Sayfa 782/996 İlkİlk ... 282682732772780781782783784792832882 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 6,249 - 6,256 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz X

1. Faizi görelim. Sabit cucuksa enflasyon dalgası önünde sakat olur. değişkense bakılır.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,936
    Almanya bizi kıskanıyordu de mi?

Almanya’da bedava bizde ‘özel’ zamlı

Almanya, Covid-19 sürecinde interneti ücretsiz yapıp cep telefonu faturalarında da indirime gitti. Türkiye’de ise Özel İletişim Vergisi yüzde 7.5’ten 10’a yükseldi.

https://www.sozcu.com.tr/2021/ekonom...zamli-6250271/
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

3. Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar'dan S-400 gerilimine ilişkin 'Girit modeli' önerisi!

https://m.haberturk.com/milli-savunm...mpression=true

4. Dolara büyük saldırı var hem de Amerika'nın içinden. Önce Tesla, şimdi de Apple'ın dedikoduları dolaşıyor internette. Böyle milyar milyar dolarları piyasaya verip başka varlıklara (illa kripto olması şart değil) parayı kaydırma işi bir zincirleme reaksiyona dönüşürse dolar değil 6tl'yi, 1tl'yi bile görür. Ha bu kimin işine yarar? Bir anda zenginleşir miyiz yoksa sonumuz mu olur onu forumun büyük beyinleri tartışsın.

not: yatırım batırım tavsiyesi değildir

5.  Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Dolara büyük saldırı var hem de Amerika'nın içinden. Önce Tesla, şimdi de Apple'ın dedikoduları dolaşıyor internette. Böyle milyar milyar dolarları piyasaya verip başka varlıklara (illa kripto olması şart değil) parayı kaydırma işi bir zincirleme reaksiyona dönüşürse dolar değil 6tl'yi, 1tl'yi bile görür. Ha bu kimin işine yarar? Bir anda zenginleşir miyiz yoksa sonumuz mu olur onu forumun büyük beyinleri tartışsın.

Yaşasııın,

tüm dünyanın parasını yedik batırdık diye üstüne para verecekler.
    Ben hikaye anlatıyorum, benim hayal ürünümdür. Yatırım tavsiyesi değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by balık Yazıyı Oku
    Yaşasııın,

tüm dünyanın parasını yedik batırdık diye üstüne para verecekler.
    Durum tam olarak böyle olacak gibi görünüyor. Galiba Reyiz'in bir bildiği varmış dolarlarınızı bozdurun derken. :D Bunu itiraf etmek çok zor oldu açıkçası benim için. :D

Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz X

Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Dolara büyük saldırı var hem de Amerika'nın içinden. Önce Tesla, şimdi de Apple'ın dedikoduları dolaşıyor internette. Böyle milyar milyar dolarları piyasaya verip başka varlıklara (illa kripto olması şart değil) parayı kaydırma işi bir zincirleme reaksiyona dönüşürse dolar değil 6tl'yi, 1tl'yi bile görür. Ha bu kimin işine yarar? Bir anda zenginleşir miyiz yoksa sonumuz mu olur onu forumun büyük beyinleri tartışsın.

Serseri paranın tehlikesi kendisini gösteriyor.
    Tesla’yı bilmem ama apple kendi kriptosunu çıkarır neden lider bir firma başkasının kriptosunu kullansın ki mantığı yok.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Sayfa 782/996 İlkİlk ... 282682732772780781782783784792832882 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •