Sayfa 447/1001 İlkİlk ... 347397437445446447448449457497547947 ... SonSon
Arama sonucu : 8006 madde; 3,569 - 3,576 arası.

Konu: Viop XXXVII

1.  Alıntı Originally Posted by Culpable Yazıyı Oku
    SIKINTI yok Her zaman basimin uzerinde yeriniz var
    ezme beni lutfen uyuyacaktim canim cekti simdi
    Ben kimseyi ezmem ya ..hep hörmet ederim

Ezdiğim tek kişi bu mütahitt iki gözümün nuru trade olarak bi tek o benden zengin bu alemde
    Hayat hoş gerisi boş

2. Akbank Garan ykb hepsi kan kaybediyor
    Ben yillardir garanti musterisiyim
    Simdi bana her hafta dolar swift gelir
    ornek 25.000$ swift geldi zaten yurtdisi bankasindan bunun butun masraflarini veriyoruz
    Garanti hesaba gecince rakami tam hatirlamiyorum ama 250$ extra benden para kesiyor
    suan Qnb kullaniyorum 25.000$ da aldigi maximum 50$
    Turkiye finans muduru ile konusmutum onlarda maximum 12 $ aliyor [muslumaniz buna lafim yok ama bir bankada bir kurumda mudur Din konularina giriyorsa 38$ az odeyecegim diye o bankayi kullanmam]
    havale eft ucretlerini hesaba bile katmiyorum
    Biraz dengesiz bir insanim TL olmaz bende Pazartesi odemem varsa pazar aksami bankaya girer hafta sonu kurundan bozdurur hemen havalesini yapardim pazartesi sabahi erkenden bunlarla ugrasmiyayim diye
    kendi kendime bir hesap yaptim 2020 yili icerisin bu swift ucretleri havale eft vs vs derken minimum 50bin$ benden kesmistir
    Garanti kesinlikle kullanmiyorum artik evet ykb dyide kullanmiyorum bu sebeblerden dolayi
    Suan tartismasiz Qnb harici baska banka kullanmam
    2020 yilinda qnb kullanmis olsa idim aptallik yapmadan garantiye sacma sapan odedigim 50bin$in en az 30 35bin $ cebimde kalmis olacakti
    belki sacma gelecek ama bilancodan 50bin$ i dusun cevremde tanidigim onlarca insan var garanti akbanki birakip qnb veya diger baska bankaya gecen
    Ziraat bankasi mevduat konusunda tartisilmaz idi ozellikle kirsallarda Turkiye finans artik mevduat da Ziraati solluyor kirsal kesimlerde

Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Mükemmel bir soru.

Bunu hesaba dahil edince, Türkiye de bana göre en iyi banka ykb dır. En sert büyüyen o. Koç grubu büyüdükçe büyüyecek. Artı diğer operasyonu da iyi. Gelecekte Amiral olma şansı çok yüksek, sadece bankacılık özelinde tabi.

Değilse amirale laf yok ama amiral de soda ya çökerek en az bademler kadar hırsız olduklarını net şekilde gösterdi- şaşırdık mı asla burası orta doğu burada basarız cezasız kalmaz, burada iyi seçenekler olmaz.

Bak mesela fenerde aziz gitsin gitsin dediler, adam gitti, yerine genç enerji yakışıklı seksi başkan geldi.

İçine sicti sıçmadı mi?

Bence malesef Türkiye de böyle olabilir. Cidden olabilir. Sorunlar geçici değil sorunlar sosyolojik bu ülkede.

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Son düzenleme : Culpable; 07-12-2021 saat: 00:47.
    ....

3.  Alıntı Originally Posted by mert45 Yazıyı Oku
    Ben kimseyi ezmem ya ..hep hörmet ederim

Ezdiğim tek kişi bu mütahitt iki gözümün nuru trade olarak bi tek o benden zengin bu alemde
    Bak şimdi onu çok ezeceğim bu akşam
    Hayat hoş gerisi boş

4.  Alıntı Originally Posted by mert45 Yazıyı Oku
    Şimdi ..bu Culpable hepimize bi yengeç partisi yapsın bakalım ..hepimiz silifke ye gideceez ..gidiş dönüş da ona ait .. sadece yengeç ile kalmaz o ..rakı roka da çabası ..hadii bakalım ..iddia boole olur oooluuummmmmmmmmmmmm

Şimdi bu nooldu?

Ooolum hiç bi soruya cugap alamıyom yauv
    Hayat hoş gerisi boş

5. ya tam hatirlamiyorum zamanini
    terslik var bir onceki sene ile nasil ayni kari acikladi diye Bank of un bilancosuna goz gezdirmistim daha dusuk bekliyordum
    Gordugum sey su idi rakamlara takilmayin 70 sube kapatmis 1500 kisi isten cikarmis vs vs buna benzer seyler
    Dunyada bankacilik degisti artik bizimkiler hala yerinde sayiyor
    sunu deneyen oldumu rakamlara gene takilmayin
    ornek garantiden 50bin eft yapacaksiniz sizden kestigi masraf 50 tl
    yalniz bu eft yi 10 x 5000 seklinde yaptiginiz zaman odediginiz masraf 20 tl

Qnb1.39 dan ihtiyac kredisi verirken Ykb 1.79 dan asagiya vermiyor Halk daha bilincli 1.39 ile 1.79 un arasinda daglar kadar fark var [rakamlara takilmayin]

Mert Her zaman basimin ustunde yeriniz var dedim uzun zamandir ilgimi ceken merak ettigim bir konu idi nosfecagri ve karakemal yazinca butun odagimi oraya verdim
    ....

6.  Alıntı Originally Posted by mert45 Yazıyı Oku
    https://www.hisse.net/topluluk/showt...96#post5659196

Sevgili iki gözüm mekanın adı kordonyengec.com ..menü da yengeç hariç her bi şey var ..bi tek yengeç yok
    https://www.hisse.net/topluluk/showt...96#post5659196
    Hayat hoş gerisi boş

Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    22 yıldır bu forumdayım...açılışından bu yana yani..son yıllarda twitter da yazıyorum, başka bir yerde de yazmıyorum.
    ................
    Ya da JAS mesela dow sayımı paylaşıyor, gayet faydalı..bana ne JAS ın pozisyonundan...ben faydalı olanın poz değil, strateji-taktik olduğunu düşünüyorum.
    ........
    .
    Dow sayımı vermemin iki sebebi var.
    1) Eğer incelenirse Dow ne zaman 3. dalgaya başlarsa BIST ralliye çıkıyor. Ve Dow yukarı yaparken, bizim dangalaklar siyasette bir rezillik yapmaz ise bu durum bize de yansıyor. En son 22 Ekim günü yazmıştım, BIST'te sakın short açmayın, BIST ralliye çıkıyor, boşuna batmayın diye. Şu anda durum ortada, 500 puanın üzerinde bir artış var ve gördüğüm kadarıyla zarara uğrayan çok kişi var gereksiz yere.

2) Dow, Sp500, Nasda.q gibi analizin rahat yapıldığı çok daha kolay piyasalarda kolay para kazanmak varken, Viop bataklığında boşuna uğraşılsın istemiyorum. Bu başlıkta 5-6 arkadaş var ki hala neden Viop ile uğraşıyor, anlamakta güçlük çekiyorum.

Kendimi zorunlu hissetmeden ekstre koymam, anlamı yok. Ama aşağıdaki ekstreyi anlattıklarımın bir kanıtı olması için koyuyorum hiç hoşlanmadığım halde.
    Sadece 1 günde 84 işlem gerçekleşmiş. 8-10 sayfadan sadece ilk sayfayı yapıştırıyorum, inanmayan varsa gerisini de koyarım, Löseve bağış karşılığında. Günlük kar 1319 USD. Eminim ki bu bahsettiğim arkadaşlar bu piyasada olsa bunun katlarcasını yapar çok rahatlıkla. Onlardaki teknik altyapı bunun için fazlasıyla var.
    Neyse, uzatmayayım, elimden geldiğince yol göstermeye çalışıyorum sadece. Bir grafiğe bakıldığında olasılıklar nedir, limitler nedir, bu limitler içinde nasıl bir strateji yapılmalıdır. Yapmaya çalıştığım şey sadece bu.

Bol kazançlar.

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. Sayın Kapıcı mütahitim iki gözüm ..bi cugap alamadık ?
    Hayat hoş gerisi boş

Sayfa 447/1001 İlkİlk ... 347397437445446447448449457497547947 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •