Sayfa 972/1002 İlkİlk ... 472872922962970971972973974982 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 7,769 - 7,776 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IX

Reha abim içkiyi fazla kacırıyor geliyor sıteye kırıp dokuyor ortalıgı..tabı bakımonarım kabarır fatura senden hukumete atıyorsun sucu

Sanki takacaklar, istersen kapat.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by eksina Yazıyı Oku
    Reha abim içkiyi fazla kacırıyor geliyor sıteye kırıp dokuyor ortalıgı..tabı bakımonarım kabarır fatura senden hukumete atıyorsun sucu
    Yok siz ayıkken kafa iyi dolaşıyorsunuz, ben 247.5 gaymelik yakıt kısmını kastettim, camı açarsak o rakam A.A. bulur.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Sanki takacaklar, istersen kapat.
    Temsilci bulundurmakla vatandaşın hakkını koruma ilişkisi nasıl oluyor, bilen var mı?

5.  Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Temsilci bulundurmakla vatandaşın hakkını koruma ilişkisi nasıl oluyor, bilen var mı?
    Aslında yok ama öyle olsun. Maksat devlete gelir sosyal medyaya kontrol...

Ahali eroin bağımlısı gibi sosyal medya bağımlısı olmuş, ellerinden telefonu alsan yoksunluk krizine girer, zangır zangır titremeye başlar.

Wiki, Oda TV kapatmaya benzemez, o iş.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Allah var güzel soyuyorlar, 600 bin lira ne lan...
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

8. Okulda az insan var evet. haftada bir gidecek herkese bir gün versin saatlerinde ayarlasinlar bir kişi bile görmeden imza atar. Ha sokakta insan dolu dersen bende diyorum ki sokakta insanlar varken disarida gezerken bulaşmayan virüs okula giderkende bulaşmaz galiba. Hepinizin öğretmen tanıdığı yada eşi var galiba eşiniz dışarıya alışverişe göndermiyor musunuz yada 1 yıldır hiç gezmeye görmediniz mi? Eşiniz yada siz öğretmeniniz diye haklı olmazsınız. Sağlıkçılar evin yerini onuttu polisler sabah 9 da başlayıp gece 02:00 de bırakıp (17 saat) öğlen(10 saat dinlenme) 12:00 den 05:00 e kadar uygulamaya gidiyorlarmis. Diğer gün tekrar 09:00 bunları görüp birde orada tweterda binlerce öğretmenin ağlaması insanın sınırını bozuyor sizin bozmuyorsa ya eşiniz ya siz öğretmeninizdir. Karşınızdaki insanı anlayın derken birazcık o karşıdaki insanlar saglikcilari anlasinda madem bı zahmet dışarda gezip durmasinlar ama yok vallahi yine çıkıp geziyorlar AVM AVM geziyorlar yine
     Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Çalışanlar hobi olarak çalışmıyordur bence .

Bir de az insana kısmını anlamadım, okulda mı az insan dedin , paraşütle süzülürken mi dedin bilemedim .

Karşınızdaki insanı anlamaya çalışın, çünkü o da en az sizin kadar zorlu bir hayat mücadelesi veriyor.
    TÜM O SAN'a ait olanlar bana da ait
    Son düzenleme : komutan logar; 01-12-2020 saat: 17:42.

Sayfa 972/1002 İlkİlk ... 472872922962970971972973974982 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •