Sayfa 730/987 İlkİlk ... 230630680720728729730731732740780830 ... SonSon
Arama sonucu : 7891 madde; 5,833 - 5,840 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XV

1.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Bank of America'dan Türkiye raporu: Kur korumalı TL mevduatı mali olarak sürdürülebilir değil

https://www.birgun.net/haber/bank-of...selecek-373689
    Bu bank of usa falan 36.8 i baz alarak konusuyor sanirim.
    Hangi 40 hangi 50 hele 2022 de.
    Carsi pazar gezen bilir.
    Bence ocak 21 ile ocak 22 arasi 3 rakamlidir.

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
     Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    Sonra pastaneden badem ezmesini 50 kuruştan alıp eve giderken uyandınız,değil mi?
    badem ezmesi değil. kendisi acıbadem kurabiyesi uzmanı.
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

3. Bende Rize Turist çayı ile Ahmad Earyl Grey demlik poşet karışımından içtim.
    Burada yazılan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti SPK tarafından yayımlanan Seri:V, No:52 Sayılı Tebliğ çerçevesinde aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevresinde sunulmaktadır.

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
     Alıntı Originally Posted by 3520 Yazıyı Oku
    Bende Rize Turist çayı ile Ahmad Earyl Grey demlik poşet karışımından içtim.
    oranı nedir ? kaç dakika demlediniz ? ahmad 'in çayları çok koyu çıkar kahverengi renk nerdeyse...
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

5. Oranı 1/5 gibi. Ama oranı iyiydi ki içimi güzel geldi. Çok koyu oldu mu içemiyorum.
    4 bardak mı içtim 5 bardak mı içtim hatırlamıyorum?
    Burada yazılan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti SPK tarafından yayımlanan Seri:V, No:52 Sayılı Tebliğ çerçevesinde aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevresinde sunulmaktadır.

Kendime masallar.!!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

7.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Sn shorts yahu bu çok değişik işmiş,ben de zamanında egeendüstrileri üç ayda yuzde 50 karla 14 den alıp 20 kusurden sattım diye hep dövunurdum,bundan sonra o kadar da çok dövünmeyeceğim)))))))))) Evde rakı yok ben de bir bira içeceğim şimdi ,ne diyelim sağlık olsun.
    benimki hayal be sayın hakem. siz en azından almış satmışsınız. ben almamış halimle böyle hayal kuruyorum öyle kendime hayaller işte. masallar mıydı yoksa

8. I

Aslında pastane yoktu çevremde Irak’tan Suriye’den ortamı vardı kaos vahşet vs .

Kur düşmesin varsın o duruma düşmeyelim dedim içimden

Sayfa 730/987 İlkİlk ... 230630680720728729730731732740780830 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •