Sayfa 296/890 İlkİlk ... 196246286294295296297298306346396796 ... SonSon
Arama sonucu : 7113 madde; 2,361 - 2,368 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

2. bi bakmissin imar cikmis sayin baddog kafasini daglara taslara vurur o zaman

3.  Alıntı Originally Posted by denizozbilek Yazıyı Oku
    bi bakmissin imar cikmis sayin baddog kafasini daglara taslara vurur o zaman
    Üzülmez bence ilginç bir psikolojisi yatırım stratejisi var. Sonuçta 3 günde karonı alıp gitti. O ona bakıyordur sadece.

Sent from my iPhone using Tapatalk

4. Boyle bi tahtada 47 den 40 bin lot cekip 1 haftada 54 den o 40 bin lotu satmak büyük basari. 1 hafta once deseler inanmazdim , ve de garip geliyor bana. Yine tebrik ediyorum arkadasi.hayirli olsun

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Borsada bilgisiz bir yatırımcıyım.Temel analizden-teknik analizden anlamam. Kulağım delik değildir. Kimse benim yazdıklarımdan etkilenip işlem yapmasın.(eski nickim : hallederiz )

5.  Alıntı Originally Posted by joker16 Yazıyı Oku
    Boyle bi tahtada 47 den 40 bin lot cekip 1 haftada 54 den o 40 bin lotu satmak büyük basari. 1 hafta once deseler inanmazdim , ve de garip geliyor bana. Yine tebrik ediyorum arkadasi.hayirli olsun

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Valla Gazmanbaba kusura bakmasin ama ben pek inanmiyorum bu islemin bagimsiz olduguna. Niye boyle birseyle geldiklerini de anlamadim. Birseyler dondu ama hayirlisi bakalim.

6. Benim gorusum borsadaki ralli + teknik + meclis haberi beklentisi birlesince sig hissede olsa riske girdi arkadas ve kazandi en iyi yani bize destek.oldu yoksa sürünürduk 48 lerde.. imar.cikmadan anlami yok dogru ama 40 da da kalsaydi her insan acaba niye ciikmiyor olumsuz habermi var derdi. İmara.kadar boyle dalgalaniriz endeksle ytd

Sağol. Komisyonda belirmiş keratalar. Meclise de alınırsa iyi olur.

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

Sayfa 296/890 İlkİlk ... 196246286294295296297298306346396796 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •