Sayfa 10/29 İlkİlk ... 8910111220 ... SonSon
Arama sonucu : 230 madde; 73 - 80 arası.

Konu: Yeni başlayanlar için Teknik Analiz.

1. BJK hocam kırılmamıştır yanlış anlama olmuştur düzelir merak etme. Sayfalara bir göz gezdirdim birilerinin işine yarar mı evet ama yeni teknik analize başlayacaklara karmaşık gelebilir.
    Katkı hususunda kafamı toplamam lazım Cuma gecesi Annem vefaat etti kafa yerinde değil.
    İlerleyen zamanda kurcalarız katkı yapabileceğim hususlar varsa belirtirim inşallah.

2.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku
    BJK hocam kırılmamıştır yanlış anlama olmuştur düzelir merak etme. Sayfalara bir göz gezdirdim birilerinin işine yarar mı evet ama yeni teknik analize başlayacaklara karmaşık gelebilir.
    Katkı hususunda kafamı toplamam lazım Cuma gecesi Annem vefaat etti kafa yerinde değil.
    İlerleyen zamanda kurcalarız katkı yapabileceğim hususlar varsa belirtirim inşallah.

Baş sağlığı dilerim usta.
    Huzur içinde yatsın.
    Sağlık önemli. Gerisi boş...
    https://www.kisavade.com/
    Al,sat,tut,yakala,sık,bırak vb. tavsiye için aracı kurumunuzla görüşün.

3. Eyvallah usta sağolasın.

Alıntı Originally Posted by obblomovv Yazıyı Oku
    Güzel dostum hoşgeldin... Varol.

Lakin hiç istemeden sayın BJK Coccinella ' nın bile kalbini kırabilmiş biri olarak..
    "Karantina sürecinde üstümde kara bulutlar dolaşıyor, 2. kez teyit etmeden bana bile inanma söylediklerim için!"

Ezcümle... Bakabildin mi genel gidişe?
    Birilerinin işine yarar mı?
    Var mı ; "Ben de burasından tutarım! / Burasını düzeltirim!" diyebileceğin bir şey?
    Kırgınlığım yok üstadım, takipteyim...

Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku
    BJK hocam kırılmamıştır yanlış anlama olmuştur düzelir merak etme. Sayfalara bir göz gezdirdim birilerinin işine yarar mı evet ama yeni teknik analize başlayacaklara karmaşık gelebilir.
    Başınız sağolsun, mekanı cennet olsun, Allah sabır versin kalanlara...

6.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Kırgınlığım yok üstadım, takipteyim...
    Yanlış anlamazsanız...
    Olgunluğunuzdan öperim.
    Kusur etti isek affola.

Robert Bosch değilim ama...
    Şurada "2 kelam için kimseyi, hele de emek veren insanları üzmeyi istemem...".
    Sevgi ve selamlarımla...
    https://www.kisavade.com/
    Al,sat,tut,yakala,sık,bırak vb. tavsiye için aracı kurumunuzla görüşün.

Alıntı Originally Posted by obblomovv Yazıyı Oku
    Yanlış anlamazsanız...
    Olgunluğunuzdan öperim.
    Kusur etti isek affola.

Robert Bosch değilim ama...
    Şurada "2 kelam için kimseyi, hele de emek veren insanları üzmeyi istemem...".
    Sevgi ve selamlarımla...
    Herkes sıkıntılı günlerden geçiyor malum, ben de sizi üzmüşsem kusura bakmayın...

Dandakan hc başınız sağolsun. Nur içinde yatsın.

Sayfa 10/29 İlkİlk ... 8910111220 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •