Sayfa 60/93 İlkİlk ... 1050585960616270 ... SonSon
Arama sonucu : 742 madde; 473 - 480 arası.

Konu: TRILC - Turk İlaç ve Serum A.Ş.

1. ası felan hıkaye son magdurlar sız olmayın lutfen sonra rtalb gıbı sırket onunde eylem gormek ıstemıyoruz

2. Dinamik ısıydı galiba halka arzına katılmıştım.3. tavanda açıga satış cezası 4.tavanda bürüt takas cezası 5. tavanda tek fiyat cezası verdiler.ama bu yirmi tavan yaptı bir tane ceza verildi.ve daha bürüt cezası bile almadı.bu cezalar şirkete göre mi veriliyor acaba.

SM-G980F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by memoli555 Yazıyı Oku
    Dinamik ısıydı galiba halka arzına katılmıştım.3. tavanda açıga satış cezası 4.tavanda bürüt takas cezası 5. tavanda tek fiyat cezası verdiler.ama bu yirmi tavan yaptı bir tane ceza verildi.ve daha bürüt cezası bile almadı.bu cezalar şirkete göre mi veriliyor acaba.

SM-G980F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    TRILC yıldız pazarda o yüzden yıldız pazara tek fiyat cezası uygulanmıyor

4. bır kerede spekler sıze elını bosaltmadan sız bosaltın ama bunu dıyınce kotu bız olcaz yarın gerıye donmeye baslıyınca yandım anam dıye aglayan cok olcak tahtada maalesef elımde tek lot yok ne aldım ne sattım nacızane onerım okuyanlara

Alıntı Originally Posted by kartalcı53 Yazıyı Oku
    koçak farma şirketi ile ilgili aşı üretimi haberi çıktı.
    bu gün haber globalde seri üretimden bahsediyordu.
    koçak farma şirketi çerkezköy tesislerini gösterdi bu kanal.
    sahibi herhalde uzman doktorla hem tesisleri hemde covid aşısı ile ilgili haberler çıktı.
    bu habere göre covit aşısı son aşamadaymış.
    bu firma koçak farma eylül ayı içinde seri üretime geçecekmiş.
    milyon dozluk üretimi haberi.
    virüsün azalması için aşılama hızla şart.iyi bir haber.
    covit aşısı üretim avantajı bu koçak farmada bu haberlere göre.
    bizde bu aşı üretimi hızlanması lazımki.virüsünde aşılamayla beli kırılsın.
    bu firmada borsaya gelirmi.belli olmaz....ytd
    Firma covid aşısını üretecekse, bundan ciddi anlamda kar edecek demektir. Bu durumda patron neden firmasını halka açıp, karını diğer yatırımcılarla paylaşsın?
    Bu arada Turk İlaç piyasa değeri 3.9 milyar TL ve FK sı da 116 olmuş.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

6. Aylarca süren emek, due diligence, fiyat tespit raporları vs sonucu 10 TL'den halk arz edilip o günden itibaren her gün istisnasız tavan olup, fiyatı 50 TL'ye giderken de ortak satışları devam ediyor. Bu işler olurken şirket birden Covid aşısı üretiyor... Yazık. alıntı son yazım lutfe narkadaslar lutfennn sonra sız uzluyorsunuz

7. Gercekten anlamadigim icin iyi niyetle soruyorum, sirket gercekten bir aşı sirketi ile anlaşma asamasindaysa, yada anlastiysa bu tavanlari aciklamaz mi? İlla bir şey aramalı miyiz altinda?

8. Hadı diyelim şirket aşı yapmak için anlaştı. Yahu daha geçen sağlık bakanı yuz milyon doz aşı siparişi verdik mayıs haziranda elimizde olacak dedi bunlar aşıyı yaptık dediklerinde kıme uygulayacaklar sanırım Türkiye de uygulayacak kimse bulamayacaklar gıbı.. Ama şirket sahipleri aşıdan ziyade borsayı biliyorlar ve voleyı vurdu gibiler.. Rtalb vakası gıbı umalım da gıdıp kapısında kımse eylem yapacak duruma düşmesin..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

Sayfa 60/93 İlkİlk ... 1050585960616270 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •