Sayfa 884/1002 İlkİlk ... 384784834874882883884885886894934984 ... SonSon
Arama sonucu : 8014 madde; 7,065 - 7,072 arası.

Konu: Viop XXXVIII

Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    Kesinlikle öyle. Elvan döneminde kamu maliyesi de disiplinliydi diyebiliriz ama bu dem vb uygulamalarla kamu maliyesi de bozulacak gibi görünüyor.
    ben lütfü elvanı beğenmemek gibi bir halt ettim. adam nasıl bir baskı altındaymış şimdi anladım.

2.  Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    https://www.politikyol.com/bir-ihtimal-daha-var/
    bana çok mantıklı gelmedi...
    sn pit hükümet muhalefetin adayını neden öğrenmek istiyor , her grup toplantısında adayınız bile belli değil diye neden salvolar atılıyor.Çünkü onların kafasında 3 aday belli Kılıçdaroğlu,İmamaoğlu,Mansur bey hangsinin ismi çıkarsa onun üzerine karalama ve itibarsızlaşma başlayacak , belki ellerinde yalancı şahitli hikayeler çıkaracaklar bilmiyoruz bu süreç kolay bir süreç olmayacak , bakıyorum 2 haftadır gelen geçen kılıçdaroğluna adam değilsin diye sahaya çekmek için psikolijik savaş açılıyor ,Bunlar doğru değil bu yüzden süreç karmaşık ve zor bir süreç .

3. ağzına ...tığımın palası neye yardı şimdi... sabah sabah + 1.5 la açıp geri zekalı gibi aynı yerde süründürüp duruyon.
    adam gibi açsan da alıyon mu veriyon mu ne halt yiyorsan ye..

Piyasa da zorlama bir şey var gibi. Hani çıkıyor ama olmuyor gibi. Sayın sindomanın dediği gibi para bitti sanırım.

Gücünüz biter ve son bir çırpınışla itelersiniz. Öyle saçma bir durum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    " Bir Cüzdanı Doldurmak, Boş Olanına Katlanmaktan Daha Kolaydır "

5. Çok basit dünkü eregl ve krdmd takaslarına , bugunkü ile karşılaştırın oyunun karşılıklı ortalama ile bofa ve diğer kurumlarla nasıl döndüğünü görürsünüz , para girişi ile beraber , bugun ordan çıkan paranın bir bölümü bofa ile sise ye giriyor.

6.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Çok basit dünkü eregl ve krdmd takaslarına , bugunkü ile karşılaştırın oyunun karşılıklı ortalama ile bofa ve diğer kurumlarla nasıl döndüğünü görürsünüz , para girişi ile beraber , bugun ordan çıkan paranın bir bölümü bofa ile sise ye giriyor.
    Endeks mühendisliği yapıyorlar çünkü parayı viop ta götürüyorlar. Hisselerin fiyatının nereye gittiği umurlarında değil. Bu yüzden bir çok hissede acaip fiyatlanma görülüyor...
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

7. Bu ay pıst oyun sahası ekstrem bir haber olmazsa 1980-2070 oyun sahası ,
    dow da beklenti sorulmuş orada ay sonuna kadar 34500 bekliyorum.
    kolay gelsin

Sayfa 884/1002 İlkİlk ... 384784834874882883884885886894934984 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •