Sayfa 221/563 İlkİlk ... 121171211219220221222223231271321 ... SonSon
Arama sonucu : 4500 madde; 1,761 - 1,768 arası.

Konu: GLRYH - Güler Yatırım Holding

bir durum daha var. burada bir brut takas uygulamasi var bildigimiz ! ama sirketin halka aciklik orani ve bu oranin piyasa degeri karsiliginda.bir problem yok.

sadece likidite orani dusuk olmasindan kaynaklaniyordu.

ama dikkat ederseniz, bugun kademeler genisledi ve sali sonrasi bedelli tamamlaninca kademe hacminin oldukca artacagini ve likiditesinin yukselecegini dusunuyorum.

insallah kisa surede brut takastan cikacagini umit ediyorum.

yatırım tavsiyesi değildir

2. Ödenmiş sermaye 30 milyondu, şu an 60 milyon olmuş. Rüchanların hisseye dönüşme hızı normal mi? Rüchan süreci bitince kalanları alma taahhütü var yanlış bilmiyorsam. Ana pazar için 10 milyona yakın pay almalı demişsiniz. Örneğin kalan rüchanları aldığında bu rakamı yakalarsa ana pazar yolu açılır mı?

3. Ayrıca bu 10 milyon payı aldı diyelim, halka açıklık oranı kaça düşüyor tahminen

niye pay aliyor ? onu cozemedim

pay falan almasina.gerek yok.

yatırım tavsiyesi değildir

5. Tesekkurler Sn Hayek.

6. Anapazara çıkamaz.anapazar için tum şartları sağlasa bile imtiyaz bulunan şirketlerde halka açıklık %90 altinda olması gerekir.gulerde bu oran 99.

dogrudur, imtiyazli pay konusunu atlamisiz
     Alıntı Originally Posted by bensattımgitti Yazıyı Oku
    Anapazara çıkamaz.anapazar için tum şartları sağlasa bile imtiyaz bulunan şirketlerde halka açıklık %90 altinda olması gerekir.gulerde bu oran 99.

8.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    dogrudur, imtiyazli pay konusunu atlamisiz
    Alt pazarda yer alan paylardan FDPD si 30 milyondan büyük ve temettü getirisi yüzde 10 dan büyük olanlar diğer kriterlere bakılmaksızın ana pazara alınır diyor, imtiyaz gerekmeyebilir olarak anladım, hessaplarsanır oranı karşılıyordur belki ytd.

Sayfa 221/563 İlkİlk ... 121171211219220221222223231271321 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •