Sayfa 849/956 İlkİlk ... 349749799839847848849850851859899949 ... SonSon
Arama sonucu : 7644 madde; 6,785 - 6,792 arası.

Konu: AFYON Afyon Çimento Sanayi T.A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Burak16 Yazıyı Oku
    Afyon çimento bu gün ilginç yukarı doğrusu 3.12kademesi kaldırıp veriyorlar yoksa son düzlegimi girdik
    Sanki öyleymiş

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Son hedefimi 3.50 belirtmiştim,3.32 gösterdi,yani 18 puan yaklaşmış oldu,zaten tavanı 3.37 falandı,sanırım tavan çektirmeden götürecekler eğer 3.50 olursa,bunda bir oyun dödüğü belliydi 3 göstermişlerdi,dökemediler mecbur çıkardılar,nasıl döksünler,çünkü avcılar pusuda bekliyordu,onlardan biriside bendim,hiç acımadan K lotlarımı dayardım alışa,neyse yarın ola hayır ola...ytd.
    4 olur bu çok net..Mal aldılar.

3. Bir zamanın Aslan çimento ile birlikte en popüler hisselerinden . Konutta tarihi fırsatlar ile birlikte inşaatlarda da artış vardır diye düşünüyorum. Eski günlerinin yarısı kadar bile gösterse kendini yeterli benim için.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by atasagun Yazıyı Oku
    Sanki öyleymiş

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Bu gün tahtayı izlergen bayağı bir hareketi sırıttı artık ben hazırım der gibi...yolu açık beddeli Baskısı kalmadı..gelen parayla da borçları kapatsalar tertemiz bir sirket

5. Konut satisindaki artış ilkin çimentolara yarar ki olan da bu. Artmaması anormal olurdu ve hâlâ arttığı da soylenemez. Çok da hinlik aramayın olması gereken oluyor. Özellikle son yapilanmayla (bedelli vs.) sektörde en umut veren bu arkadaşlar..
    Bu arada ben 5 yıllik vade koydum kendimce acelem yok. Ytd.

6. Biz boşuna Petkim satıp zararına buraya zengin 🤑 olmaya gelmedik hadi yürü yürü bakalım

7. Köyün ağası olacam Afyon çimento yazacak köyün girişinde yürü spek çalış

8. Afyon çimento herkes zengin 🤑 oluyor 🤑🤑🤑💵💴

Sayfa 849/956 İlkİlk ... 349749799839847848849850851859899949 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •