Sayfa 514/999 İlkİlk ... 14414464504512513514515516524564614 ... SonSon
Arama sonucu : 7990 madde; 4,105 - 4,112 arası.

Konu: Viop - XXI

dolar/tl nin bir aydır sabit gidişatını gösteren bir grafik.. merkez nasıl yapıyorsa artık (tahminlerimiz var!) resmen sabit tutmuş..bakalım neler olacak..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

2. Avrupa Birliği Dış İlişkiler Konseyi Türkiye özel gündemiyle toplandı:

Çok pahalı borsamız var ya bankalar dışında ucuz hisse bulamıyorum , mesleğim bu olduğu için zoraki al-sat yapıyorum , dünyanın en sağlam borsası olmanın bu sıkıntılarıda var işte...

endeks 30..

30 tane farklı şirket.. 10-15 farklı sektör..

ama bir tane bile eksi kagıt yok.. bunu başaran iradeye bravo..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

5.  Alıntı Originally Posted by discretus Yazıyı Oku

dolar/tl nin bir aydır sabit gidişatını gösteren bir grafik.. merkez nasıl yapıyorsa artık (tahminlerimiz var!) resmen sabit tutmuş..bakalım neler olacak..
    TCMB'nin elindeki enstrümanlar ile USD/TRY kurunu istediği yerde bekletir, yükseltir, istersede düşürür. Sorulması gereken soru, bu hareketlerin bedelinin ne olduğu ve nereden çıkardığı.

6.  Alıntı Originally Posted by Paragöz35 Yazıyı Oku
    Çok pahalı borsamız var ya bankalar dışında ucuz hisse bulamıyorum , mesleğim bu olduğu için zoraki al-sat yapıyorum , dünyanın en sağlam borsası olmanın bu sıkıntılarıda var işte...
    Başka geliriniz var mı?
    Yani sadece borsadan elde ettiğiniz gelirle mi geçiniyorsunuz? Ya da vioptan?

Gerçek stres olurdum. Böyle durumda.

7.  Alıntı Originally Posted by Paragöz35 Yazıyı Oku
    2.Çeyrek bilançolar bittikten sonra vestel yataş al yaslan arkana sen hisse iste dostum ayarlarız esen kal.

Alıntı Originally Posted by VIOPCU Yazıyı Oku
    Başka geliriniz var mı?
    Yani sadece borsadan elde ettiğiniz gelirle mi geçiniyorsunuz? Ya da vioptan?

Gerçek stres olurdum. Böyle durumda.
    Başka gelirim yok , evli olmadığım için masrafım yok zaten...

Sayfa 514/999 İlkİlk ... 14414464504512513514515516524564614 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •