Sayfa 440/997 İlkİlk ... 340390430438439440441442450490540940 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 3,513 - 3,520 arası.

Konu: Viop XXXIII

1. 148den sort acanları sıkıstırıo makası kullanarak....saat 3.15 sonrası ya alıp goturcekkı bana gore 144 var yada 150 800 cıvarına gelecek
    147 gecılmezse .....ay sonu 136 beklerım.......takıp edelım.........

2. Bist100 149 bin hedefte....

3. Haaaah. Mental jimnastik başkan hık dese bütün yapı çökecek altında kalacak bok bok sallamasaydim keşke diyor mu acaba şu an.
     Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    gazetede yazıyorken faizler indirilmeli diyordu...e oturdun işte koltuğa yetkinde var indirsene...
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    O kapanak şövalyelerinin bi çoğu Z nesli..yada 15-30 yaş arası diyelim..
    Çok zeki çok bilimsel aklın önderliğinde falan hareket ettiklerini sanıyorlar..
    Tweeter üzerinden destek falan!! ekşi sözlükde başlık açıp vatani görevlerini tamamladıklarını falan düşünüyorlar..
    Manipülasyona o kadar açıklar ki..
    Bilimsellikleri ise google search ile sınırlı..

Hem paralarını hem özgürlük lerini kıçlarındaki donu alsan farketmezler..
    Mesela evden çalışma ilk zamanlarda çok ciks idi..
    evden çalışıyorum abi misss babalar gibi..toplu taşıma derdi yok insanlarla uğraşmıyorsun..
    hobi! lerime zaman ayırıyorum..
    istersen çıkıyor dolaşıyorum istersem çalışıyorum..
    ne masallar..

hepsi kafayı yemek üzere şu anda..

metrobüs görse sarılıp öpecekler

Kapanmak doğruydu. Çünkü İstanbul da doktorlar kendi meslektaşlarına yoğun bakımlarda yer aramaya ve bulamamaya başlamışlardı.

Ama

Turistlerin ipini koparmış it gibi gezmesi ise yanlış

Bu yanlışı söyleyerek, göstererek yapılan diğer doğruya yanlış demekte yanlış.

Bu arada covid sebebiyle hastaneye yatanlarla ilgilenenlerin çok büyük çoğunluğu 30 yaştan küçük çok da küçümseme

5. Turizm bölgelerinde yaşayan ve aşı olan vatandaşların kulağına sarı küpe takılmasıda düşünülebilir bence.

Taşınan Açıklar (büyük hisselerde açıklar bayağı çoğalmış ya cesaret den yada mecburen taşınmaya da başlanmış, xu30 yükselişi için gerekli şartlar oluşmuş!)

7.  Alıntı Originally Posted by ENGRANDMASTER Yazıyı Oku
    Kapanmak doğruydu. Çünkü İstanbul da doktorlar kendi meslektaşlarına yoğun bakımlarda yer aramaya ve bulamamaya başlamışlardı.

Ama

Turistlerin ipini koparmış it gibi gezmesi ise yanlış

Bu yanlışı söyleyerek, göstererek yapılan diğer doğruya yanlış demekte yanlış.

Bu arada covid sebebiyle hastaneye yatanlarla ilgilenenlerin çok büyük çoğunluğu 30 yaştan küçük çok da küçümseme
    Yanlış..
    Kışın tam ortasında (normal gribin bile azdığı bi ortamda) rakamlar 10.000 lere kadar düşmüş iken
    Benim spor salonum açık idi..
    Berberim açık idi..
    Beyaz eşya bayim açık idi..
    Bankalar normal mesai yapıyorlardı..
    Hafta içi insanlar özgürce sokağa çıkıyordu..

Sonra bişiler oldu her zaman ki gibi aceleci davrandık 60.000 e fırlattık rakamları..
    Ve bu salaklığımız yüzünden 2. kere üst üste bahar aylarını evimizde tıkılarak geçiriyoruz..

Aşılama da belli bir oran tutturulana kadar kışın ki durum aynen korunsa idi bugün tam kapanma zırvalığını yaşamıyor olacaktık..

Aşılama olmadan bu kapanmadan çıkalım..
    İnsanlar yine saldıracaklar sağa sola rakamlar yine zirve yapacak..

Yine mi kapanacaz..

SPOT (eski herif Y/F devrede!)

Sayfa 440/997 İlkİlk ... 340390430438439440441442450490540940 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •