Sayfa 462/1002 İlkİlk ... 362412452460461462463464472512562962 ... SonSon
Arama sonucu : 8010 madde; 3,689 - 3,696 arası.

Konu: Yatırım Fonları IX

1.  Alıntı Originally Posted by mask543 Yazıyı Oku
    Marka model belirtmeden sadece arabamı değiştirdiğimi yazdığım için beni görgüsüzlükle suçlayıp, üzerine hepimizin de batmasını temenni eden vatandaş foruma ısınmış, bir de hiç bir şey olmamış gibi mesajlar yazmaya başlamış. Medeni bir insan gibi özür dilemeyi düşünüyor musun?

"Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir."
    Ya millet de bu terbiyesize hiçbir şey olmamış gibi cevap veriyor şaşkınım. karışmayayım diyorum ama siz yazınca dayanamadım. Adam da zerre kadar utanma yok ya.

2. OPI kap a 4 agustos tarihinde haziran dagilim raporunu gondermis halbuki temmuz dagilim raporunu gondermeleri gerekliydi. Umarim farkina varirlar ceza yemezler.

Ipb bugunde hayal kirikligi yaratti. Elbet bir gun o turev tutacak umuyorum. Hisseleri guzel aslinda,begeniyorum. Napalim , beklemeye devam

Rpd ise mucizeler yaratmaya devam ediyor. Tcd fonu eski genel muduru Kubilay Ozalp beyin marifeti olsa gerek diye dusunuyorum. Takip etmeye devam , henuz yeni bir fon sayilir.

3.  Alıntı Originally Posted by Black Mirror Yazıyı Oku
    OPI kap a 4 agustos tarihinde haziran dagilim raporunu gondermis halbuki temmuz dagilim raporunu gondermeleri gerekliydi. Umarim farkina varirlar ceza yemezler.

Ipb bugunde hayal kirikligi yaratti. Elbet bir gun o turev tutacak umuyorum. Hisseleri guzel aslinda,begeniyorum. Napalim , beklemeye devam

Rpd ise mucizeler yaratmaya devam ediyor. Tcd fonu eski genel muduru Kubilay Ozalp beyin marifeti olsa gerek diye dusunuyorum. Takip etmeye devam , henuz yeni bir fon sayilir.
    rpd benim de takibimde ama kap sayfası ıssız çöl gibi, çoğu bölüm boş, aslında ceza yemelerine bile sebep olabilecek kadar bilgi eksik..web sitelerinde desen bu fondan bahsetmemişler bile. risk puanı kaç hiçbir yerde göremiyorsun. haliyle insan çekiniyor. ağustos portföy dağılımı pazartesi yayınlanır sanırım bi bakmak lazım.

4. doları kendi ellerimizle tekrardan 8,58 üzerine oturtmayı başardık hamdolsun. yani 9,30'lara giden yola teknik olarak girdik tekrar tekrar hamdolsun. gelecek aydan itibaren resmi olarak ta negatif faiz uygulamasına geçileceği ve asla ve her ne pahasına olursa olsun faiz artırmayacağımızın sinyaliyle ve ateşiyle dolar tekrardan bizleri yakmaya başlayacak gibi duruyor. tabi ki bu durumda borsada yakalanan yükseliş te olumsuz etkilebilir, dikkat etmek lazım. aslında denecek tek şey var, o da Allah yardımcımız olsun.

5.  Alıntı Originally Posted by friendly_1980 Yazıyı Oku
    rpd benim de takibimde ama kap sayfası ıssız çöl gibi, çoğu bölüm boş, aslında ceza yemelerine bile sebep olabilecek kadar bilgi eksik..web sitelerinde desen bu fondan bahsetmemişler bile. risk puanı kaç hiçbir yerde göremiyorsun. haliyle insan çekiniyor. ağustos portföy dağılımı pazartesi yayınlanır sanırım bi bakmak lazım.
    kapta bilgi var hocam
    risk seviyesi 4 denmiş

6.  Alıntı Originally Posted by friendly_1980 Yazıyı Oku
    Ağustos değil Temmuz yayınlanır. Hep bir önceki ayın dağılımı yayınlanıyor.

7.  Alıntı Originally Posted by friendly_1980 Yazıyı Oku
    Sadece yeni halka arz olan 2 adet hisseyle yola devam ediyor görünüyor ancak oran düşük. Ağırlık %50 Viop yatırımı görünüyor. Aslında benim isteyip de tecrübesizlikten cesaret edemediğim yapıyorlar. O yüzden sıcak baktığım bir fon. 😉Portföyümün %8'ini yatırdım şimdilik. Duruma göre arttırıp azaltmaya karar vereceğim.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,942
    Şu gbç'ye fena saplandık, o da altın ve gümüşe. Altın da gümüş de bugün fena düştü tdi rakamları sonrası. Satsan dip rakamlarda satılmaz, öte yandan dibin dibi vardır. Bu iki değersiz metal sanki bir daha hiç yükselmez gibi geliyor bana şimdi, bir de tahvil alımları sonlanırsa yıl sonuna doğru bilemiyorum...
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 462/1002 İlkİlk ... 362412452460461462463464472512562962 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •