Sayfa 334/682 İlkİlk ... 234284324332333334335336344384434 ... SonSon
Arama sonucu : 5453 madde; 2,665 - 2,672 arası.

Konu: AVTUR - Avrasya Petrol ve Turizm

1.  Alıntı Originally Posted by szinan Yazıyı Oku
    Telefon numaranızı yazarmisiniz özelden tahtadaki isim bitince sizinle paylasicam.

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Tahtaya 3 saniyeliğine 300000 lot satış yazıp silersiniz yeterli 😀
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

2.  Alıntı Originally Posted by philosopher Yazıyı Oku
    Tahtaya 3 saniyeliğine 300000 lot satış yazıp silersiniz yeterli 😀
    Sonra ceza alayım hasbinalllah ya ne tuhaf adamlarsiniz ya ne desek bi cevap var . Ama sana bi bonus hediyem olucak gerçekten.

3.  Alıntı Originally Posted by szinan Yazıyı Oku
    Sonra ceza alayım hasbinalllah ya ne tuhaf adamlarsiniz ya ne desek bi cevap var . Ama sana bi bonus hediyem olucak gerçekten.

Hayırlısı diyelim üstadım , bonus falan dağıtan çok bu aralar whatsappta facebookta,10 hisse söylüyorlar 1 ayda biri yükselse her yerde bangır bangır reklam,sen de onlardan mısın yoksa?
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

4.  Alıntı Originally Posted by philosopher Yazıyı Oku
    Hayırlısı diyelim üstadım , bonus falan dağıtan çok bu aralar whatsappta facebookta,10 hisse söylüyorlar 1 ayda biri yükselse her yerde bangır bangır reklam,sen de onlardan mısın yoksa?
    Yok ben direk seninle temasta olucam . Tek hisse şuan maliyetim o hissede 1.95 güncel fiyati 6.72 herkes görsün duysun .

5.  Alıntı Originally Posted by szinan Yazıyı Oku
    Yok ben direk seninle temasta olucam . Tek hisse şuan maliyetim o hissede 1.95 güncel fiyati 6.72 herkes görsün duysun .

Düzeltiyorim 5.72

6.  Alıntı Originally Posted by szinan Yazıyı Oku
    Düzeltiyorim 5.72

6 yıl da az bir zaman değil be ortağım,6 yılda 4 kat değil 10 kat artan 10 hisse söyleyeyim sana ben onları al...

7.  Alıntı Originally Posted by philosopher Yazıyı Oku
    6 yıl da az bir zaman değil be ortağım,6 yılda 4 kat değil 10 kat artan 10 hisse söyleyeyim sana ben onları al...
    Değil tabi ama asıl mevzumuz yeni başlıyor . Sermaye artırımı yapılacak 2.donem bilançosu bekleniyor + 18 miyar dolarlık yeni yatırımlar var . Bence kaçırma .

8.  Alıntı Originally Posted by szinan Yazıyı Oku
    Değil tabi ama asıl mevzumuz yeni başlıyor . Sermaye artırımı yapılacak 2.donem bilançosu bekleniyor + 18 miyar dolarlık yeni yatırımlar var . Bence kaçırma .

3.5 tl'den verirsen 300000 lot petkim alayım ben de senden , daha fazla vermem o hisseye

Sayfa 334/682 İlkİlk ... 234284324332333334335336344384434 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •