Sayfa 89/487 İlkİlk ... 3979878889909199139189 ... SonSon
Arama sonucu : 3889 madde; 705 - 712 arası.

Konu: TTKOM - Türk Telekom

1.  Alıntı Originally Posted by .bozoklu. Yazıyı Oku
    tabiki çağrı yapması lazım çağrı yapmaz ise bizi madur ederse cumhurbaşkanına hakkımı haram ederim.eğer halk bank ve vakıfbanktaki gibi hisseyi kar yönüyle kısırlaştırır ise ALLAH VARLIK FONU YETKİLERİNİ DÜNYANIN EN BÜYÜK DERTLERİYLE başlarına bela yağdırsın.inşallah faizden kaçalım derken cumhurbaşkanının gazabiyla imtihan edilmeyiz.inşallah TTKOM DAHA YÜKSEKLERE ÇIKARDA emeği gecenlere dua ederiz. aksi taktirde beddualarımız varlık fonu yetkilileriyle birlikte olacaktır buda biline.!
    çağrı fiyatı kimseyi kurtarmaz.vatandaşa 4 dolara kitlemişler borsaya açarken.bizdeki hissenin ederi 4 dolar.bankalar yanlış kredi vermenin cezasını ödedi.şimdi önümüze bakacağız.kısa sürede 15 leri görecektir normal olarak.şirketin önündeki en büyük engel kalktı.
    şimdi 5 g lisansı verilecek.
    sonra fiber altyapıyla - mobil telekom ayrılıp 2 farklı şirkete dönüştürülecek.
    faturalar zamlandırılıp hakettiği karları yapması sağlanacak.(satınca yabancı aldı faturalar yükseldi demesinler diye)
    en son yabancıya kalllavi bir fiyata çakılması gelecek.
    işte yabancıya çakılınca çağrı zorunluluğu olacak
    yazdıklarım yatırım tavsiyesidir. beni dinleyin görün ebenizinkini.

2.  Alıntı Originally Posted by temelci Yazıyı Oku
    çağrı fiyatı kimseyi kurtarmaz.vatandaşa 4 dolara kitlemişler borsaya açarken.bizdeki hissenin ederi 4 dolar.bankalar yanlış kredi vermenin cezasını ödedi.şimdi önümüze bakacağız.kısa sürede 15 leri görecektir normal olarak.şirketin önündeki en büyük engel kalktı.
    şimdi 5 g lisansı verilecek.
    sonra fiber altyapıyla - mobil telekom ayrılıp 2 farklı şirkete dönüştürülecek.
    faturalar zamlandırılıp hakettiği karları yapması sağlanacak.(satınca yabancı aldı faturalar yükseldi demesinler diye)
    en son yabancıya kalllavi bir fiyata çakılması gelecek.
    işte yabancıya çakılınca çağrı zorunluluğu olacak

İNŞALLAH CUMHURBAŞKANI HALKBANKTAKİ VAKIFBANKTAKİ KÜÇÜK YATIRIMCININ AHINI TTKOMDA ALMAZ.ALLAHIN GAZABI ÇOK BÜYÜKTÜR.ÇOK ŞİDDETLİDİR.BU GÜN YİNE YÜKLÜ MAL ALDIM.KORKUYORUM SAYIN TEMELCİ.cumhurbaşkanının adaletsizliğinden korkuyorum.hayatta haram yemedim alın terimi halkbankta yediği gibi burdada yerse diye korkuyorum vallahi.günsonu haberi duyunca dizlerimin bağı çözüldü.bu sefer tayyip erdoğan beni mezara gömecek diye korkuyorum.çünkü adam nereye el atsa kurutuyor.inşallah yiğit bulutbey burada üçün birini vermez elimize....

3. Bankalar 6,5 milyar dolar kredi vermişti sanırım. Onca yıl geçti üstüne üslük bide 1.65 milyar dolara hisseleri bankalardan alıyorlar. Hesap ortada Bankalara iyi kitlemişler. özellikle Akbank en büyük paya sahip olduğu için acı fatura Akbank a kesilmiş gibi. yanılıyorumdur inşallah.

4.  Alıntı Originally Posted by .bozoklu. Yazıyı Oku
    İNŞALLAH CUMHURBAŞKANI HALKBANKTAKİ VAKIFBANKTAKİ KÜÇÜK YATIRIMCININ AHINI TTKOMDA ALMAZ.ALLAHIN GAZABI ÇOK BÜYÜKTÜR.ÇOK ŞİDDETLİDİR.BU GÜN YİNE YÜKLÜ MAL ALDIM.KORKUYORUM SAYIN TEMELCİ.cumhurbaşkanının adaletsizliğinden korkuyorum.hayatta haram yemedim alın terimi halkbankta yediği gibi burdada yerse diye korkuyorum vallahi.günsonu haberi duyunca dizlerimin bağı çözüldü.bu sefer tayyip erdoğan beni mezara gömecek diye korkuyorum.çünkü adam nereye el atsa kurutuyor.inşallah yiğit bulutbey burada üçün birini vermez elimize....
    varlık fonunun çağrı yapma zorunluluğu yok.zaten çağrıya gerekte yok.13-14 ler sizleri kurtarıyorsa o fiyatları 2 haftada görebilir.
    ilerisi için dediğim senaryolar düşünülüyordu.
    - eğer satacaklarsa karlılık yükseltilecektir.
    - satılmayacaksa karlılık yine yükseltilecektir. çünkü kasa tam takır kuru bakır.para lazım kasaya.

5. 05.06.2018 tarihli ve 30442 sayılı Resmi Gazete‘de Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) tarafından yayımlanan “Pay Alım Teklifi Tebliği (II-26.1)’nde Değişiklik Yapılmasına Dair Tebliğ (II-26.1.b)†ile bankadan kullanılan kredinin teminatı olarak verilmiş halka açık şirket hisselerinin, şirketin kredilerinin geri ödenmemesi durumunda bankaya devri veya banka tarafından teminatın paraya çevrilmesi suretiyle üçüncü taraflara devri neticesinde doğacak pay devirlerinde ortaya çıkan pay alım teklifi yükümlülüğüne muafiyet imkanı tanınmıştır.

Bu muafiyet tebliği TTKOM hisseleri için özel olarak yürürlüğe girmişti...

Çağrı yapılsa dahi bu fiyata bu hisseyi vermem, beklerim arkadaş..

6. satış şirket için çok iyi oldu. sürekli yatırım yapılması gereken yeniliklere ve gelişmelere açık bir şirkete hangi kiracı gelirde yatırım yapar.bundan sonra bir satış yapılırsa çok daha net ifadelerle yatırımlar yapılacak karlar belirtilir.satış kredisiz keş parayla olur.alanda satanda madur olmaz...devlettede kalırsa karlılık arttırılır hazineye büyük kaynak sağlanır.şuan yaptığımız kar şirketin en geberik karı.hisse başı 1,65 bürüt kar var.bu zamsız faturalarla en kötü karımız.bide bılımbirk li ökönomistler pahalı buluyormuş 10 lira fiyatı.hay ben sizin ekonomistliğinize.....

7. SAYIN TEMELCİ UMARIM BU SEFER DEDİĞİN İSABET KAYDEDER.inşallah tayyip erdoğanın zulmüne maruz kalmayız. halkbank ve vakıftaki gibi olursa hisse 4-5 tllere düşer.4-5 tldende israile satar cumhurbaşkanımız.

8.  Alıntı Originally Posted by .bozoklu. Yazıyı Oku
    SAYIN TEMELCİ UMARIM BU SEFER DEDİĞİN İSABET KAYDEDER.inşallah tayyip erdoğanın zulmüne maruz kalmayız. halkbank ve vakıftaki gibi olursa hisse 4-5 tllere düşer.4-5 tldende israile satar cumhurbaşkanımız.
    para konusunda öz kardeşime bile güvenmem.hayatım kazık yemekle geçmiştir.bu hisse kökten satılmaz.ancak 20 yıllık geliri peşin parayla yarı fiyatına satılabilir.buda bizim için iyi olur.
    söz bankalara gelince yıllık ortalama yüzde 50 enflasyon olan ülkede yüzde 20 ile kredi dağıtan bankalar sabun köpüğü gibi eridiler.yangın oldu , sel oldu , deprem oldu, salgın oldu hep bankalar 2 yıl ödemesiz neredeyse faizsiz paraları dağıttılar.tabikide batarlar.gayet normal.bankalar yıllardır arpalık gibi kullanılıyor..tabikide kimse gelip banka hissesi almaz...
    bizimkiler sadece öngörü ... içiniz rahat etmiyorsa 13 leri görürse vedalaşabilirsiniz...hepimiz için hayırlı olsun...

Sayfa 89/487 İlkİlk ... 3979878889909199139189 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •