsam 43% daralmış...
    Artış sadece elektrikli olmasından dolayı Teslaya mahsus...
    Korona dünyaya zararı oldu maalesef ama çok şeylerde öğretti , temizlik hijyen , elleri yıkama , banyo temizlik vs.saymakla bitme z ama çevreci olmayıda öğretti şimdi insanlar tabiri caizse manyak gibi elektrikli araba almaya çalışıyor.Bakın bu anlattığım yaşanmış gerçek bir olaydır ....Bir arkadaşla sohbet ediyorduk yeni araba alacaktı şu model iyi şu model kötü özellikleri felan dedim ki dostum niye elektrikli almıyorsun , yakıta çuvalla para ödüyorsun dedim bakın arakadaşlar markasıni vermeyeyim dünyaca ünlü bir markanın hibritini aldı ..... 145 bin liraya aldı dostum.Yine araba konusu konuşuyorduk dostum elektrikli araba nasıl gidiyor dedim .....İnanki dedi bu kadar olacağını beklemiyordum ...yakıt tasarrufunu hesapladım dedi 145 binin yarısını çıkardım dedi arkadaşlar 1 yılda bide araba yarı benzinli yarı elektrikli.............düşünün yani tamamen elektrikli olsa ......BMW veya tesla Woswoslar 500 km menzilli elektrikli araba üretmeye başladılar.Maliyet ne bedava seyahat , ulaşim , turizm şimdi şarj konusunu aştılar şarj bitti nolacak çokkkkkkkkkkkkkkk basit şipşak akü değişiyor.Hemen yârine şarj olmuş aküyü takıyorlar yola devam veya vaktin varsa kendin şarj ediyorsun , güneş ışığıyla kendi kendini şarj edenler var.Neler neler sıkıntı şu anda piyasası pahalı ama ucuzlar nasılolsa......fakat günümüz koşullarında 100 bin verip fosil yakıt kullanan araba alacağınıza 200 bin verin elektrikli alın 1-2 yılda kendini amorti ediyor.Petrole , Araplara çuvalla para kaptırmaya gerenk yok.Gerenk yok bunlara Mike.Kara şimşek dizisini hatırlayın.
    FAİZLE ALIŞVERİŞ YAPANIN , FAİZLE YATIP KALKANIN BURNU B.....K DAN KURTULMAZ.

2.  Alıntı Originally Posted by stockgeneration Yazıyı Oku
    selamlar.

kentuf haber verdi, topikte adın anılıyor diye, bir uğrayayım dedim. üye listesi cok degismesine ragmen, eski tanıdık isimler de var hala.

2017'de yazmayı bırakmışım bu topiğe, o zamandan beri twitter'da aynı tarz ile devam ediyorum.

bu topiği 2005'de vob açıldığında 5-6 kişi ile ilk biz kurmuştuk, ismini de vob24 olarak belirlemiştik, artık değişmiş tabi.

hisse.netten çok şey ögrendik ve çok güzel arkadaşlıklar kurduk, o yuzden burası her zaman anılarımızda güzel yer alacak.

herkese bol kazançlar, kolay gelsin.
    Aynen öyle eski topik hali kalmadı 3-5 kişi hergün egoo savaşı pozisyon paylaşım yerine dönmüş .
    50 sayfanın 15 sayfasında aynı kişiler .Eskiden paylaşım vardı , kritik vardı şimdi ego sayfalarında kayboluyorsun .
    Kolay gelsin.

3.  Alıntı Originally Posted by thebigshort Yazıyı Oku
    Gerekirse

Para basılıp vatandaşa dağıtılsın

Hiç olmazsa canlanır ortalık
    Sonra Venezüella gibi bir çuval paraya 1 ekmek

Venezüellada adamlar yontma taş devrine döndüler artık para kulllanmıyorlar mal takası yapıyorlar

4.  Alıntı Originally Posted by bb79 Yazıyı Oku
    Ne güzel bir gün sessizlik sakinlik

Pislik yok curcuna yok

Ohhhh be dünya varmış
    Korona dünyaya zararı oldu maalesef ama çok şeylerde öğretti , temizlik hijyen , elleri yıkama , banyo temizlik vs.saymakla bitme z ama çevreci olmayıda öğretti şimdi insanlar tabiri caizse manyak gibi elektrikli araba almaya çalışıyor.Bakın bu anlattığım yaşanmış gerçek bir olaydır ....Bir arkadaşla sohbet ediyorduk yeni araba alacaktı şu model iyi şu model kötü özellikleri felan dedim ki dostum niye elektrikli almıyorsun , yakıta çuvalla para ödüyorsun dedim bakın arakadaşlar markasıni vermeyeyim dünyaca ünlü bir markanın hibritini aldı ..... 145 bin liraya aldı dostum.Yine araba konusu konuşuyorduk dostum elektrikli araba nasıl gidiyor dedim .....İnanki dedi bu kadar olacağını beklemiyordum ...yakıt tasarrufunu hesapladım dedi 145 binin yarısını çıkardım dedi arkadaşlar 1 yılda bide araba yarı benzinli yarı elektrikli.............düşünün yani tamamen elektrikli olsa ......BMW veya tesla Woswoslar 500 km menzilli elektrikli araba üretmeye başladılar.Maliyet ne bedava seyahat , ulaşim , turizm şimdi şarj konusunu aştılar şarj bitti nolacak çokkkkkkkkkkkkkkk basit şipşak akü değişiyor.Hemen yârine şarj olmuş aküyü takıyorlar yola devam veya vaktin varsa kendin şarj ediyorsun , güneş ışığıyla kendi kendini şarj edenler var.Neler neler sıkıntı şu anda piyasası pahalı ama ucuzlar nasılolsa......fakat günümüz koşullarında 100 bin verip fosil yakıt kullanan araba alacağınıza 200 bin verin elektrikli alın 1-2 yılda kendini amorti ediyor.Petrole , Araplara çuvalla para kaptırmaya gerenk yok.Gerenk yok bunlara Mike.Kara şimşek dizisini hatırlayın.
    FAİZLE ALIŞVERİŞ YAPANIN , FAİZLE YATIP KALKANIN BURNU B.....K DAN KURTULMAZ.

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by hurolg Yazıyı Oku
    Ayıp oluyor öyle demeyiniz lütfen reha bey. Kendisi şu an usa da corona ile mücadele etmekte. Allah yardımcısı olsun...

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    %99 hakiki yalan melemiştir.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku
    Sn acm bunların hepsi fiyatlanmis olabilir.
    borsanın günümüzde gerçekten ekonomi ile ilgisi var mı ?

iki adet parası olan insan geliyor. ticaret yapıyor biri kaybediyor biri kazanıyor.

burası bir ticaret merkezi.

alınan- satılan şey .. sadece rakam.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak...

7.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Velhasıl düşününce, Türkiye su an bile gıda dışında durdu, benzinliklerden mola tesislerine.

Otobüs ayakcısına kadar, artık gerisini siz hesap edin.
    Ve gerçek anlamda aşı/ilaç bulununcaya kadar çözüm olmaz. Salgın ne kadar baskılansa yeniden yayılacaktır..

Bir de anlamadığım şey; Çin'in virüs kontrol altına alındı iddiası..

Wuhandan 1 kişi bie Çin'in başka bölgesine gitse ve Coronayı bulaştırsa hızla yayılır.. Ama Çinin başka bölgelerinden bir salgın haberi yok

Acaba bu ********ler Coronayı üretip, aslında aşı/ilaçını da üretip mi saldılar dünyaya...Sonra kendileirni garantiye aldılar..

Bu Çinle ticareti kesip, ülkeye sokmayacaksın...İnsanlığa ihanet ettiler....

8.  Alıntı Originally Posted by Hermesj Yazıyı Oku
    Yapıkredi deki bacağı merak ediyorum... merril yavaşladı sanki yapıkrediye devir etti yada payını düşürüp az işlem yapmaya başladı... yapıkredi/blackrock olabilir mi?
    Günlük hacmin 3 te 1 ini yapıyor her gün ancak mal da kalmıyor ertesi güne...
    Robot çok iyi abi en dandik tahtaya kadar gidiyor ********, küçük meblağ ile de büyük meblağ ile de oynuyor. Klimasan tahtasında denk geldim geçen 3 kuruşuma bile göz dikti... gün sonu mutlaka sıfır ile çıkıyor çok ilginç pislik bir robot.
     Alıntı Originally Posted by thebigshort Yazıyı Oku
    Kuzunun pozisyonu neymiş abi ?
    Ne olacak hiç long gördük mü adamın ruhu ayı idi

Sayfa 306/985 İlkİlk ... 206256296304305306307308316356406806 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •