Sayfa 262/340 İlkİlk ... 162212252260261262263264272312 ... SonSon
Arama sonucu : 2713 madde; 2,089 - 2,096 arası.

Konu: TUCLK - Tuğçelik Aluminyum Metal Mamulleri

1. Demekki brüt takasın günlük al satçıları uzak tutmaktan başka bir olumsuzluğu yokmuş, şu bedelli işi tamamlanmadan pek rahata erecek gibi değil, SArkuysanla ilgili hayrettin çaycının blombergde konuşması var, o konuşmadaki sıkıntıların tuclk için de problem olduğunu düşünüyorum. Baskı biraz daha devam edecek gibi gözüküyor malesef.

2. Twitter kitlesi bırakmış bu hisseyi. Ne kadar da popülerdi. Hedefler hâlâ baki. 10 yılda Euro bazlı 3 kat ciro. İştirak satışı ve bedelliye kisa vade fin. yükünün azalması hâlâ geçerli. Patron bedelli işinde yamuk yapmaya çalıştı ama hatadan geri döndü. Ben hâlâ beğeniyorum.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA'nın batısı
    Gönderi
    2,707
     Alıntı Originally Posted by chevron Yazıyı Oku
    Twitter kitlesi bırakmış bu hisseyi. Ne kadar da popülerdi. Hedefler hâlâ baki. 10 yılda Euro bazlı 3 kat ciro. İştirak satışı ve bedelliye kisa vade fin. yükünün azalması hâlâ geçerli. Patron bedelli işinde yamuk yapmaya çalıştı ama hatadan geri döndü. Ben hâlâ beğeniyorum.

Tuğçe'yimi mehmet NERGİZ'imi ?
    Malının üstünde oturamayan, oturup kalkmasını bilmeyen borsada NAH kazanır.
    İnandığı hissede kaşıntısı tutan, bir günde 30 dilberi becermeye yeltenen kazanovalar KAZANDİBİ olurlar. (Sultan1.Krokodil)

Borsada hisse yükselirken alarak maliyet yülkseltirsiniz.
    Hisse düşerken alım yapanlar ise en çok kazananlardır.

Almak mı satmak mı gerekir diye büyük resme odaklanmak gerekir.
    Olumlu iseniz almak olumsuz iseniz satmak gerekir.
    Bu kadar

5.  Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku
    Borsada hisse yükselirken alarak maliyet yülkseltirsiniz.
    Hisse düşerken alım yapanlar ise en çok kazananlardır.

Almak mı satmak mı gerekir diye büyük resme odaklanmak gerekir.
    Olumlu iseniz almak olumsuz iseniz satmak gerekir.
    Bu kadar
    Sn playmaker bugün gelen kap'a yorumunuz nedir?

6. İncelediğim kadarıyla sadece eksik dip notları tamamlamışlar. Fonun kullanım yeri ile ilgili hiç bir revizyon yok aynı.

7. Sayın dostum yükselirken alım yapmak her zaman daha doğru ve mantıklıdır. Düşen bıçak tutulmaz derler lakin bu bıçak tuclk olunca tutmaya çalıştık. Yine de teknik desteklere dikkat ederek alım yapmak kırılımlarda stop lose çalıştırmak gerekir. Mesela bugün ve dün tuclk almak mantıklı değilken yarın 13 üzerinde almak daha doğru olabilir.

8. Bu dipnot eksiklikleri için Spk'dan soru gelmiş olabilir mi?
     Alıntı Originally Posted by Cover13 Yazıyı Oku
    İncelediğim kadarıyla sadece eksik dip notları tamamlamışlar. Fonun kullanım yeri ile ilgili hiç bir revizyon yok aynı.
    FIG-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 262/340 İlkİlk ... 162212252260261262263264272312 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •