Special Days Image
Sayfa 178/405 ÝlkÝlk ... 78128168176177178179180188228278 ... SonSon
Arama sonucu : 3234 madde; 1,417 - 1,424 arasý.

Konu: ALKIM - Alkim Alkali Kimya A.Þ.

1. Çaðla haným jet maþallah. Bizim ofisede böyle biri lazým Her zaman anýnda cevap veriyor. Mubala etmiyorum. Hayranlýkla karþýlýyorum.

Gelen cevap malumunuz, farklý birþey yok.

Sayýn , öncelikle þirketimize göstermiþ olduðunuz ilgi için teþekkür ederiz. Yapýmý devam etmekte olan yatýrýmlarýmýz hakkýnda bilgiler, finansal tablolarýmýz ve faaliyet raporlarýmýz www.kap.gov.tr Alkim Kimya bölümündeki bildirimlerimizde mevcuttur. Potasyum sülfat tesisimizin Temmuz 2021 tarihinde devreye alýnmasý ve Aðustos 2021’de ilk üretimin baþlamasý hedeflenmektedir.
    Yukarýda yazdýklarým sesiz düþüncemin klavyeye dökülmüþ halidir. Kesinlikle, al sat tut tavsiyesi niteliðinde deðildir. Kelin ilacý olsa kendi baþýna sürer.

2.  Alýntý Originally Posted by fatihsrky Yazýyý Oku
    Çaðla haným jet maþallah. Bizim ofisede böyle biri lazým Her zaman anýnda cevap veriyor. Mubala etmiyorum. Hayranlýkla karþýlýyorum.

Gelen cevap malumunuz, farklý birþey yok.

Sayýn , öncelikle þirketimize göstermiþ olduðunuz ilgi için teþekkür ederiz. Yapýmý devam etmekte olan yatýrýmlarýmýz hakkýnda bilgiler, finansal tablolarýmýz ve faaliyet raporlarýmýz www.kap.gov.tr Alkim Kimya bölümündeki bildirimlerimizde mevcuttur. Potasyum sülfat tesisimizin Temmuz 2021 tarihinde devreye alýnmasý ve Aðustos 2021’de ilk üretimin baþlamasý hedeflenmektedir.
    Teþekkürler.
    Haziran'dan Aðustos'a mý, bir de KAP'a net bir þey gönderseler.
    Yatýrým Tavsiyesi Deðildir.!!!

Alýntý Originally Posted by bawer Yazýyý Oku
    Potasyum Sülfat yatýrýmýyla ilgili en son Eylül 2020'de KAP'a haber göndermiþ ve de Haziran 2021 üretim olacaðý açýklanmýþtý.
    Aradan bunca zaman geçti, þirket neden son durumla ilgili bir açýklama yapmýyor, ne durumda bu yatýrým, ters bir durum mu var.
    Hiç þirkete soran oldu mu acaba, Çaðla haným ne diyor bu konuda, lafla deðil KAP haberi lazým.
    Hisseye nefes aldýracak bir haber lazým.
    Mail attýðýmda Çaðla haným Temmuzda üretim yapýlacak diye cevap yolladý. Benden sonra bir arkadaþým telefon ile aradýðýnda Çaðla haným Aðustos ta üretim yapýlacak diye cevap vermiþ. Bu o kadar önemli deðil, þirket bilgilendirme konusunda profesyonel deðil. Bu þirkette ky nin önemi yok, imtiyazlý hisselerle azýnlýkta olsalar da oy oranlarý yüksek. Saygýlar.

4.  Alýntý Originally Posted by yak Yazýyý Oku
    Mail attýðýmda Çaðla haným Temmuzda üretim yapýlacak diye cevap yolladý. Benden sonra bir arkadaþým telefon ile aradýðýnda Çaðla haným Aðustos ta üretim yapýlacak diye cevap vermiþ. Bu o kadar önemli deðil, þirket bilgilendirme konusunda profesyonel deðil. Bu þirkette ky nin önemi yok, imtiyazlý hisselerle azýnlýkta olsalar da oy oranlarý yüksek. Saygýlar.
    Çok ciddiyetsiz cevaplar, ben bir arasam belki de Eylül der, Dvk arasa sene sonu inþallah der der, öyle önemli yatýrýmlarla ilgili 3 ayda bir kap bilgilendirmesi yapmalarý lazým.
    Zaman yaklaþtýkça hisse düþüyor, þimdilik tek beklenti bu ve de negatif etki var.

Duhul
    Feb 2017
    Ýkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,966
     Alýntý Originally Posted by bawer Yazýyý Oku
    Çok ciddiyetsiz cevaplar, ben bir arasam belki de Eylül der, Dvk arasa sene sonu inþallah der der, öyle önemli yatýrýmlarla ilgili 3 ayda bir kap bilgilendirmesi yapmalarý lazým.
    Zaman yaklaþtýkça hisse düþüyor, þimdilik tek beklenti bu ve de negatif etki var.
    Derler mi derler
    düsürsünler hisseyi yerden yere vursunlar
    kac yildir bekledik bir kac ay mi bekleyemiyecegiz ...
    Yazdýklarým Yatýrým Tavsiyesi Deðildir.
    Dürüstlük çok pahalý bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

Alýntý Originally Posted by Dvk_Psh Yazýyý Oku
    Derler mi derler
    düsürsünler hisseyi yerden yere vursunlar
    kac yildir bekledik bir kac ay mi bekleyemiyecegiz ...
    Evet siz beklersiniz çünkü alýþ fiyatýnýz çok çok aþaðýlarda ve çok iyi kardasýnýz. Herkes sizin gibi deðil maalesef.

Duhul
    Feb 2017
    Ýkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,966
     Alýntý Originally Posted by yak Yazýyý Oku
    Evet siz beklersiniz çünkü alýþ fiyatýnýz çok çok aþaðýlarda ve çok iyi kardasýnýz. Herkes sizin gibi deðil maalesef.
    o karý bekleyerek yaptim,
    Bir baska hissede de siz de yapmissinizdir,
    Keske benlik bir sey olsa , ben zaten tahta yapici olsam hisse bedelsiz sonrasi 21 tl sabitlerdim.
    Ama big boss böyle istiyor yapacak bir sey yok , her düsüsü alim firsati olarak görerek portföyümü arttirdim
    Beklerim beklemek benim isim .
    Yazdýklarým Yatýrým Tavsiyesi Deðildir.
    Dürüstlük çok pahalý bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

8.  Alýntý Originally Posted by Dvk_Psh Yazýyý Oku
    o karý bekleyerek yaptim,
    Bir baska hissede de siz de yapmissinizdir,
    Keske benlik bir sey olsa , ben zaten tahta yapici olsam hisse bedelsiz sonrasi 21 tl sabitlerdim.
    Ama big boss böyle istiyor yapacak bir sey yok , her düsüsü alim firsati olarak görerek portföyümü arttirdim
    Beklerim beklemek benim isim .

Bölünme öncesi 15.60 X 606 = 194 TL
    100'ler kulübüne bile girememiþ daha, beraber deðerlendirilen hisseler nerelerde þimdi.
    Ama senin maliyet sýfýr, senin keyfin yerinde. 2017 çýkmasaydým benim de keyfim yerinde olur muydu, hiç sanmam.

Sayfa 178/405 ÝlkÝlk ... 78128168176177178179180188228278 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •