Onemli Gunler Banner
Sayfa 656/1003 İlkİlk ... 156556606646654655656657658666706756 ... SonSon
Arama sonucu : 8020 madde; 5,241 - 5,248 arası.

Konu: Yatırım fonları vııı

1. Merhaba,
    Fonların içeriğinin olduğu tabloya ulaşamıyorum linkini tekrar atabilir misiniz teşekkürler

2.  Alıntı Originally Posted by fon_fan Yazıyı Oku
    Kuslu sitedeki borsa ve hisse yorumlarini gorunce sizde de tum hsyfleri satma istegi olmuyor mu?
    Ozellikle cok takipcili hesaplarda yapilan yorumlar yonlendirmeler gercekten cok acayip.
    Tam aksine herkesin dilinde düzeltme olduğu için full hsyf'deyim "Tesla'nın arka bahçesi shortcu mezarlığıdır" demişti birisi. olayı özetliyor zaten mükemmel cümle.

3.  Alıntı Originally Posted by tele vole Yazıyı Oku
    Tam aksine herkesin dilinde düzeltme olduğu için full hsyf'deyim "Tesla'nın arka bahçesi shortcu mezarlığıdır" demişti birisi. olayı özetliyor zaten mükemmel cümle.
    Ben tersini kastetmistim. Herkes acayip senetler secip onlari pazarlayip duruyor gibi geldi bana.
    Hustadlar long pozisyonda gordugum kadariyla.
    yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir.

4. Yatırım fonları vııı

Alıntı Originally Posted by tele vole Yazıyı Oku
    Katılıyorum, bir de ekşisözlük’teki ‘bir yatırım aracını berberinden taksicinden duyduysan çıkıcan aga’ indikatörü var.

Asla şaşmayan bu indikatöre göre sözlükteki küçük warren buffetların sayısı artıyorsa, ralli devam eder.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by tele vole Yazıyı Oku
    onceden dedigim gibi subati beklemek lazim. sirketler dolarlarin yuksek miktarta satmis yeniden aliyorlar tabi borsa yukselecektir. covid gitse bile boyle artis olmayacaktir cunku bu artislar bir taraftan kovidin gitmesin fiyatliyor!
    Canlar gider heyyyy

6. Sayın Hellistheothers, önceden konuşulmuştu ama teyit amaçlı soruyorum. Doğru mu yanlış mı bunlar yanıtlarsanız sevinirim:
    1) TTE fonunda zaten stopaj yok (o yüzden mart sonuna kadar satıp tekrar almanın manası yok)
    2) AFT fonunda durum değişmedi. Stopaj var.
    3) GMA ve GBC'de stopaj var (Murat Salar'a twitterden sordum)
    4) NNF ne zaman alırsak alalım zaten stopaj yok.
    5) TCD ve IPJ fonlarında stopaj var...
    vakit bulup yanıtlamanız dileğiyle... selamlar...

7.  Alıntı Originally Posted by istanbullu1963 Yazıyı Oku
    Sayın Hellistheothers, önceden konuşulmuştu ama teyit amaçlı soruyorum. Doğru mu yanlış mı bunlar yanıtlarsanız sevinirim:
    1) TTE fonunda zaten stopaj yok (o yüzden mart sonuna kadar satıp tekrar almanın manası yok)
    2) AFT fonunda durum değişmedi. Stopaj var.
    3) GMA ve GBC'de stopaj var (Murat Salar'a twitterden sordum)
    4) NNF ne zaman alırsak alalım zaten stopaj yok.
    5) TCD ve IPJ fonlarında stopaj var...
    vakit bulup yanıtlamanız dileğiyle... selamlar...
    hellistheothers cevaplayacak da her şeyde olduğu gibi buradada saçmalık var.Aslında buradaki amaç dövize kaymayı önlemek ama döviz olmayan değişken fonlara stopaj var; içinde çoğu varlık döviz olan fon sepetlerinde stopaj yok.Altın fonlarında stopaj yok ama GBC'de var.Bu arada yazdıkların doğru.

8. ODV fonunu inceleyen oldu mu? Fon dağılımıyla yıllık gelire ulaşmak zor ama yabancı hisse senetleri mi çok yükseldi acaba?Bu fonu inceleyen olduysa bilmek isterim.

Sayfa 656/1003 İlkİlk ... 156556606646654655656657658666706756 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •