Sayfa 160/1001 İlkİlk ... 60110150158159160161162170210260660 ... SonSon
Arama sonucu : 8006 madde; 1,273 - 1,280 arası.

Konu: Viop XXXVII

1.  Alıntı Originally Posted by KaraKemal Yazıyı Oku
    bugün noel, yani batı alemi tatilde.. normal bir günde değil de, böyle bir günde cılız hacimle böyle salmış olması, bahane olarak covid manşet yapmaları falan hep kıllandırıcı işler

bizim vadeli nispeten sağlam durdu denilebilir, dax yüzde 4- dow yüzde 3 düşmüşken, üstüne kavala kararıyla biz yüzde minimum 5 düşebilirdik .. ve 17 bin yeni kontrat açılmış, yeni shortçular kavala haberinden sonra geldi, ben olsam sıkıştırırım bunları ilk kuytuda.. son üç gündür açık pozisyon sayısında hiç değişim yoktu..
    aşağı vurdukça shortçu topluyor, cuma günkü 17 bin yetmemiş..
    bunları bugün hemen mi sıkıştırır, yarına falan mı bırakır ?

2. https://www.bloomberght.com/gozde-po...iriyor-2293085

gözde girişim, yüzde 99 iştiraki polinas satışa çıkarmış
    2-3 milyar lira cirosu var, avrupanın en önemli ambalaj filmi üreticilerinden
    ben olsam TL 2,5 milyardan aşağı satmam -200 milyon dolar

3.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Yeni varyantlar hikayesi bu kadar para bolluğunda ara ara devreye girip köpük almakta kullanılıyor gibi ,
    Sonuçta bu covid hikayesinde düşmanı tanıdı ülkeler ne gibi önlemler alacaklarını biliyorlar , aşıyı çıkaranlar pandeminin azalması ile işi hap olayına dökecek öylede 2-3 gitse yeter zaten
    Bizim hikayemiz önemli bence ekonomi nin durumu ortada ,
    dolar yukarı endeks yukarı hikayesinden artık şirketlerde sıkıntı duyacağını düşünüyorum bu yüzden dolar yukarı hareket ediyor ama endeks te pati çekiyor , iş hikayesi olan bazı tahtalar üzerinden devam edebilir .Piyasalarda önce yatay harekeretler başlayıp daha sonra sert düşüşler beklerim mal dağıtımı bitmeden git geller devam benim için.Faiz artırımı olacaksa ABD de 2. aydan itibaren bu fiyatlama son çeyrek bilançolarından sonra başlar diye düşünüyorum.
    koç holding ile alakalı bi hikaye duydum, sana da geldi mi bi duyum ?

4.  Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    Dow'da 5.2 düzeltmesi için aradıkları bahaneyi bulup işi en sığ ortamda (şükran günü) hallettiler. Şimdi milletin yılbaşı rallisi, EWcilerin 5.3 rallisi dediği sürece girdik. (Grafikte 3.1.5.2 dibinden kalkışı yaptık, 3.1.5.3 başladı). Mart ayı başına kadar yavaş yavaş yukarı ve yeni zirveler. Short yasak dönemi yani

Bu senaryonun iptal olması için dow un hangi seviye altına gelmesi gerekir.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

5.  Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    Bu akp savunucusu alt gelir grubunu çözemiyorum valla. Üsttekiler olsa anlayacağım, onların bir eli yağda diğer eli balda. Devletin tüm imkanları önüne serilmiş.
    Ama alt gelir grubu gelirlerine henüz yansıyan en ufak zam bile yok ama tükettikleri herşey son 1 ayda enaz %20 zamlandı.
    Nasıl bir kafa yapısı çözemiyorum?
    Celladına aşık olmuşsa bir millet, ister ezan, ister çan dinlet.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

6.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Celladına aşık olmuşsa bir millet, ister ezan, ister çan dinlet.
    süper bir beyit cauti, sen mi yazdın ?

bu millet ilk 10 sene iki kilo makarna üç torba kömüre oy verdi, muhalefetin işi kolay belediyeler eliyle makarna falan dağıtacak, lakin boji köpek falan manasız algı çalışmalarına daldılar.. yazık

7.  Alıntı Originally Posted by KaraKemal Yazıyı Oku
    koç holding ile alakalı bi hikaye duydum, sana da geldi mi bi duyum ?
    3-4 tahta ile ilgili haberler geldi , bugun haber var bilinçlimi çıkarılıyor bilemedim kemal ,
    tahtalara katalizör yaratılmak isteniyor olabilir ,
    Son düzenleme : sindoma53; 29-11-2021 saat: 11:14.

8. Dr. Tuğberk ÇİTİLCİ
    @atugberk
    ·
    12d
    *THY, TAP'TAN HISSE ALIMINI DEĞERLENDİREBİLİR: NEGOCIOS

#THYAO
    karakemal bu haberi biz farklı duymuştuk
    böyle dönemlerde haber bol olur varyant gibi

Sayfa 160/1001 İlkİlk ... 60110150158159160161162170210260660 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları