Sayfa 76/186 İlkİlk ... 2666747576777886126176 ... SonSon
Arama sonucu : 1485 madde; 601 - 608 arası.

Konu: GLDTRF QNB Finans Portföy Altın Borsa Yatırım Fonu

1. Bu nasıl satış şimdi !! Az bir şey biliyorsam, burdan döndürmeleri lazım

2. Akşam fed toplantısına altınla girdim....bugun yön belli olur....elleri mahkum bol kepçe diyecekler....

SM-J500F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Gümüş durdu ons parlıyor 1971....way be soluksuz gidiyor...
     Alıntı Originally Posted by tortumlu Yazıyı Oku
    Akşam fed toplantısına altınla girdim....bugun yön belli olur....elleri mahkum bol kepçe diyecekler....

4. Bu Trump çok manyak bir herif. Bayramdan sonra piyasalar yine sıkıntılı.

5. En baştan , haziran ayı gibi bu herifin gidişine oynamak lazımdı.

6. Bugun altınları verdim....65 - 80 arası topladım bir ara 50 bin lotu bulduk 80-90 arası sattık....6 bin kar....çorba kaynadı ...salıya kadar borsada dowda euro/usd de düşüş bekliyorum...onsda gevşeyebilir....tepeden altınla tatili girme riskini taşımadım...giderse gitsin....
     Alıntı Originally Posted by tortumlu Yazıyı Oku
    Akşam fed toplantısına altınla girdim....bugun yön belli olur....elleri mahkum bol kepçe diyecekler....

7.  Alıntı Originally Posted by tortumlu Yazıyı Oku
    Bugun altınları verdim....65 - 80 arası topladım bir ara 50 bin lotu bulduk 80-90 arası sattık....6 bin kar....çorba kaynadı ...salıya kadar borsada dowda euro/usd de düşüş bekliyorum...onsda gevşeyebilir....tepeden altınla tatili girme riskini taşımadım...giderse gitsin....

Piyasalar ağustos ayında kötü olacağa benzer. Trumpf harakiri yapıyor twitterda. Altının yükselişi devam edecek gibi

8. İnşl salıya kadar düşer....dowda kol kesenler olurda zarar çıkarma için altında satışa geçerler....

Salıya kadar bu eurousd ve onsun çıkışının fedle alakası varsa göreceğiz....fedden alacağımızı aldık diyip ikiside kar satışıyla dönebilir....dönmezse demek ki bu hareket seçimle ilgili....onu göreceğiz....ful nakit pusuda bekleyip strezsiz bayram geçirelim...izlemeye devam...
     Alıntı Originally Posted by wasaban Yazıyı Oku
    Piyasalar ağustos ayında kötü olacağa benzer. Trumpf harakiri yapıyor twitterda. Altının yükselişi devam edecek gibi

Sayfa 76/186 İlkİlk ... 2666747576777886126176 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •