Sayfa 260/324 İlkİlk ... 160210250258259260261262270310 ... SonSon
Arama sonucu : 2586 madde; 2,073 - 2,080 arası.

Konu: PRKME - Park Elektrik Madencilik

1. Bir kez daha güveni yıkarsa buralarda kimse kalmaz derim.

2. Yine kürkçü dükkanına geri döndü. Bugün akd diğer alıcı 1 milyon lot. Anlamak mümkün değil bu insanları.
    Al sat yapmaktan başka çare bırakmıyor ve gerçek yatırımcısını cezalandırıyor.
    Bu hissenin tahtacısını çözmekle ömrümüz geçti. Daha öngörülebilir hisselerde olmadığımız için bunu da biz hakettik.

3. Tacirler elinde bu kadar mal yok nasıl satıyor anlamadım . 3 günde 2,5 milyon lot satış yamış

4.  Alıntı Originally Posted by Ay4 Yazıyı Oku
    Tacirler elinde bu kadar mal yok nasıl satıyor anlamadım . 3 günde 2,5 milyon lot satış yamış
    Alıcı kim , aynı mi ? Bu kağıdın tahtacisinin tahtası eksilmiş ayda bir kez ölü kedi sıçraması yaptırıyor sonra ölü pozisyonuna geri dönüyor trade edemeyen için pek hoş bı kağıt değil ben pek sevmem çorba parasına beklerim ama bilançosu nasıl olur ki acep

5. Son gelen KAP, termik santralin resmi süreciyle ilgili bir fikir veriyor mu sanki, keşke güvenebilsek.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,391
    3 aylık kar ne kadar gelir tahmin edecekler var mı bakır madeni duruyor mu hala bunun acaba
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

7.  Alıntı Originally Posted by Ay4 Yazıyı Oku
    Tacirler elinde bu kadar mal yok nasıl satıyor anlamadım . 3 günde 2,5 milyon lot satış yamış
    a1 satan tacirlere virmanladı

8. Park Elektrik bağlı ortaklığı Konya Ilgın Elektrik'in maden sahasındaki kömür kaynağının UMREK koduna göre raporlanması için çalışmalara başlandı

07/05/2021 06:26:31

Park Elektrik bağlı ortaklığı Konya Ilgın Elektrik'in maden sahasındaki kömür kaynağının UMREK koduna göre raporlanması için çalışmalara başlandı.

Şirket'ten konu ile ilgili KAP'a yapılan açıklamada şu bilgiler verildi:

"Şirketimizin bağlı ortaklığı olan Konya Ilgın Elektrik Üretim
    A.Ş.'nin işletme ruhsatına sahip olduğu 2444 ruhsat numaralı ve rödovans yöntemiyle işletme hakkına sahip olduğu 1247 ruhsat numaralı
    Konya'nın Ilgın ilçesindeki maden sahalarındaki kömür kaynağının, sahaya ilişkin bugüne kadar gerçekleştirilmiş çalışmalara ek olarak,
    Ulusal Maden Kaynak ve Rezerv Raporlama Komisyonu (UMREK) tarafından yetkilendirilmiş kişiler tarafından UMREK norm ve standartlarına uygun olarak tespit edilmesi ve UMREK (2018) koduna göre raporlanması çalışmalarına başlanmıştır. Çalışmaların bu yılsonuna kadar tamamlanması planlanmaktadır."

Sayfa 260/324 İlkİlk ... 160210250258259260261262270310 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •