Sayfa 431/1001 İlkİlk ... 331381421429430431432433441481531931 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 3,441 - 3,448 arası.

Konu: Viop XXXII

1.  Alıntı Originally Posted by el turco Yazıyı Oku
    ereğli temettü ödemesinin etkisidir.
    anladım.
    bende pala lönkçülerin hakkını yiyo sandım. asdas.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Bizi yönetenler hakkında yorum yapmayacağım ama merak ediyorum . Tv açtım kongreye bakayım diye dışarda ki kalabalığı gördüm. İç içe maskesi olan var olmayan var. Hava durumuda kötü kar yağıyor. Aklım almıyor bi insan neden bu ortama girer. Tüm ailesini yakınlarını riske atması falan bu nasıl bir akıl tutulması. Anlamlandıramıyorum kusura bakmayın. Bir partiye gönül vermiş olabilirsiniz bu oraya gitmenizi kendinizi ve ailenizi riske atmanıza sebep değil ki. Anlayamıyorum bu mantığı kusura bakmayın.

Saygılar.

Alıntı Originally Posted by Dolares Yazıyı Oku
    Kongre görüntüleri sinir bozucu. Üçüncü dalga başlamışken, aşılama yeterli seviyede değilken, esnaf kan ağlarken bu yapılan ayıp cidden.
    bu yapılan olmadı....benim dikkati de çekti....
    Sen af yolunu tut, bağışla, uygun olanı emret, bilgisizlere aldırış etme.

4. Kitle bağışıklığı böyle böyle olacak ,Avrupa da millet yasakları protesto ediyor.

5.  Alıntı Originally Posted by aristokrat Yazıyı Oku
    Kitle bağışıklığı böyle böyle olacak ,Avrupa da millet yasakları protesto ediyor.
    https://www.trthaber.com/haber/dunya...di-552799.html

6. Adamlarda bizdeki kadar çok gündem yok, can sıkıntısından adamlar protesto edecek bahane arıyorlar....

Lenovo TB-X606X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Boş boş konuşuyorum. Yatırım tavsiyesi, önerisi, ön görüsü vermiyorum, sadece düşüncelerimi paylaşıyorum. Sonuçta düşünce özgürşüğü var, değil mi? Sana da tavsiyem; Yazdıklarıma kulak asma! Sakın yazılarıma bakarak alım-satım vb kararlar alıp verme!

7.  Alıntı Originally Posted by Evren Yazıyı Oku
    Adamlarda bizdeki kadar çok gündem yok, can sıkıntısından adamlar protesto edecek bahane arıyorlar....

Lenovo TB-X606X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Onların gündemi farklı..sx... drop ...

Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    bu yapılan olmadı....benim dikkati de çekti....
    sağlık bakanı hepinizin adına özür diler gene muhtemelen son günü bugün zaten
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 431/1001 İlkİlk ... 331381421429430431432433441481531931 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •