Sayfa 424/891 İlkİlk ... 324374414422423424425426434474524 ... SonSon
Arama sonucu : 7123 madde; 3,385 - 3,392 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1. A1 capital 32 milyon lot satmış görünüyor bende, yuh valla, yazıklar olsun.....

2. Talep gelmeyince haber göndermeye başladılar. Kafa karışıklığına oynuyorlar. Hisseyi düşürüp rüçhanı sat demek istiyorlar. Ucuzdan kapadıkları rüchanları diğer piyasada 1 tl dan okutacaklar. Daha dur hele bir kaç gün geçsin eli ayağına dolanacak.Nitelikli dolandırıcılar sizi.Yatırım tavsiyesi değildir.

*İHLAS HOLDİNG: ÖZEL İSTANBUL MEDİCİNE HOSPİTAL İLE ORTAKLIK DAHİL MUHTELİF KONULARDA İŞBİRLİĞİ YAPMAK ADINA GÖRÜŞMELER BAŞLATILMIŞ VE GİZLİLİK ANLAŞMASI YAPILMIŞTIR.

Bu öyle bir haber ki; Şu ortamda diğer kağıtlara gelse en az üç tavana götürürdü. KY öyle temkinliki yine bizi şapıcak diye korkudan yaklaşamıyor )) Ne diyeyim, bu dünya da öbür dünya da başlarına yıkılsın. Çok can yaktılar cok...
    Burada yer alan bilgi,paylaşım ve yorumlar kişisel düşüncemdir.Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

4.  Alıntı Originally Posted by çağrbey Yazıyı Oku
    *İHLAS HOLDİNG: ÖZEL İSTANBUL MEDİCİNE HOSPİTAL İLE ORTAKLIK DAHİL MUHTELİF KONULARDA İŞBİRLİĞİ YAPMAK ADINA GÖRÜŞMELER BAŞLATILMIŞ VE GİZLİLİK ANLAŞMASI YAPILMIŞTIR.

Bu öyle bir haber ki; Şu ortamda diğer kağıtlara gelse en az üç tavana götürürdü. KY öyle temkinliki yine bizi şapıcak diye korkudan yaklaşamıyor )) Ne diyeyim, bu dünya da öbür dünya da başlarına yıkılsın. Çok can yaktılar cok...
    3 tavan mı dedin bizim hemşeriye hep diyorum yap 3 tavan yap şahsen elim ayağım dolanır ama hiç dinlemedi. gerçi %10 lara da ne kadar tavan denilirse... tavan dediğin %..

5.  Alıntı Originally Posted by kawiss Yazıyı Oku
    Talep gelmeyince haber göndermeye başladılar. Kafa karışıklığına oynuyorlar. Hisseyi düşürüp rüçhanı sat demek istiyorlar. Ucuzdan kapadıkları rüchanları diğer piyasada 1 tl dan okutacaklar. Daha dur hele bir kaç gün geçsin eli ayağına dolanacak.Nitelikli dolandırıcılar sizi.Yatırım tavsiyesi değildir.
    yok benimkafa karışmadı hala, rühçanı taban yapıp şimdide ihlası tavan yaparlarsa sonra tekrar uhçanı tavan yaparlarsa belki kafam biraz karşıbilir, sanırım başkent bile bu işe anlam veremeyebilir gerçi bu aralar ekranı kapattı o ..

6.  Alıntı Originally Posted by Siren Yazıyı Oku
    yok benimkafa karışmadı hala, rühçanı taban yapıp şimdide ihlası tavan yaparlarsa sonra tekrar uhçanı tavan yaparlarsa belki kafam biraz karşıbilir, sanırım başkent bile bu işe anlam veremeyebilir gerçi bu aralar ekranı kapattı o ..
    Valla kahvaltı yaptım arkadaşlar yazmasa dönüp bakmıyorum bile. Ben bu işe anlam veriyorum SPK Mevzuatı yazacaklarıma farklı mana yükler ve birde anlatırken Can YÜCEL üstadın dediği Ben küfürbaz değilim, ilham perilerim sürtük. sözü gelir aklıma ve sövmeden anlatamam bu seferde TCK izin vermez.
    Ayrıca şu Ali İmkan Suresi 54 Ayeti Onlar tuzak kurdular. Allah da tuzak kurdu. Allah, tuzak kuranların en hayırlısıdır der mealen.

Onların Tuzağı varsa o tuzağında bir karşılığı olacaktır. Mağdur olan binlercemizin hesabını Rabbim soracaktır.
    ( Not: Mağdurum derken zararda değilim güzel kar rakamındayım şükür ama giden yılların hesabı için bu lanet hissedeyim hala . )

Yatırım tavsiyesi değildir
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

7. maşallah saat 2 de kayvaltıları bitirmeler, afiyet olsun allah daha bol zaman versin.
    yazdıklarına gelince , kardeşim seni anlıyorum.
    sağlık sıhhat olsun gerisi boş bunların bu gün varız yarın yokuz, bir gün kazanıp başka bir gün kaybederiz belki, çok çiddiye almamak lazım sanki yani ben almıyorum sende almıyorsun gibi.

8.  Alıntı Originally Posted by Siren Yazıyı Oku
    Sanırım ekran başından ayrilamiyorsun sayın siren

LG-K430 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 424/891 İlkİlk ... 324374414422423424425426434474524 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •