Sayfa 36/690 İlkİlk ... 2634353637384686136536 ... SonSon
Arama sonucu : 5516 madde; 281 - 288 arası.

Konu: KLGYO - Kiler GYO A.Ş.

1. Beyler çok dikkatli olun bunlar bir numaralı dolandırıcılar 2017 de 5.5 TL olan fiyatı 1.5 TL ye kadar düşürdü ler tam bir kumar tahtası bu tahtayı yönetenler çok kaliteli o.cocugu

Redmi 8A cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by gulahmet167 Yazıyı Oku
    Beyler çok dikkatli olun bunlar bir numaralı dolandırıcılar 2017 de 5.5 TL olan fiyatı 1.5 TL ye kadar düşürdü ler tam bir kumar tahtası bu tahtayı yönetenler çok kaliteli o.cocugu

senin ne işin var burda yiğidim... bunların birde marketleri vardı..asıl vurgunu orda yaptılar. bu % 43 bedelsiz ile 1,17 leri gördüydü...zamanında... marketlerini ise 6,80 den borsada kakaladılar.... sonra yarı fiyatına karfura sattılar.

bu taktada göz yaşı ah var. iflah olmaz bunlar.
    İnanılmaz Dediğiniz Hisse, Gün Gelir; Dayanılmaz Olur.
    FORMDA YAZDIKLARIM KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. ZARAR EDEBİLİRSİNİZ.

3.  Alıntı Originally Posted by cüneytt Yazıyı Oku
    senin ne işin var burda yiğidim... bunların birde marketleri vardı..asıl vurgunu orda yaptılar. bu % 43 bedelsiz ile 1,17 leri gördüydü...zamanında... marketlerini ise 6,80 den borsada kakaladılar.... sonra yarı fiyatına karfura sattılar.

Evet yiğidim doğrudur bunların geçmişi hep alavere dalavere çevirmekle dolu meslekleri dolandırıcılık zaten

Alıntı Originally Posted by GP Yazıyı Oku
    Onlar alış değil sanırım.Kap a bildirdikleri ve satılacağını beyan ettikleri 15.000.000 lottur😂
    Arkadaşlar yazmıştım zamanında(

Alıntı Originally Posted by cüneytt Yazıyı Oku

Böyle bilinçli ve takipçi yatırımcılar olduğunu görmek çok güzel insan kendini yalnız hissetmiyor)

Alıntı Originally Posted by gulahmet167 Yazıyı Oku
    Beyler çok dikkatli olun bunlar bir numaralı dolandırıcılar 2017 de 5.5 TL olan fiyatı 1.5 TL ye kadar düşürdü ler tam bir kumar tahtası bu tahtayı yönetenler çok kaliteli o.cocugu

Cüneyyt ortağa yazdığım cümle sizin içinde geçerliDediğiniz gibi 2017 aynı zamanlardı sanırım.Önce galip sattı.Sonra 3.60 civarında bunlar.Bugünkü para ile 7 lira civarına denk gelir.
    Demekki kiler holding için şirketin değeri bu.
    2011 de bugünki para ile 22 lirada iskontolu halka arza izin veren biz iskontolu yaptık diyen.............

Hani patron hissesi değildi????

Sayfa 36/690 İlkİlk ... 2634353637384686136536 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •