Sayfa 814/983 İlkİlk ... 314714764804812813814815816824864914 ... SonSon
Arama sonucu : 7862 madde; 6,505 - 6,512 arası.

Konu: OTKAR - Otokar

1. Hep yaptığını yapıyor bu kadar iyi bi havada bile kaç gündür yatrmcının sabrını sınıyor. Yatrmcı zaten doların hareketinden hem reel hayatta hem borsada kaybetmiş. Borsa ralli yaparken zaten kaçırmış ralliyi niye versin sana burda 60 dolardan 30 dolara inmiş kağıdı. Mal istiyosan süreceksin yukarı. Yok sürmem düşürerek mal almak istiyorum dersen keyfin bilir. Bende satılık hisse yok
    Düşerse maaştan kalan param ölçüsünde eklerim 3-5 lot. Alırım temettümü bakarım işime.

2.  Alıntı Originally Posted by Otokar Yazıyı Oku
    Hep yaptığını yapıyor bu kadar iyi bi havada bile kaç gündür yatrmcının sabrını sınıyor. Yatrmcı zaten doların hareketinden hem reel hayatta hem borsada kaybetmiş. Borsa ralli yaparken zaten kaçırmış ralliyi niye versin sana burda 60 dolardan 30 dolara inmiş kağıdı. Mal istiyosan süreceksin yukarı. Yok sürmem düşürerek mal almak istiyorum dersen keyfin bilir. Bende satılık hisse yok
    Düşerse maaştan kalan param ölçüsünde eklerim 3-5 lot. Alırım temettümü bakarım işime.
    aynen katılıyorum hocam yıllarca taşıt hisseyi buradan ky ye ver de yani ben yiyemedim sen ye de buradaki ky çok sabırlı bunu bilmiyor hain.
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

3.  Alıntı Originally Posted by Otokar Yazıyı Oku
    Hep yaptığını yapıyor bu kadar iyi bi havada bile kaç gündür yatrmcının sabrını sınıyor. Yatrmcı zaten doların hareketinden hem reel hayatta hem borsada kaybetmiş. Borsa ralli yaparken zaten kaçırmış ralliyi niye versin sana burda 60 dolardan 30 dolara inmiş kağıdı. Mal istiyosan süreceksin yukarı. Yok sürmem düşürerek mal almak istiyorum dersen keyfin bilir. Bende satılık hisse yok
    Şuanda 28.3 dolar 14.70 dolar kuruyla abi 😂🤦

4. benimde otokarlarım var, en iyisini bu berbat atmosferin dağılmasını sabırla beklemek...
    uygun noktalara geldiğinde üç beş alım denemeleri yapmak faydalı olur.

331 tl ile sat veren işyatırım bu bilgi ve deha fikriyatından vazgeçip 445 tl ile al vermiş...
    lütfetmişler...
    traktörde 295 ile al vermiş...

5.  Alıntı Originally Posted by kartopu Yazıyı Oku
    şu tebdeki arkadaşları kutluyorum saglam alış yapıyor çok nadir geri veriyorlar bankof ve yapıkredideki liboşların robotlarına iyi inat yapıyor umarım ellerindekinin hepsini alır da oynatmazlar o milisleri
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

6.  Alıntı Originally Posted by exmarine Yazıyı Oku
    yani bugünki fiyata bakıpda geleceğin nasıl olacağını kestirmek biraz zor....ama kural şöyle der atamayana atarlar,yada çıkmayan hisse düşer....ne üretirsen üret bi faydası yok...bu işi yapan adamın rızası olmadıkdan sonra nafile...burada bu hisse satılırmı bana göre hayır..onun için bekliyeceğim...bundan kelepiri de kalmadı...egeen le aramızda 800 tl vardı..şu anki duruma baktığımda doğru bir seçim yapamadığımı düşünüyorum..zira doca bi aralar yarşıyordu...neyse keşke demenin bi anlamı kalmadı..turup sonuçlarını bekliyceğiz..
    Askeri alanda sipariş gelmiyorsa şirketinde yapacak bi şeyi yok.. İç piyasada askeri alanda zaten yoksun.. Mevcut işlerle de bu kadar oluyor demekki.. Kazakistan işi, bae den yeni sipariş gelse önce bu godomanlar önceden öğrenir şimdi 600 leri görürdük zaten.. Kısmet işte
    OMAHALI

7. Şimdi şöyle düşünüyorum; eğer 350/60 ları gösterecekse bir sürü yatırımcı gözünün yaşına bakmaz kredi bile çeker hurra dalat tahtaya. Mal vermek istemiyorsa dahada düşğrmemesi lazım. Çünkü şuanki fiyat sadece ticari kısmı için bile ucuz.

Yahu bu şirket sadece otobüs sataa yılda 1 milyar kazanır artık.

Dalga mı geçiyorlar? Düşerse lotsayımx2 yaparım ve benim gibi yapacak yüzlerce kişi olduğuna eminim

Sayfa 814/983 İlkİlk ... 314714764804812813814815816824864914 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •