Sayfa 318/1006 İlkİlk ... 218268308316317318319320328368418818 ... SonSon
Arama sonucu : 8042 madde; 2,537 - 2,544 arası.

Konu: Viop - XXII

Alıntı Originally Posted by carkos Yazıyı Oku
    Sen uçmuşsun ne oldum delisi olmuşsun eskilerin tabiri ile buldumcuk olmuşsun. Benim gönderilerimi alıntı yapma hadiiiii selametle
    Devam et......kendi yazdıklarını da gözden geçir,zarar edince topikler de küfür edip ağlama.

Sorunun cevabı çok basit avsak devlet 83 milyon vatandaşına aylık 5 bin TL verip evde oturun diyecek zorunlu çalışanlar sağlık gıda emniyet üretim vs personele de aylık 15 bin tl verecek aşı bulununcada herkes işine

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye/İstanbul
    Gönderi
    3,418
    Her yerde alım satım yaparım. Sende Partiye dua et nokta.....(lunarada laf sokuşturma.seni deşifre ettiği için)
     Alıntı Originally Posted by iki gozum Yazıyı Oku
    Devam et......kendi yazdıklarını da gözden geçir,zarar edince topikler de küfür edip ağlama.

Kendimi biraz inzivaya çekme vaktim geldi.
    Bu forumda kimlerin ne iş yaptığı paylaşıldı,kimlerin yazlığının fiyatının ne kadar yükseldiği konu edildi,kimiside evinin fiyatını yazdı,kimiside kaç evi tarlası ,bağı,bahçesi olduğunu yazdı,kimiside portföyünü paylaştı,kimi araba fotoğrafını paylaştı.
    Hiç kıskanmadım,içimden Allah daha çok versin diye dua ettim.Kaybedenlere üzüldüm.
    Bazen, bende bazılarına inat portföyümü paylaşımda bulundum. (paylaşarak hata yaptığımı bildiğim halde)

Siyasi görüşümü merak edenler oldu,ben eski aşırı solcuyum.(böyle ifade edeyim)
    Güncelde siyasi görüşüm yoktur ama ülkemi ve insanlarını çok seviyorum.
    Herkese önce sağlık,birlik,dirlik ve sonrasında bereketli kazançlar diliyorum.
    Önümüzdeki günlerde yatırım yaparken 10 defa-100 defa düşünün.!!

Arada uğrarım,hoşça kalın.

YTD

Alıntı Originally Posted by iki gozum Yazıyı Oku
    gene kaşınıyor söv bana diyomçn ama sövünce yönetim seni adam yerine koyuyor. Her kim olursa olsun sövmemelisn ceza alırsın diyorlar
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by carkos Yazıyı Oku
    Sen uçmuşsun ne oldum delisi olmuşsun eskilerin tabiri ile buldumcuk olmuşsun. Benim gönderilerimi alıntı yapma hadiiiii selametle
    şu kadar param oldu yazdığında yazdım ona kişilik masturbasyonu yapıyorsun diye
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye/İstanbul
    Gönderi
    3,418
    Ayhan başkan deşifre olmuş ne yazsan boş ilk giriş önemli sonra gider gelir para kazanır.
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    şu kadar param oldu yazdığında yazdım ona kişilik masturbasyonu yapıyorsun diye

8.  Alıntı Originally Posted by iki gozum Yazıyı Oku

Şubat ayı paylaşımım ve martta benzer yazılarım var.
    Herkes satarken ben mal alıyordum,herkes alırken ben mal satıyordum ve burada paylaşıyordum,daha ne yapayım?
    Geçmişler olsun.

YTD
    İyi hoşta bu yazının üzerine endeksin grafiğine bir baktım

28.02 günkü kapanış bist30 da 126000 gözüküyor

Ardından 108 bine kadar düştü BIST 30

Yani buna isabetli tahmin demek mümkün değil

Ancak isabetsiz bir tahmin de değil çünkü sonradan 136 ya çıktı BIST 30

O zaman sıradan bir şey yazmışsın sonucu buradan çıkıyor çünkü senin tabirinle herkes satarken almışsın ama o herkesler yaklaşık 20.000 puan daha satmış

Bu da sevimsiz bir durum hani

.

Sayfa 318/1006 İlkİlk ... 218268308316317318319320328368418818 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •