Sayfa 16/205 İlkİlk ... 614151617182666116 ... SonSon
Arama sonucu : 1636 madde; 121 - 128 arası.

Konu: GOZDE - Gözde Girişim Sermayesi Yat. Ort. A.Ş.

1. Olay o zaten once borc azaltilip sonra kar ve temettu..hedef o gibi gozukuyor ..niyetten kastim o..dustukce alinir burasi..ytdegildir

Sent from my iPhone using Tapatalk

2. bist kotasyon yönergesi değişti yıldız pazara girme şartları yumuşatıldı "Bu fıkra kapsamında Yıldız Pazar için
    yapılan başvuruda halka arz sonrasında “halka arz
    edilen payların piyasa değeri†şartı olarak asgari
    500 milyon TL’nin sağlanamaması halinde
    başvuru kabul edilmez." normalde bist halka arz için 2 yıl üst üste kar yapma zoeunluluğu var ama yıldız pazarda bu istisna
    polinas çok rahatlıkla halkaarzedilebilir durumda şuan
    o olmasa bile propak halka arzedilip polinas borcu azaltılıp gelecek yılda başvurulabilir ama şu iklim kesinlikle kaçırılmaz
    ben türkiye finans dahil tüm polinas propak türkiye finansı 3 ay içinde halka açarım yada azınlık paylarımı satarım

**** Ortaklığın bağımsız denetimden geçmiş son yıl ve ilgili ara dönem finansal tablolarında faaliyet
    karı olması,
    - Halka arz edilen paylarının piyasa değerinin asgari 500 milyon TL olması,
    - Bağımsız denetimden geçmiş son finansal tablodaki özsermaye altında sınıflandırılan tutarlara
    halka arzdan elde edilecek paylara ilişkin primler ile artırılan sermayenin nominal tutarı eklenerek
    hesaplanacak özsermaye/sermaye oranının bu maddenin birinci fıkrasının (b) bendinde belirtilen
    şartı sağlaması,
    - Halka arzın sadece ortak satışı yoluyla yapılmaması,
    kaydıyla, ortaklığın faaliyetlerine, finansal yapısına ve halka arz gelirinin kullanımına ilişkin olarak
    Borsaya sunacağı bilgileri dikkate alarak, gerekçelerini belirtmek suretiyle payların Yıldız Pazar’da
    kota alınmasına karar verebilir***

polinas bu gün halkarazı rahatlıkla yapılabilir durumda

3. şirket doğruları yapmaya başladı
    bu eninde sonunda fiyatlanır yeterki doğruları yapmaya devam etisnler
    hisseyi tutan bofa
    ve takasta bofa payı neredeyse yokken tahta yapıcı bofa ilginç
    acaba kimin hisseleri ile alım satım yapıyor ?

4. Gözde girişim'in vergi dairesine sunduğu tabloda 2020 yılı dönem net zararı 283.121.193 tl

5. 2019 vd.

282.232.468,31

6. finansal en geç haftaya pazartesiye kadar gelecek büyük ihtimal perşembe cuma günü
    penta halka arz ilgili haberler ivmelendirebilir
    polinas halka açılmalı satmayı beceremiyorlar bari şirketlerin borçluluklarını düşürsünler
    maktk aya gitmiş hala hisse satmıyorlar bu seviyeler rüyada görülmez

hisseyi baskılayan bofa ama bofa elinde hisse yok takasta bofa yok kimden kiralayıp alıp satıyor çok merak ediyorum
    Son düzenleme : tarik1234; 22-02-2021 saat: 12:34.

7. Murat Ülker soruları cevapladı: Birçok ülkede işim var ama tek evim Türkiye’de

24/02/2021 00:59
    KAYNAK: KARAR GAZETESİ

Türkiye’nin önde gelen iş insanlarından Ylıdız Holding Yönetim Kurulu üyesi Murat Ülker, pandemi sürecinde ZOOM üzerinden katıldığı üç ayrı konferansta üniversite öğrencileri ve iş insanlarıyla bir araya geldi. Soruları cevapladı.

https://www.karar.com/murat-ulker-so...kiyede-1606745

https://www.youtube.com/watch?v=Smry0Jr1IGQ
    Son düzenleme : gülenyüz; 27-02-2021 saat: 01:35.

8. Kumas satisi girince 1.7 milyar karla kapatti yili..su an 1.5 p/e..duzgun bir grubun elinde fiyat en az 20 olmaliydi..ama 10 kesin bence bu yeni exit ve IPO larla..ytdegildir

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sayfa 16/205 İlkİlk ... 614151617182666116 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •