Sayfa 283/1312 İlkİlk ... 1832332732812822832842852933333837831283 ... SonSon
Arama sonucu : 10492 madde; 2,257 - 2,264 arası.

Konu: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım 2

1. Konut almayı istemeyenler/beğenmeyler, konut yatırımını .oklayanlar neden bu konu başlığında yazıyor peki? Amaç nedir?

2. Çen konunun başlığını anla sonra müsait bı zamanında seni yormadan konuşayım oluymu?
     Alıntı Originally Posted by varsayım Yazıyı Oku
    Konut almayı istemeyenler/beğenmeyler, konut yatırımını .oklayanlar neden bu konu başlığında yazıyor peki? Amaç nedir?

3. Üstelik arada bir yazsa anlayacağım nedenini.
    Sabah akşam forumda konut yatırımının aleyhine yazıyor.
    Üstelik forumun başlığı "şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım"
    Yani konut yatımı mantıklı
    ANCAK ZAMAN OLARAK MANTIKLI MI?
    Tartışılan konu bu.
    Ama adam temelden konut yatırımına karşı.
    Ama ihale almış heralde, sabah akşam konut yatırımının aleyhinde yazıyor.
    Bu kadar konunun aleyhinde isen ne işin var burada.
    Biz konut yatırımı sevenleri aydınlatmayı görev edindin herhalde!!
    Zamanında biri daha vardı burada.
    "Beton kafa, beton kafa diye" döktüren.
    Gitti de kurtulduk.
     Alıntı Originally Posted by varsayım Yazıyı Oku
    Konut almayı istemeyenler/beğenmeyler, konut yatırımını .oklayanlar neden bu konu başlığında yazıyor peki? Amaç nedir?
    akıl! akıl!!
    Gel kafama takıl!!!

Kastettiğiniz şahıs kim.hangi dediği yanlış.yanlis olanın doğrusunu yazmak da karşı argümanı olanların görevi.burasi bilgi paylaşım yeri kimler yazsın kimler yazmasın karar merci kim.hayir bilinsin de ona göre izin alınarak yazılsın.

Misal sn esramarka konut alımına karşı değil.yeni ev almış ama pişman.o hangi kategoride oluyor.

6. Kötü bi şey demedik.
    Sadece konut yatırımını bu kadar "tu kaka" olarak görüyorsan yanlış yerlerdesin
    demek istiyoruz.
    tabi sizce de uygunsa.
    yoksa kimseyi kırmak gibi bir niyetimiz yok.
    akıl! akıl!!
    Gel kafama takıl!!!

Yo benim baya emlak yatırımım da var .yillardir ev alırım dukkan alırım satarım.hemen her finansal enstrümanı uygun fiyatla bulursam alırım.kar ettiklerimi de yazdım. Bence benim yazılarımın hepsini okumamışsınız eski yazılarımda olumlu yazılarım da var.siz emlak yatırımının iyi bir şey olduğuna inanıyorsanız benim yazdıklarımı ne yapacaksınız beni engellersiniz yazılarımı görmezsiniz olur biter.koca emlak piyasası ben yazsam ne yazmasam ne ne gibi bir kötü amaçla yazabilirim ki.neden rahatsız oldunuz anlamadim

Misal geçen yıl bunlar faizleri düşürmeden mart ayında ortalık batikken az kaldı çok kelepir bir yazlık alacaktım pandemi vardı asi falan yoktu fazla ortalıkta dolanmayayım dedim.sonra malum işler oldu emlak patladı.o zaman uygunmuş sn djoz haklıymış.bunu da yazdım.sanirim gözünüzden kaçmış.

Sayfa 283/1312 İlkİlk ... 1832332732812822832842852933333837831283 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •