Sayfa 629/985 İlkİlk ... 129529579619627628629630631639679729 ... SonSon
Arama sonucu : 7880 madde; 5,025 - 5,032 arası.

Konu: Viop - XVII

Bizim borsadan sıkıldım. Bir süredir yurtdısı bir platformda demo hesapta oynuyorum. Envayi ceşit enstruman var. Hatta 24k dan Dow shortlamıstım 2500 pound kazandım Dow dax da ki hisseler vs her sey mevcut

Biraz daha alısayım o tarafa gecmeyi düsünüyorum.

Bugün Altında cuvalladık. PGSUS dan aldıgım hepsini oraya verdim. Para sanki sanal amk.

1690 dan shortlamıstım ama 1700 üstüne atacak gibi duruyor zalım

3. Viopta ciddi bi marj yarattı.. Bugün çok ciddi bi yükseliş olma ihtimali çok yüksek yüzde 4 5 civarı

4.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Yeminle çocuk gibisiniz , burada mal alıp satan insanlarsınız ama bitiremediniz birbirinize laf sokmayı.. Siliyoruz sildiğimizi görmenize rağmen devam ediyorsunuz , ne bitmek bilmezmiş .. Ceza vermeyelim dedikçe aynı üslup aynı laf etmeler devam. Borsa düşer yukselecek diyenlere demedik laf kalmaz borsa yukselir düşen diyenlere demedik laf kalmaz çocukça şeyler , bir durun artık ..
    Buranın sorunu YEŞİLVADİ .
    Tellioğulları ve Seferoğulları bunun mücadelesini veriyor.
    Kim kazanacak TOSUN PAŞA

5.  Alıntı Originally Posted by Sercannn Yazıyı Oku
    Viopta ciddi bi marj yarattı.. Bugün çok ciddi bi yükseliş olma ihtimali çok yüksek yüzde 4 5 civarı
    Sizin eski nik neydi?
    Yatırım tavsiyesi değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by Sercannn Yazıyı Oku
    Viopta ciddi bi marj yarattı.. Bugün çok ciddi bi yükseliş olma ihtimali çok yüksek yüzde 4 5 civarı
    Çok iddialı

tutarsa tebrik edeceğim..
    TAŞIDIĞIN ŞEYİN AĞIRLIĞINI BİLECEKSİN!..

7.  Alıntı Originally Posted by Sercannn Yazıyı Oku
    Saat 2 den sonra roketlicek o zaman zaten dusemeyen bir borsa var sanirim shotcular bugun havluyu atacak..ytd

8.  Alıntı Originally Posted by besonderes Yazıyı Oku
    Çok iddialı

tutarsa tebrik edeceğim..
    Bugün ciddi bi kaçış bekliyorum kendi tekniğimden hayırlısıyla

Sayfa 629/985 İlkİlk ... 129529579619627628629630631639679729 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz