Sayfa 329/1003 İlkİlk ... 229279319327328329330331339379429829 ... SonSon
Arama sonucu : 8020 madde; 2,625 - 2,632 arası.

Konu: Yatırım fonları vııı

1. AFS ve AOY fonları için kap'ta açıklama yayınlanmış, 22.01.21'de sağlık sektörü ve alternatif enerji temalı fonlara dönüşüyorlar.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,947
    Bu arada uph fon son 1 ay ve 3 ay getirileriyle dikkat çekmeye başladı...
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

3. Elma ile armut kıyaslanıyor.
    TCD 3 yıl önce %0.1 hisse taşırken şimdi %90.
    TL varlıklar aşırı primlendiğinde bütün hisselerde çıkış yapıp tekrar %0 lı günlerine geri dönebilirler.
    5 yıl vadeyle kıyaslamayın çünkü 5 yıl önce hisse taşımıyordu

4.  Alıntı Originally Posted by Ugur0101 Yazıyı Oku
    Kesinlikle katılıyorum bu dediklerinizi yapamıyorsa neden stopaj vereyim 1 yıl 3 yıl 5 yıl Tkf farkı ortada tüm arkadaşlara saygılar Allah herkesin gönlüne göre versin zor kazandığımız birikimlerimizi zayi etmesin.
    5 yılda böyle olduysa, bir 5 yıl daha böyle olacağının garantisi var mı? Takılmayın böyle ufak tefek şeylere. Karşılaştırdığınız fonlar da yüzlercesi arasından en performanslıları, beğendiğini alırsın, diğerine bakmazsın olur biter.

5. İnsanlar istiyor ki piyasa düştüğünde endeks short'lasın, çıktığında tamamen hisse senetlerine geçsin, altın çıkarken ondan da olsun. Fonların kıyaslama ölçütleri bu yüzden önemli diye düşünüyorum yoksa onurbey'in söylediği gibi elma ile armut kıyaslamasına gidilir, bir manası olmaz.

6.  Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    Sayın turali ben de uzun zamandır takip ediyorum.
    Ünlü gibi bir şirketin fon yönetiminin de premium düzeyde olması gerekli bence.
    Zaten o da yeni bir fon.2 senelik galiba.
    Saygılar.

7.  Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    resmi bir aciklama var mi fon ile ilgili? Yonetimde degisiklige mi gidildi acaba?
    yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir.

8.  Alıntı Originally Posted by fon_fan Yazıyı Oku
    resmi bir aciklama var mi fon ile ilgili? Yonetimde degisiklige mi gidildi acaba?
    Bu sene baharda tacirlerden bir katılım oldu portföy yönetimine, portföyün 3-4 ayda ancak tümü ile değişebildiğini varsaydığımızda, onun etkisi olabilir belki diye düşünüyorum.
    Sadece ihtimal tabi, bambaşka nedenler de olaiblir.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Sayfa 329/1003 İlkİlk ... 229279319327328329330331339379429829 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •