Sayfa 292/1002 İlkİlk ... 192242282290291292293294302342392792 ... SonSon
Arama sonucu : 8010 madde; 2,329 - 2,336 arası.

Konu: Yatırım Fonları IX

Alıntı Originally Posted by dell14 Yazıyı Oku
    bugun alınmaz yani, dogrumu ?
    Bizde al sat tavsiyesi yok.
    Daha önce yabancı fonları kur düşükken biriktirmek gerektiğini yazdım.
    Kur yüksekken girmek korumayı kaldırıyor.
    Yeni yatırımcıyım. Benim yazdığımla yatırım yapmayınız. Selamlar.

2.  Alıntı Originally Posted by supremegod Yazıyı Oku
    Degerli arkadaslar gunaydin. Serbest fonlar arasinda ister döviz bazli olsun ister TL bazli olsun, özellikle begendiginiz ve tavsiye edebileceginiz fonlar var mi acaba? Sayin Myfinans, Nida, Tradestop, Hellistheothers, etc. gibi degerli forumdaslar bu konuda acaba ne düşünüyorlar? Bana ve buradaki diğer nitelikli arkadaslara bir tavsiyeleri olur mu acaba?

Turk Telekom TT175 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Ben yatırım anlayışım ve kişisel risk algıma bağlı stratejim gereği, kurumlardan direk alınması gereken serbest fonları almıyorum, daha önce almadım, almayı da düşünmüyorum.
    O yüzden incelemediğim, bilmediğim fonlar hakkında kimseyi yanıltmak istemem.
    Bol kazançlar.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

3. Degerli arkadaslarim yapmis oldugunuz aciklama icin hepinize ayri ayri teşekkür ederim. Siz degerli arkadaslarimiz sayesinde fon dunyasinda para kazanmayi ogrendik ve sukurler olsun nitelikli yatirimci da olduk. Sizlerin tavsiyeleri dogrultusunda bir kac firma ile gorusecegim. Hangi serbest fonlari aldigim konusunda forumdaki arkadaslarimi mutlaka bilgilendirecegim. Hepinize tekrar tesekkur ederim.

Turk Telekom TT175 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by sternee Yazıyı Oku
    500k ile ppz ye geçiş yaptım.
    şu stopajı beklemeye geçtim.
    O da geriledi 18,4 günlük getiri. Bir kaç gündür böyle

Alıntı Originally Posted by Tbey35 Yazıyı Oku
    Çok düşük çok...
    Yeni yatırımcıyım. Benim yazdığımla yatırım yapmayınız. Selamlar.

6.  Alıntı Originally Posted by tradestop Yazıyı Oku
    Sn myfinans'a katılıyorum. Doğrudan ilgili portföy yönetim şirketinden ayrıntıları öğrenmek en doğrusu olur.

Serbest fonlar, diğer yatırım fonlarının tabi oldukları sınırlamalara tabi olmadan yönetilebiliyorlar. Bu durum diğer muadili yatırım fonlarına göre, daha yüksek getiri beklentisi hedefi olabiliyor, hem de fonun yüksek risk/agresif yönetilmesine izin veriyor. Yapısı itibariyle çok esnek oldukları için, daha yüksek getiri sağlamak amacıyla, riskli pozisyonları( Kaldıraçlı işlemler, Türev işlemler, açığa satış gibi diğer alternatif stratejilerini) yoğun olarak kullanabiliyorlar. Küresel ve yerel döngüsel piyasa hareketlerine göre daha hızlı ve agresif pozisyonlanabiliyorlar veya düşen piyasalarda yukarıda değindiğim stratejilerle getiri elde etmeye çalışıyorlar.

Fon yöneticisinin performansı, Serbest fonlarda çok önemli. Serbest fon almaya karar verildiyse, Ülkemizdeki Aktif yönetilen Bireysel fonlar arasında başarısıyla ön plana çıkan Tacirler, Gedik, Hedef, Azimut, Marmara Capital, Qinvest, İstanbul, Ata vs gibi Portföy şirketlerinin satış/pazarlama departmanları ile görüşerek karar vermek en doğrusu olur.

Saygılar.
    Ben bir ara serbest fonları inceledim. Burada konusu da oldu. Vardığım sonuç öyle çok iyi getirisi olan bir fon bulamadım. Halka açık olanlar için söylüyorum. Üç beş kişinin kurduğu serbest fonlar var oraya da seni beni almazlar diye düşünüyorum.

7.  Alıntı Originally Posted by Tbey35 Yazıyı Oku
    sn turbey nesi geriledi 18.40 net 19.30 brute gelir var mi 19.30 oran (aktif hariç) bankalarda hemde gunluk ..

Aylık ve haftalık getiri de ppz hala lider gunluk 19.30 - 19.40 getiriyor
    Nkolay 2 günlük getirisi 19.53 bir gun eksik birgun fazla yatırıyor nkolay.

Sayfa 292/1002 İlkİlk ... 192242282290291292293294302342392792 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •