Sayfa 561/602 İlkİlk ... 61461511551559560561562563571 ... SonSon
Arama sonucu : 4815 madde; 4,481 - 4,488 arası.

Konu: Haftalık Hisse Paylaşım II

1.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    Telegram çalışmasını tamamladım 1 kaç kişi ekledim daha gelen olmadı
    Çelik hocam ben de takip etmek isterim.

2.  Alıntı Originally Posted by mühendis ankara Yazıyı Oku
    borsa çalışacak hal kalmadı sayın çelik, endeks öyle bir yerde ki, "trend nereye" sorusunun cevabını daha bulamadık.

"trend nereye" sorusunun cevabını bulmadan, hisse bulmak çok zor bizim için.

sizin en azından sisteminiz var, duygusuz bir sistemden çıkan sonuç daha güvenilir şu an için, biz duygularımıza yeniliyoruz, endeksten korkuyoruz (ilaveten dış borsalar da zirvelerde şu sıralar, bir düzeltme yerlerse bize de yansıyabilir).
    çelik hoca TR borsası icin nisan ayında bir düzeltme daha beklediğini söylemişti. açıkçası alım icin ben de o düzeltmeyi bekliyorum

3.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    Btttry bana göre halen ucuz kv ov güzel kazandıracaktır ytd
    Hocam bu kripto istediginiz yere geldimi

4.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    chztry 3.928 aşağı kırmadıkca cok sert yukarı yükseliş bekliyorum ...an itibari ile 3.959 YTD
    Teşekkürler çelik hocam xrp dediğiniz nisan hareketini yapmaya başlıyor gibi. chz de hareketlenirse güzel olur.

5.  Alıntı Originally Posted by mühendis ankara Yazıyı Oku
    borsa çalışacak hal kalmadı sayın çelik, endeks öyle bir yerde ki, "trend nereye" sorusunun cevabını daha bulamadık.

"trend nereye" sorusunun cevabını bulmadan, hisse bulmak çok zor bizim için.

sizin en azından sisteminiz var, duygusuz bir sistemden çıkan sonuç daha güvenilir şu an için, biz duygularımıza yeniliyoruz, endeksten korkuyoruz (ilaveten dış borsalar da zirvelerde şu sıralar, bir düzeltme yerlerse bize de yansıyabilir).
    ben bir düşüş daha öngörüyorum lakin son düşüş kadar etkili olacağını sanmıyorum ..dış piyasalardan cıkan biz gelişmekte olan ülkelere yatırım yapar sonuç itibari ile dünyada artık söz sahibiyiz ... türk çağı başladı bin yıllık değişim artık bizde algıda gelişmeliyiz

6.  Alıntı Originally Posted by tasarruf Yazıyı Oku
    Hocam bu kripto istediginiz yere geldimi
    daha gelmedi

7. https://www.tradingview.com/x/qRudHquk/ ihlal 1 saat sürerse stop bilginiz olsun

8.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    Telegram çalışmasını tamamladım 1 kaç kişi ekledim daha gelen olmadı
    Hocam benide telegrama ekleyebilir misiniz ?

Sayfa 561/602 İlkİlk ... 61461511551559560561562563571 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •