Sayfa 473/1001 İlkİlk ... 373423463471472473474475483523573973 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 3,777 - 3,784 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VIII

Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    Ülkemizin şaha kalkması için önümüzde ki birkaç engelden birisiydi ayasofya. Avrupaya bakın görürsünüz kıskançlıklarından nasıl kudurdular
    Sultan Ahmet varken ayasofyaya hiç gerek yoktu. Sultan Ahmet bizim eserimiz. Neden ayasofyada diretilir bilemedim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Reha GAYA'yı okumuyor herhalde, ondan cahil kalmış.
    Abi rakı ne esmer mi ?

O egeli ben değilim

3. Ayasofya'nın ibadete açılması üzerine, Yunan Parlamento Üyesi ve Yunan Çözümü Partisi lideri Kyriakos Velopoulos'tan Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün Selanik'te doğduğu ev hakkında iğrenç bir teklif geldi. Velopoulos, Atatürk Evi Müzesi'nin sözde "Rum Kırımı'na adanmış bir müze" olmasını teklif etti.

4.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Ayasofya'nın ibadete açılması üzerine, Yunan Parlamento Üyesi ve Yunan Çözümü Partisi lideri Kyriakos Velopoulos'tan Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün Selanik'te doğduğu ev hakkında iğrenç bir teklif geldi. Velopoulos, Atatürk Evi Müzesi'nin sözde "Rum Kırımı'na adanmış bir müze" olmasını teklif etti.
    bizim hükümetten yapmazsanız sherefsizsiniz cevabı gelirse şaşırmam..!!

5. ABD'den Fransa'ya 'vergi' misillemesi

Fransa'nın bazı Amerikalı teknoloji firmalarına getirdiği dijital hizmet vergisine karşılık olarak yaklaşık 1,3 milyar dolar değerindeki Fransız ürünlerine yüzde 25 gümrük vergisi uygulayacağını duyuruldu.

https://www.dunya.com/dunya/abdden-f...-haberi-474922

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,883
     Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Sultan Ahmet varken ayasofyaya hiç gerek yoktu. Sultan Ahmet bizim eserimiz. Neden ayasofyada diretilir bilemedim.

Geçen sene malum şahıs da bizzat bunu söylüyordu ama yorumlara göre gerçekten çok sıkışmış olmalı. Trumptan ses çıkmaması bana ilginç geldi bu arada...
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

7. Babacan: Kredi desteği süreci sadece öteliyor.

DEVA Genel Başkanı Ali Babacan, Avrupa ekonomisinin daralmasının Türkiye'nin çok zorlanacağı konulardan biri olduğuna işaret ederek, dünyada Türkiye'de kredi destekleriyle bu sürecin götürüldüğünü, kredi desteklerinin de bu süreci sadece ötelediğini ifade etti.

https://www.dunya.com/ekonomi/babaca...-haberi-474930

8. ABD'nin petrol sondaj kulesi sayısı 17 haftadır azalıyor.

ABD'nin, petrol sondaj kulesi sayısı bu hafta 4 adet azaldı.

https://www.dunya.com/dunya/abdnin-p...-haberi-474920

Sayfa 473/1001 İlkİlk ... 373423463471472473474475483523573973 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •