Sayfa 441/902 İlkİlk ... 341391431439440441442443451491541 ... SonSon
Arama sonucu : 7209 madde; 3,521 - 3,528 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1. Özet olarak ne söyledi

Alıntı Originally Posted by Bilgecan Yazıyı Oku
    Günaydın fox tv de Kemal Kılıçdaroğlu İŞ Bankası hisseleri ile ilgili konuşuyor
    Paylaşırsan seviniriz arkadaşım

2. https://youtu.be/hd8c0JtnBRc

GM 5 Plus d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Özet olarak daha öncede alındı bu hisseler ama sonra geri verildi dedi.Şimdide yapılmak istenen sivil darbe ,biz bankaya hiç karışmıyoruz pay almıyoruz dedi

4. Görünen o ki her iki kanatta da. Herşey hala havada duruyor. Akpartinin eli güçlü gibi... ama Ali Babacan gibi düşünen bir yargı ile “bağımsız yargı ile“ bu iş yokuşa sürülebilir.. benim asıl merak ettiğim şey, diyelim ki işbsnk hisseleri hazineye devroldu. Biz ve bizim gibi insanlara paralarını verdiler hisselerini imha etttiler.. sonra CHP yargı yolu ile geri haklarını talep etti. Sonra ne olacak, bizden verdiklerini geri mi alacaklar, sorular sorular, sorular. Yorulduk valla. Bu taraflı sunucu Ismaili de hiç beğenmiyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. Ayrıca Ali Babacan dan bahsettiler.Ali Babacan ‘’çok önceden beri bunu yapmak istiyorlardı ancak biz engelledik ‘’dedi

6. Miras hukukuna çok saygılı iseniz,Dedem de bana yıllar önce miras olarak bıraktığı hisselerin temettü hakkını neden gasp ettiniz.

7.  Alıntı Originally Posted by oflu61 Yazıyı Oku
    Miras hukukuna çok saygılı iseniz,Dedem de bana yıllar önce miras olarak bıraktığı hisselerin temettü hakkını neden gasp ettiniz.
    Dedem bana öyle bir miras bırakmadı işin latifesi ama onurlu bir geçmiş bıraktı.Yüce yaratan dan şu Bayram gününde tüm geçmişlerimize rahmet etmesini niyaz ederim.

8. Devletin isteyipte alamayacagi hiçbisey yok. Meclis yoluyla alamadi diyelim bankaya sermsye artisi yaptirsa nasil karsilsyacak . Karsilanamayan sermaye artisina kayyum atsnir diye biliyorum

Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 441/902 İlkİlk ... 341391431439440441442443451491541 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •