Sayfa 968/1002 İlkİlk ... 468868918958966967968969970978 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 7,737 - 7,744 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI VII ( & Mevduat faiz karşılığı oranları )

1.  Alıntı Originally Posted by HMZ STBYK Yazıyı Oku
    gebece nin yetay olduğu yılanoğlunun da ( benjo ) 7.20 den 5.80 düştüğü dönemde ONS sarışın ne yapmış o tarihlerde ona bakmak lazım...
    GBC'nin portföyünde altın etf yogunlugu son 1-1 bucuk seneye ait, daha önce bir kaç kez ifade ettim. Bu fonda altın etflerinin oranının %5'e düştüğü dönemler oldu. %80 teknoloji taşıdığı dönemler oldu. %50 uzakdoğu taşıdıgı dönemler oldu. GBC'yi diğer yabancı hisse fonlardan ayıran o zaten. Diğerleri gibi alıp öyle beklemez. Aktiftir. Şu anda altın taşıyor olması konjünktürel. 5-6 ay önce %100 civarı altın etf idi, şu anda %75 lerde mesela. medikal ve sağlık eftleri ekledi epey.
    Yani altınla karşılaştırmamak gerek. GBC altın fonu değil. GBC yurtdışı fırsat fonu aslında.
    Yani gbc'yi altına yatırım yapmak için alan bir sene sonra altın etf'si kalmadığını görünce portföyde şaşırmasın, gbc'ye yurtdışı etflere yatırım yapmak isteyen, aktif, verimli yönetilen bir fon arayanlar yatırım yapmalı.

2.  Alıntı Originally Posted by gia Yazıyı Oku
    Sn hellistheothers
    IPB için yorumlarınız nedir? Paylaşır mısınız?

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Şimdilik iyi gidiyorlar gibi, biraz daha stabilleşirse getirileri iyi olacaktır. TCD'nin ciddi bir rakibi olması agresif değişkenlerde çok olumlu. Ancak benim taşıyacağım bir fon değil şu aşamada.

3.  Alıntı Originally Posted by zenci42 Yazıyı Oku
    merhaba dostlar,

acele etmemek şartıyla kademeli yabancı hisse yoğun fon almayı düşünüyorum..İYİ YÖNETİLEN teknoloji içermeyen yabancı hisse fon hangileri var?,önerileriniz ne olur?
    bizim borsalarda olduğu gibi yabancı borsalarda da ana akım hisselere(finans+banka) geçiş tamamlandıktan sonra carry trade etkisiyle EM lere para girişi fazlasıyla yaşanacaktır...abd borsaları ve EM borsaları yeni tarihi zirveler yapacaktır.....rüyamda böyle gördüm.....bu bağlamda sepetimin bir bölümüne yabancı hisse fon almayı düşünüyorum...hangi fonlar iyi yönetiliyor? AK PORTFÖY FONLARI HARİCİ bildiğiniz hisse senedi ne yatırım yapan fonlar var mı?

4. Stopaj avantajı ve bistin çok ucuz kalması nedeniyle 26-29 ağustos civarı 660k (ev satışı)lık bir yatırımı hisse yoğun fonlara pay etmiştim. %29 luk net getiri ile devam daha çok yolu var

Ak portföy teknoloji hisse senedi yoğun fon kuracakmış. Spk bültende gördüm

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

Alıntı Originally Posted by Eragon61 Yazıyı Oku
    Stopaj avantajı ve bistin çok ucuz kalması nedeniyle 26-29 ağustos civarı 660k (ev satışı)lık bir yatırımı hisse yoğun fonlara pay etmiştim. %29 luk net getiri ile devam daha çok yolu var
    Tebrikler. Fonlar dahil kendi portföyüm 28 Ağustos tan bugüne %16 yapmış. HSYF alıp kenara çekilsem çok daha iyiymiş. Tabi şuan oynanmış maçın skorunu yorumlamak kolay oluyor.

Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

7.  Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    Ak portföy teknoloji hisse senedi yoğun fon kuracakmış. Spk bültende gördüm

Qinvest Portföy Katılım Hisse Senedi Fonu (Hisse Senedi Yoğun Fon) Kod : ELZ

Bu da kurulmuş. Daha doğrusu başka adlı bir fonu buna dönüştürmüşler, bekleyen arkadaşlar vardı.

Eski bu fon

https://www.tefas.gov.tr/FonAnaliz.aspx?FonKod=ELZ

8.  Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    Qinvest Portföy Katılım Hisse Senedi Fonu (Hisse Senedi Yoğun Fon) Kod : ELZ

Bu da kurulmuş. Daha doğrusu başka adlı bir fonu buna dönüştürmüşler, bekleyen arkadaşlar vardı.

Eski bu fon

https://www.tefas.gov.tr/FonAnaliz.aspx?FonKod=ELZ
    İhraç tarihi belli mi acaba?
    yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir.

Sayfa 968/1002 İlkİlk ... 468868918958966967968969970978 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz