Sayfa 18/98 İlkİlk ... 816171819202868 ... SonSon
Arama sonucu : 778 madde; 137 - 144 arası.

Konu: DNISI - Dinamik Isı Yalıtım Malzemeleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyanın merkezi İstanbul
    Gönderi
    1,716
    Tahminim herkese 50 adet civari hisse isabet edecek.

2. Saat 13.00 itibariyle emir işlemleri bitti. Bakalım arz bitti haberi gelecek mi yoksa yarın da devam edecek mi?

3.  Alıntı Originally Posted by cennetyolu Yazıyı Oku
    Tahminim herkese 50 adet civari hisse isabet edecek.
    50-100 lot arasında bir miktar gelir bence de.

Bence 60-80 lot ancak gelir.

Başvuran herkese de şimdiden hayırlısı olsun.
    Paylaşımlarım kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez... Ne mutlu TÜRK'ÜM diyene...

5. Arz yarın da devam ederse max 50 lot gelir. Borsa tarinin en ibretlik olaylarından biri olur. Artık 20 tavan mı gider 30 tavan mı gider hep beraber görürüz.

6. Hiç hisse almayanlar bile artık halka arzlara katılıyor. Genede denedik şansımızı bakalım kaç tane gelecek. Herkes için hayırlısı olsun

Alıntı Originally Posted by huzeyfe Yazıyı Oku
    Arz yarın da devam ederse max 50 lot gelir. Borsa tarinin en ibretlik olaylarından biri olur. Artık 20 tavan mı gider 30 tavan mı gider hep beraber görürüz.
    Yatırım yapmayı bilmeyen ky ( küçük yatırımcı ) alırsa ancak 8-10 tavan yapar.

FADE'de örneği var işte. Altı üstü 400 TL'lik yani 167'şer lot alınabilmiş. Sonuç ortada...
    Paylaşımlarım kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez... Ne mutlu TÜRK'ÜM diyene...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyanın merkezi İstanbul
    Gönderi
    1,716
     Alıntı Originally Posted by snowdancer Yazıyı Oku
    Yatırım yapmayı bilmeyen ky ( küçük yatırımcı ) alırsa ancak 8-10 tavan yapar.

FADE'de örneği var işte. Altı üstü 400 TL'lik yani 167'şer lot alınabilmiş. Sonuç ortada...
    Ben Fade de % 157 karla ciktim. Nerede satacagini da yada artik yeter demesini de bilmekte fayda var..

Sayfa 18/98 İlkİlk ... 816171819202868 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •