Sayfa 424/671 İlkİlk ... 324374414422423424425426434474524 ... SonSon
Arama sonucu : 5365 madde; 3,385 - 3,392 arası.

Konu: Yurtdışı Borsalarında Hisse Senedi İşlemleri

Bilmiyorum daha once duydunuz ya da okudunuz mu bir yerde, amerika'da ki hisseleri analiz eden FASTgraphs var.
    Bugune kadar herhangi bir platforma hisse senedi analizi icin uyelik olusturmadim ama, avrupa ve turkiye hisse senetlerini de icerse fastgraphs, hemen uye olurum muhtemelen.

Inanilmaz bir arac. Asagidaki linkten ozetini bulabilirsiniz. Herhangi bir amerikan hisse senedi icin analiz yapmak istediginizde, youtube da fastgraphs ile de mutlaka aratin. Belki yakin zamanda bir analiz yapilmis olabilir vs.

https://www.youtube.com/watch?v=-zVA...nel=FASTgraphs

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Moscow, Istanbul, Bogota, Amsterdam
    Gönderi
    1,950
    Dostlar Bu arada , Fon aldim yaklasik 1 sene once ama cok dusuk rakamlarla, hepside inanilmaz primlenmis
    soyle ki fonlarin hepsi Turkiyede ki kurumlardan IS, AK GAranti fonalri ama hepside yurt disina yatirim yapan
    yurtdisi hisse senedi
    yurtdisi borclanma araclari fonlari
    Altin fonlari
    teknoloji fonu buda yurtdisi
    yabanci petrol fonu
    elektrikli araclar fonu diye gidiyor

hepi topu 10 bin TL yatirdim simdi 16 bin tl oldu , yani diyorum ki yurt disina yatirim, vergi felanla ugrasmak yerine iyi turk fonlarini arasak nasil olur ?

acikcasi benim portfoy arap saci gibi simdi biraz daha para yatirmayi dusunuyorum, iyi fon yoneten hangi kurum var ? gozume is portfoy daha iyi gibi geldi ama bu konuyu hic bilmiyorum

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,052
     Alıntı Originally Posted by richardbozkurt Yazıyı Oku
    Dostlar Bu arada , Fon aldim yaklasik 1 sene once ama cok dusuk rakamlarla, hepside inanilmaz primlenmis
    soyle ki fonlarin hepsi Turkiyede ki kurumlardan IS, AK GAranti fonalri ama hepside yurt disina yatirim yapan
    yurtdisi hisse senedi
    yurtdisi borclanma araclari fonlari
    Altin fonlari
    teknoloji fonu buda yurtdisi
    yabanci petrol fonu
    elektrikli araclar fonu diye gidiyor

hepi topu 10 bin TL yatirdim simdi 16 bin tl oldu , yani diyorum ki yurt disina yatirim, vergi felanla ugrasmak yerine iyi turk fonlarini arasak nasil olur ?

acikcasi benim portfoy arap saci gibi simdi biraz daha para yatirmayi dusunuyorum, iyi fon yoneten hangi kurum var ? gozume is portfoy daha iyi gibi geldi ama bu konuyu hic bilmiyorum
    ak portfoy bence yeterli. iş portfoy daha muhafazakar yönetiyor. temalı fonları olabilir . çok fon çıkardı. blockchain fonu bile var.
    bu işte ak-iş-garanti-ykb portföy piyasada lider.
    çok dağılınca getiri düşer. Bes'te teki fonda senle benzer getirim var. yurtdışı hisse portfoyde şart. fonlar daha dinamik yönetiliyor .tek dezavantajı yatırımcı açısından esnek değil. Takip edemeyecekler için ise nimet.
    “Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır". Warren Buffett
    "Don't be dazzled by the stock market.. It's a giant distraction" John Bogle

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    1,950
     Alıntı Originally Posted by Trade Shark Yazıyı Oku
    ak portfoy bence yeterli. iş portfoy daha muhafazakar yönetiyor. temalı fonları olabilir . çok fon çıkardı. blockchain fonu bile var.
    bu işte ak-iş-garanti-ykb portföy piyasada lider.
    çok dağılınca getiri düşer. Bes'te teki fonda senle benzer getirim var. yurtdışı hisse portfoyde şart. fonlar daha dinamik yönetiliyor .tek dezavantajı yatırımcı açısından esnek değil. Takip edemeyecekler için ise nimet.
    tesekkurler dostum,

ben yogunlukla fon almama sebebim, fonlardan daha cok getiri elde ederimdi ama fonla ayni anda aldisim
    APPLE
    MS,
    NEE

hic biri fondan daha fazla getiri elde etmedi ve bu her yil boyle dolayisiyla, simdi fonlara yoneldim, ciddi anlamda yatiacam ,
    hele BISTE yatirdigim paradan hic hayir gormedim

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    1,950
    https://www.akportfoy.com.tr/tr/fund/AFT

Bu Fon Bana Ne Kazandırır?
    Fona yatırım yaparak teknoloji devi 20 şirketin kar payı ve borsa performansına ortak olabilirsiniz. Ayrıca bu şirketler yabancı para cinsinden işlem gördüğü için, kurdaki değişiklikler de fon fiyatı üzerinde etkilidir.
    YILLAR Getiri (%)
    2020 95,47 %
    2019 50,3%
    2018 27,70%
    2017 30,64%
    2016 46,09%

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
    Bozkurt richard papaz her zaman makarna yemez.
     Alıntı Originally Posted by richardbozkurt Yazıyı Oku
    https://www.akportfoy.com.tr/tr/fund/AFT

Bu Fon Bana Ne Kazandırır?
    Fona yatırım yaparak teknoloji devi 20 şirketin kar payı ve borsa performansına ortak olabilirsiniz. Ayrıca bu şirketler yabancı para cinsinden işlem gördüğü için, kurdaki değişiklikler de fon fiyatı üzerinde etkilidir.
    YILLARGetiri (%)
    202095,47 %
    201950,3%
    201827,70%
    201730,64%
    201646,09%
    SM-J730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

7. İngiliz borsalarında önerisi olan var mı ? Yatırım tavsiyesi olarak kabul edilmeyecektir. Ama merakla incelenecektir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by Westwind Yazıyı Oku
    İngiliz borsalarında önerisi olan var mı ? Yatırım tavsiyesi olarak kabul edilmeyecektir. Ama merakla incelenecektir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    VUSA/VUSD (S&P500 ETF), IMB, RIO, BATS, GSK benim tuttuğum hisseler. Başka da gözüme kestirdiğim ekleme yapmayı düşündüğüm yok şimdilik. Belki diageo olabilir eğer güzel düşerse.

ytd

Sayfa 424/671 İlkİlk ... 324374414422423424425426434474524 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •