Sayfa 575/611 İlkİlk ... 75475525565573574575576577585 ... SonSon
Arama sonucu : 4888 madde; 4,593 - 4,600 arası.

Konu: HLGYO - Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Alayli09 Yazıyı Oku
    üstat neden böyle yapıyor anlamıyorum bu tahtayi bir yıldır takip ediyorum Son zamanlardaki bu acımasız tavır neden anlamıyorum
    Şuan için pek umut vadetmiyor.Düşüş trendi devam ediyor.Maliyetleri çok düşük hisseyi 0,70 den 1 tl yaptıklarında zaten 55 milyon lot toplamışlardı. Bunu kapa bildirdiler 2019 5. ay lot sayısı ASUNİM YENİLENEBİLİR ENERJİ TEKNOLOJİLERİ İNŞAAT MÜHENDİSLİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ 55.746.306,64. bunun 30 milyon lotu zaten yeni serbest kaldı. 3 tl den buraya doğru düzgün mal çıkmadılar bile. Şu an alım için doğru bir yer değil. Küçük yatırımcının maliyeti buranın çok üstünde kimseden buradan mal toplayamayacaklarına göre niyetleri kötü gibi gözüktü bana. endeks 1000 puan çıktı bu aynı yerde.Düşmesi için şu an daha çok sebep var gibi gözüküyor.umarım maliyetiniz yüksek değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by buffett Yazıyı Oku
    Şuan için pek umut vadetmiyor.Düşüş trendi devam ediyor.Maliyetleri çok düşük hisseyi 0,70 den 1 tl yaptıklarında zaten 55 milyon lot toplamışlardı. Bunu kapa bildirdiler 2019 5. ay lot sayısı ASUNİM YENİLENEBİLİR ENERJİ TEKNOLOJİLERİ İNŞAAT MÜHENDİSLİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ 55.746.306,64. bunun 30 milyon lotu zaten yeni serbest kaldı. 3 tl den buraya doğru düzgün mal çıkmadılar bile. Şu an alım için doğru bir yer değil. Küçük yatırımcının maliyeti buranın çok üstünde kimseden buradan mal toplayamayacaklarına göre niyetleri kötü gibi gözüktü bana. endeks 1000 puan çıktı bu aynı yerde.Düşmesi için şu an daha çok sebep var gibi gözüküyor.umarım maliyetiniz yüksek değildir.
    üstat maliyet 315 bekliyorum. Stop koymadım aslında şu üçgeni aşağı kirdigi zaman çıkmam lazımdı prensiplerim gereği ilk defa güvendim. Şimdi aşağı yukarı 80 milyon lotun var mal çıkışı yapmıyorsun mal toplama da yok gibi. Ama inadına basiyorsun aşağı kağıdı amaçsız gibi. Veya ky deki tüm mali istiyor tahtaci ucuz fiyattan. Yabancı da da öyle çok mal yok ki ona göz dikti desem

3. Su sekilde dusun hadi 80 degil 20 milyon hisseleri olsun %5 bedelsiz aldiklari zaman 1 milyon lot yapar.buradan tavana kadar surse 1 milyon lot toplayamaz.o tahtada gordugun tum satisin %90i kendileri.bu hisse 4 yil sonra en az %20bedelsiz verecek.gerisini sen dusun artik.
     Alıntı Originally Posted by Alayli09 Yazıyı Oku
    üstat maliyet 315 bekliyorum. Stop koymadım aslında şu üçgeni aşağı kirdigi zaman çıkmam lazımdı prensiplerim gereği ilk defa güvendim. Şimdi aşağı yukarı 80 milyon lotun var mal çıkışı yapmıyorsun mal toplama da yok gibi. Ama inadına basiyorsun aşağı kağıdı amaçsız gibi. Veya ky deki tüm mali istiyor tahtaci ucuz fiyattan. Yabancı da da öyle çok mal yok ki ona göz dikti desem
    SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Teknik göstergeler rezalet.bu piyasada 1 kademe bile gitmiyorsa bu işte başka bir iş var.

5. Caddebostan binasına değerleme raporu çıkarttırmışlar 6 ayda değer artışı %5 .Kadıköy tarafında o semtte 6 ayda ev değerleri en az %30 ile %50 arası değer kazandı.Kiralık mülk neredeyse yok.Büyük ihtimal bankaya kiraya verilecek değer çok gözükmesin diye düşük gösteriyorlar.Adam 100 m2 yer için aylık 150 bin kira istiyor aynı yerde. https://www.sahibinden.com/ilan/emla...28120110/detay

Bunlar 750 m2 için 120 bin kira değeri biçiyor.Bu adamların şirketine gel yatırım yapta para kazan.

6. Bir tek ben varım galiba hırsmı yaptım tam anlamdım.Maliyetim 0,80 6 yıldır elimde tutuyorum.

7.  Alıntı Originally Posted by Hipokrat Yazıyı Oku
    Bir tek ben varım galiba hırsmı yaptım tam anlamdım.Maliyetim 0,80 6 yıldır elimde tutuyorum.
    Bizde oralardan 2019 da alıp 1 sene sonra iki katına satıp çıktık. Siz 6 senedir enflasyon yüzünden zarardasınız. Bence Evora izmir bitmeden satmayın derim. Beni bugün aradılar 2019 da 800bin istedikleri daireye şimdi 1850 istiyorlar.Daha 1 kat çıkmadılar.

8.  Alıntı Originally Posted by buffett Yazıyı Oku
    Bizde oralardan 2019 da alıp 1 sene sonra iki katına satıp çıktık. Siz 6 senedir enflasyon yüzünden zarardasınız. Bence Evora izmir bitmeden satmayın derim. Beni bugün aradılar 2019 da 800bin istedikleri daireye şimdi 1850 istiyorlar.Daha 1 kat çıkmadılar.
    üstat 218 kapanışa ne diyorsun artık yolumuz nereye gider?

Sayfa 575/611 İlkİlk ... 75475525565573574575576577585 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •