Sayfa 887/1078 İlkİlk ... 387787837877885886887888889897937987 ... SonSon
Arama sonucu : 8620 madde; 7,089 - 7,096 arası.

Konu: Sistem Takibi...

1. Selam DEĞERLİ DANDANAKAN hocam .elinize sağlık.bende kendimce 8,38 stop seviyesi belirlemiştim.umarım buralardan döner.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,964
     Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku

Dün ereğli topiğine atmıştım 8.40 diye geldi oraya namıssız hisse.
    Abi,
    Bence sen eregl çizme artık.Adamlar seni takip ediyorlar. 19 kuruş temettü alıcaz dedik içimizden geçtiler. Çocuğun kumbarası da kalmadı ki patlatayım parasını alayım. Al Al nereye kadar abi. En son üstümüzdekileri satıcaz. Borç para veren çıkar mı acaba .
    Hacimsiz düştü, yalnız iyi silkelediler. Hele bu NİSAN da gelen tayfa var ya inanılmaz panik. Bir ara dedim herhalde Suriye de bişey oldu. Çok şükür yunanistan mış
    Nerde kalmıştık diyecekler bu hafta geçince diye düşünüyorum.
    Acı veriyorsa geçmiş; geçmemiş demektir.
    " Artık üç kişi takılıyoruz. Ben...Keyfim...Ve kahyası...Gerisinin......"

3. Ereğli 4 saatlik tam çizgiye dokundurmuşlar, hisse 8.58-59 arası 8.50 alış yazdım öylesine tabi mallandık

4. Selim hoca sade ereğli çizmiyorum ki,her telden var burada takip etmiyorsun demek ki.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,964
    https://invst.ly/rj67p

Ben Şpek olsam 8,48- 8,28 aralığında bu hafta toplarım. Benimle beraber gelenleri önümüzdeki hafta 8,65 i pin gösterip ordan aşağı 8,05 e e kadar basar son yolcularımı orada indirir.
    keyfime bakarım
    Tabi ben şpek değilim.

Selim hoca sade ereğli çizmiyorum ki,her telden var burada takip etmiyorsun demek ki.
    Bakıyom bakıyom abi de, bu aralar biraz sorunlu hisseler var elimde gözüm ekranda
    Son düzenleme : selimtogrul; 22-07-2020 saat: 20:31.

6. [IMG]Bakıyom bakıyom abi de, bu aralar biraz sorunlu hisseler var elimde gözüm ekranda [/IMG]

Hani hisseleri satmıştın yine mi daldın

7. sayın ustadlarım genel endeks yorumunuz nedir acaba bir grafik atsanız...
    Tokezlemeyen halim olmaz, tecrübe edinmeyen hakim olmaz. Hadis-i Şerif.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,964
    [IMG]Bakıyom bakıyom abi de, bu aralar biraz sorunlu hisseler var elimde gözüm ekranda [/IMG]

Hani hisseleri satmıştın yine mi daldın
    Abi bu şpekler mahallenin kötü çocukları gibiler. Habire desteklere dayıyorlar hisseleri dayanamıyorum. Tutamıyorum kendimi alıveriyom. Yakında TUPRS a dadanıcam. Fakat bakiye yetersiz kalıyor. Aslında BİSt in en ucuz hisselerinden biri fakat fiyatı pahalı. Bu soruna acil çözüm bulmak lazım. Dolar mı bassam diye düşüyorum. Nasıl olsa Turp kafalı bedavadan basıyor doları. Ne var yani üstünde benim resmim olan dolar olsa herkes kullansa .

Alıntı Originally Posted by aslanbey Yazıyı Oku
    sayın ustadlarım genel endeks yorumunuz nedir acaba bir grafik atsanız...

Endex haftalık pivot 3. direnci geçti 4. dirence kadar çıktı.
    Dandanakan abimizin endeks grafiği çok birşey değişmedi. stopları patlatmak için dalışa geçtiler. Stoplara riayet ederseniz sorun yok. Ana yön hala yukarı. Hızlı geldik abuk subuk kağıtlarla XBANK açıkçası ayak uyduramadı endeks kadar gitse diye düşünüyorum ortam müsait değil gibi. Yani ne zaman hareket eder? Biraz daha bekletir.

Aslında benim yaşım yetiyor ama borsa geçmişim bunu karşılayabilecek kapasitede değil.
    Emin olmamakla birlikte (Daha önce Bistin değişen başkanı hakkındaki fikirlerim hala geçerli. Onun sayesinde daha doğrusu onun cesaret edip aldığı kararlar sayesinde biz bu kadar gelebildik. ) asıl meselenin borsadan sıfır atılması hikayesi ile başlayacağını düşünüyorum. Bunda da en büyük lokomotif XBANK olacak gibi bir kanıya sahibim. O yüzden de XBANK ile BİST100 arasında şu ana kadar ki ilişki bizi çok daha yukarıya yani 200.00 lü rakamlara taşıyacak kanısına sahibim. Tabi bu bugünden yarına olabilecek bir şey değil. Sakın ha yaptığım yorumu yanlış anlamanızı istemem. Sadece beni meraklandıran soru şunlar
    XBANK ta neler oluyor ?
    Yabancı çıkışı bitti, bitecek peki yerli şebekler ne kadar taşıyacak ?
    Aşağıda uyumsuz hareket eden hisselerin takas oranlarında ne gibi değişimler oluyor?
    Son düzenleme : selimtogrul; 22-07-2020 saat: 22:27.

Sayfa 887/1078 İlkİlk ... 387787837877885886887888889897937987 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •