Sayfa 147/385 İlkİlk ... 4797137145146147148149157197247 ... SonSon
Arama sonucu : 3074 madde; 1,169 - 1,176 arası.

Konu: ADESE - Adese Alışveriş Ticaret

Alıntı Originally Posted by palmet Yazıyı Oku
    MAVİ tuna bir dans çeşidimi abi?
    Mavi Tuna Johann Straussun bestelediği bir vals.. dünya klasikleri arasında.. kısa periyotlarda barların yükselişini vals ritmi ile yaptığını hayal ederim.. müzik başlar mal alınır. vals yapılır ve müzik biter mal iade edilir.. her gün 8-10 senetle belirli bir hacımle al sat yaparken, bu stresi,baskıyı atmanın başka yollarına da kapım açık.. kazancın bol ve daim olsun..

https://www.youtube.com/watch?v=IDaJ7rFg66A
    sonrasındaki Second Waltz bu gün kırmızı bar yapma olasılığı olan SASA için
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

SARI kırmızı üzerindeyse yukselış trendındedir.. iki sevgilili roza ve laciverti geçtimi de otobana doğru hareket ederler.. şimdi palanın şu yaptığına bak.. gel de SARI dinleme..

https://www.youtube.com/watch?v=PJDzW68HWf8

Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

pala saat 2.43 te kasabın önünde olabileceğini söyledi ama gelmedi.. ama gelseydi kolu bacağı kesip eline vermekten çekinmezdım., 2.48 üzeri güzel altı üzer.. teknığı bu kadar hazırladıktan sonra tekrar bozarlarsa,harcadığım zamana üzülürüm.. iyi çalışmalar..

4.  Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    pala saat 2.43 te kasabın önünde olabileceğini söyledi ama gelmedi.. ama gelseydi kolu bacağı kesip eline vermekten çekinmezdım., 2.48 üzeri güzel altı üzer.. teknığı bu kadar hazırladıktan sonra tekrar bozarlarsa,harcadığım zamana üzülürüm.. iyi çalışmalar..
    Dahada üzmez heralde..!

Ytd

5. Sayın esozcan
    Beklentiniz nedir?

6. Bu arada sn.esozcan sarı gelin efsaneydi..
    Güzel söylemiş..!!

Ytd

Alıntı Originally Posted by Borsaadrenalin Yazıyı Oku
    Sayın esozcan
    Beklentiniz nedir?
    Sn Borsaadrenalin; tek beklentım yukselmesı.. hedef koyup ta şuraya gelse satarım diye bir beklentim borsada hiç olmadı..benım için yeterli olabilecek bir kar yakalarsam o an satarım.. sanırım arka sayfalarda 34 günlük olası hedeflerı var..

not: beklenti önümüzdeki haftaya taşındı..BANA GÖRE yÜkseliş sert gerçekleşecek.. 3.11 den PENGD aldım, erken ayrıldım.. satış yapmadan önce de foruma yazdım pala giderken ben arkasından mendil sallayacağım diye.. buraya mendil falan yazmayacağım..

Alıntı Originally Posted by Bozkurt akar Yazıyı Oku
    Bu arada sn.esozcan sarı gelin efsaneydi..
    Güzel söylemiş..!!

Ytd
    Sn Bozkurt akar, ilginize teşekkür ederim.. türkülerimiz de, sazın da,sözün de yeri bir başkadır.. kıymetini bilmek lazım..

Sayfa 147/385 İlkİlk ... 4797137145146147148149157197247 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •